Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pc na gta IV


poloprase

Recommended Posts

Hlavní je, jestli to chceš hrát na max. nebo ti stačí ca. ty střední detaily.

na max.: teoreticky je nejdůležitější procesor, GTA IV přes něj počítá fyziku a AI, grafika aspoň ta 1gb s minimálně GDDR3.

na ty střední by stačilo dvoujádro C2D možná E8400 (3 GHz), plus třeba 3-4GB RAM stačí ddr2, grafika stejně jak u max.

Osobně bych vzal například tyto grafiky:

MAX.: ATI Radeon 4870 X2/ 4890, Nvidia GT260 možná GT280

MID. : ATI Radeon 4870 1GB, Nvidia PX9500GT - ddr3 možná GT250

Mám PC s pentium 4 (3GHz), PX9500GT ddr2, 2x 512mb RAM na kterém se mi to seká i na minimum a kompíka s C2D E8400 (3GHz plánovaný přetakt na 3,3), ATI Radeon 4870 Vapor-X 1gb, 4gb RAM ddr2 a jede mi to bez sekání na medium. Tuž, můžeš si něco sestavit a potom jít na pctforum.tyden.cz kde ti poradí co by bylo lepší. U mě sestavy snížili náklady o ca. 7000,- :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak grafická karta je určitě jasná. Je postačující Ge-FOrce 8600 GT a nebo 9600 ta to rozhýbe minimálně na střední detaily, a pak-liže je to PC se silným procesorem atp..., tak by to mohlo jít i na nejvýšší detaily....

A, když by mělo jít o procesory Athlon 64 X2 , tak které by ste nejvíce mohli doporučit.

Já zrovna nepreferuji značku intel, takže bych si ho ani nepořizoval.8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní je, jestli to chceš hrát na max. nebo ti stačí ca. ty střední detaily.

na max.: teoreticky je nejdůležitější procesor, GTA IV přes něj počítá fyziku a AI, grafika aspoň ta 1gb s minimálně GDDR3.

na ty střední by stačilo dvoujádro C2D možná E8400 (3 GHz), plus třeba 3-4GB RAM stačí ddr2, grafika stejně jak u max.

Osobně bych vzal například tyto grafiky:

MAX.: ATI Radeon 4870 X2/ 4890, Nvidia GT260 možná GT280

MID. : ATI Radeon 4870 1GB, Nvidia PX9500GT - ddr3 možná GT250

Mám PC s pentium 4 (3GHz), PX9500GT ddr2, 2x 512mb RAM na kterém se mi to seká i na minimum a kompíka s C2D E8400 (3GHz plánovaný přetakt na 3,3), ATI Radeon 4870 Vapor-X 1gb, 4gb RAM ddr2 a jede mi to bez sekání na medium. Tuž, můžeš si něco sestavit a potom jít na pctforum.tyden.cz kde ti poradí co by bylo lepší. U mě sestavy snížili náklady o ca. 7000,- :)

Zajimavy ja mam grafiku geforce 8800gt 512mb,ctyrjadro a 4gb ram a gta4 si davam v klidu na nejvissi detaily a bezi to kolem 40fps...a myslim ze nejvic tam hraje roli procesor a ne grafika hlavne po tom co vysel new patch...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti můžu poradit, kup si xko. Teď si koupíš PC za x peněz, aby ti šlo GTA IV. Za půl roku vyjde COD6 a to už tam nerozjedeš. To se ti na Xku nestane.

Sry za OT, ale je to muj názor.

přesně, já si koupil xbox za 3500 s dobrou výbavou, vzal monitor od PC a kalba, u nějaký hry která je slušne předělaná pro PC by možná stalo za to upgradovat pc, ale kvuli GTA IV je zbytečnost kupovat novej HW (v případě tady franty to bude určitě velká pálka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně, já si koupil xbox za 3500 s dobrou výbavou, vzal monitor od PC a kalba, u nějaký hry která je slušne předělaná pro PC by možná stalo za to upgradovat pc, ale kvuli GTA IV je zbytečnost kupovat novej HW (v případě tady franty to bude určitě velká pálka)

Kámo, za rok vyjde COD7, který ( možná ) už xko neutáhne, a tak koupíš to nový ( 370 žeby? ) no a budeš ho mít zase 5 let...

Kdyžto PC střídat po půl roce? Nebo aspoň updatovat? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Odpovídám na topic, sry nechce se mi číst to co tu je ...)

Kdybys hledal tak to všude najdeš např. na http://gta4.cz

Minimálna konfigurácia

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz alebo AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
  • RAM: 1,5GB
  • HDD: 16GB
  • Grafika: Nvidia 7900 256MB alebo ATI X1900 256MB
  • OS: Windows Vista SP1 alebo Windows XP SP3

Odporúčaná konfigurácia

  • Procesor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz alebo AMD Phenom X3 2.1Ghz
  • RAM 2GB (Windows XP) 2.5GB (Windows Vista)
  • HDD: 18GB
  • Grafika: NVIDIA 8600 512MB alebo ATI 3870 512MB
  • OS: Windows Vista SP1 alebo Windows XP SP3

A za druhé, pokud ti nejde jen o hraní her tak doporučuji update počítače....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu