Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom Unite DEMO


WItekS

Recommended Posts

Na PlayStation store US už je volný na stahovaní.

Kdo ho už hrál ?

Je tam na výběr ze tří questů:

1. Hypnok

2. Purple Daimyo Hermitaur

3. Khezu - Purple Gypceros - Green Congalala marathong

Zkusit můžete všechny druhy zbraní, ke každýmu je připravenej set, zbraně sou to většinou dobrý ( HR9 ) a questy se daj dát pod pět minut, krom marathonu, ten tak za deset.

Jinak proti MHP2G je tam zase rozdíl s tou krví, skoro ani nejde vidět jestli sekáte do příšery =D

Dal bych sem screeny, ale musel sem kvůli tomu demu upnout na 5.00 M33 a nejde mi screenshot plugin =/

Pokud nechcete čekat až bude na stáhnutí i na EU ps store, tak si udělejte fake account, americkou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tej krvy ani nemluvim...bez tej krve je to o nicem jako....xD fakt ani nevis jestli si tu potvoru seknul nebo si minul xD a je tam jenom adhoc....v plnej verzi bude infrastructure ne ?.

Ne, v plný verzi infrastructure nebude přímo, ale můžeš hrát po netu když máš buď PS3 a hraješ Ad Hoc party, nebo Wifi Max ( jakoukoliv přípojku ) a po Xlinku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safra....a proc to neudelaj ze das infra a jedes....nee musi delat takovyhle slozitosti ty budes hrat MHFU nebo pojedes mhp2g stejnak je to to samy xD

Novou hru v MHFU už asi nezačnu... ta krev mě docela štve, i kvůli tomu sem tenkrát přešel z MHF2 na MHP2. Na ty nový názvy monster bych si asi zvyknul ale to je jedno.

Každopádně jak to vyjde tak asi hodně lidí začne hrát takže bych moh začít novou hru v MHP2G, abych měl taky skym hrát. Většina lidí na MHP2G buď už nehraje, nebo přešla na Frontier. Ani se jim nedivim, taky se nemůžu dočkat novýho dílu ( měl by vyít na konci roku nebo na začátku 2010 )

MHP2G mam komplet dohraný, snad poslední věc co mi tam chybí, je zabít všechny monstra alespoň 100x ( tak 5 mi jich zbejvá a sou kolem 70 ) a dát usage 1000 aspoň s jednou zbraní ( nejvíc mam 888 s hammer )

Takže tak =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu