Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bionic Commando


Cratos1

Recommended Posts

je to naprosto perfektni hra :D clovek se u toho muze byvit hodiny a hodiny. ovladani je vyreseno na jednicku, grafika dost pekna.. na tuhle hru sem cekal asi 4 roky :D fakt bomby doporucuju.. kdybych nemel flash tak bych sel i do originalu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to taky už hrál, je to super hra. Přesně to co jsem od ní očekával to splnilo :-) Grafika je moc hezká, ovládání taky super, jen se bojím aby z toho časem nebyl stereotyp, ale snad ne, jsem zatím u začátku. A tak trochu mě štve hodně časté načítání a docela dlouhé, ale dá se na to zvyknout :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak udělat toho bosse Buraqa, je to taková letájící loď a ocitáte se na takovým stavništi se spoustou tyčí, v jednom rohu je vždycky raketomet. Ale já nevim jak ho trefit, vždycky se ta střela vychýlí

Jo, s tím jsem měl taky problém, ale pak jsem to náhodou zjistil :) Musíš na toho buraqa zamířit (držíš RT) a objeví se na něm takové tři žluté trojúhelníčky, či co to je :-D No a při držení toho RT přejedeš přes všechny ty trojůhelčníky (jeden vlevo, uprostřed a vpravo), ony ti zčervenají a pak to pustíš a je to, zasáhne ho to ... takhle to udělej vícekrát a porazíš ho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chtel by si poridit tuhle hru ale nevim co si mam o ni myslet a jak je obtizna ... na ing.com psali ze jsou tam tri stupne obtiznosti a ze i na ten privni stupen staci dve rany a nas hrdina jder k zemi... je to pravda... ja si tuhle hru predstavoval jako arcadu kde vydrzi treba nekolik ran zue samopalu...diky za odpoved ...nemam rad hry ktere jsou svoji obtiznosti flustrujci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu