Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Terminator Salvation


Lada.jur

Recommended Posts

Dneska jsem to zkusil hrál a v domění že pujde o něco perfektního ( což mně z videí připadalo) jsem dost na vážkách. Grafika ujde, pokud se zrovna nezaměříte na nějaký detail což je hruza, hudba ujde ale k samotnému hraní ,je to až moc rychlá akce, brutálně naskriptovaná na každým rohu. Třeba když v nějakem boji dostane na prdel a zdraví je na minimalní hodnotě ,tak logicky ustoupíte, přátelé ho třeba dostanou za Vás. Divný je že vas to i třeba přes pul mapy hodí zpátky ke kolegum s max zdravím. Chyb je tam hodně, ale co vlastně čekat od her který jsou zplácaný na koleně podle filmové předlohy .:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak.. jako velkej fanda terminatoru jsem se tesil jako malej jarda.. a taky me to nejak nebavi.. je to samej skript, prakticky nejde chodit nikam, a po deseti minutach me to prestalo bavit.. no treba za to nekdy dostanu naladu.. ale bohuzel nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vidim naprosto stejne, strasne jsem se na tuhle hru tesil, na videich opravdu vypadala dobre ale ve skutecnosti je to docela Béčko..! :( coz je dost skoda.. zase to potvrzuje ze hry podle filmu sou nic moc.. jedine co zachrenuje je docela dobry coop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm , tak si teď řikám , má-li cenu to teď vypalovat... mám na výběr mezi Riddickem,Battlestations: Pacific,UFC a Terminatorem ,ale když tu čtu vaše názory .. asi ho ještě chvilku nechám odpočívat na disku ^^ , co by jste mi kdyžtak doporučily jako náhradu z výše jmenovaných ? :psp:

UFC jinak nešiř tu debatu mimo topic //// Dante

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sohlasim spatne to nebylo ,ale mohlo to byt delsi a porad se nemuzu zbavit pocitu v ocekavani jeste neceho vetsiho,ale to uz byl konec.Mohlo to byt proveditelne ve stylu Aliens.Nejake schovavacky.Libylo se me jak v jedne scene nas zamerovali roboty z cervenym paprskem a prohledavali okoli (skoda toho naskriptovani)

Zkatka by se me zamlouvalo se schovat za auto a kdyz udelas nejakej pohyb a o neco zavadil,aby to udelalo ramus a robot si toho simnul a zajel tam paprskem.Hre by se take osvecilo kdyby se to hralo jako Metal Gear Solid az s husinou na kuzi.I kdyz tady chapu,ze je hra predlouhou filmnou i kdyz jsem film jeste nevidel tak z hry si poskladate ruzne pasaze takze mame uz film asi zkouknutej a vime jak to zkonci. :_(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dodat, vše podstatné už tu bylo řečeno. Málo nepřátel, hodně skriptu, málo bitky, hodně nudy. Navíc i systém achievementů je podivný, resp nevyvážený. Za proběhnutí pár místama, sestřelení cca 10 - 15 plecháčů a odklikání a přetrpění pár sekvencí dostat 80G? Prostě cele je to spíchlé narychlo a nevyužité.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dodat, vše podstatné už tu bylo řečeno. Málo nepřátel, hodně skriptu, málo bitky, hodně nudy. Navíc i systém achievementů je podivný, resp nevyvážený. Za proběhnutí pár místama, sestřelení cca 10 - 15 plecháčů a odklikání a přetrpění pár sekvencí dostat 80G? Prostě cele je to spíchlé narychlo a nevyužité.

jj asi tak.. nezaskodilo by treba sbirani nejakych collectables atp.. docela by to do deje hry i zapadlo.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po 1. misi jo v pohodě co se všem nelíbí 7/10

odehrané asi 3 mise: 4/10

naskriptované je to ještě hůř než otřesně....protože stačí abyste se drželi vepředu skupinku a schytáte automaticky všechno i když útočí z boku chvíli počkáte a on jde automaticky vždy po prvním hnus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu