Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Souboj DVDcek


poon

Recommended Posts

joj 55,- pěkně předražený svině já jsem je kupoval za 35,- a byli mi drahé bo dřív jsem dával 31,- tak jsem přešel na memorexy :) a na memorexem mám cca 200 her a v poho :)

nj co palirna ta uz dostala zahul co? :D kdyz uz sme u palirny mam LG HL-DT-ST DVDRAM GSA-4163B

a na verbatimy sem s clonecd napalil asi 90 her v poho jen 3x zkazeny, kvuli patchi na 3rdWave nejak a pak sem nevedel ze se ma palit .dvd soubor, ale to sem palil pres imgburn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Ono taky zalezi hodne na typu vypalovacky jak s kterymi dvd si poradi , na nektere zapisuje kvalitne ta na nektere naopak jina treba hur . Takze to nejde jen tak rict ktera media jsou nej . Kazdy ma myslim odskouseno sve a na tom jede...

Jinak ja palim Na verbatim , kupuju za 49,- :( ale levnejsi u nas ve meste proste nejsou...

Nastesti toho nevypaluji tolik takze mi to nejak nevadi :)

Na philips jsem jednou palil a byl taky v pohode .

Co nedoporucuji je emtec , hra se mi s nim dost kousala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu na Verbatim. Zatím se dost osvědčili a u nás stojí 32 Kč. Dokonce takhle stojí ve dvou krámech ve městě takže si můžu vybírat od koho to brát. V jednom jim je jedno jestli jich vemu 10 nebo 1 stojí stejně. V druhym to maj za 32 jenom po 10ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně doporučuju a kupuju DVD+R Verbatim Inkjet Printable 8.5GB (Double Layer), 8x, jewel case, inkjet printable cena asi 33,- bez daně a zatim 100% úspěšnost .......... možná, že printable mě xko čte líp než normální, nevim jestli sou težší krapet , ale s klasickejma DL+ verbatimkama taky max spokojenost ...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic proti ale dyť je to jedno...kdo by bral 1 kus :) obvykle kupuju dvd po 30-50 :) jasný u mě extrém, ale klasika těch 10

já si kupuju dvd po jednom, protože obchod mám hned vedle baráku takkdyž potřebuju tak si tam skočím jsem nerad když mám doma hodně dvd pak je mám zbytečně poškrábaný.

Jinak já kupuju verbatimky jedno stojí 38, ale já mám na ně slevu, protože jsme sousedi tak mi je nechává za 30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně doporučuju a kupuju DVD+R Verbatim Inkjet Printable 8.5GB (Double Layer), 8x, jewel case, inkjet printable cena asi 33,- bez daně a zatim 100% úspěšnost .......... možná, že printable mě xko čte líp než normální, nevim jestli sou težší krapet , ale s klasickejma DL+ verbatimkama taky max spokojenost ...........

no tak to ze ti bezi lepe printable media je naprostej nesmysl. slovicko printable znamena ze DVD na povrch specialne upraveny na tisk obrazku, s vykonem disku to nema nic spolecneho.. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si kupuju dvd po jednom, protože obchod mám hned vedle baráku takkdyž potřebuju tak si tam skočím jsem nerad když mám doma hodně dvd pak je mám zbytečně poškrábaný.

Jinak já kupuju verbatimky jedno stojí 38, ale já mám na ně slevu, protože jsme sousedi tak mi je nechává za 30.

Dobry ze mas slevu jinak ja Philips Kupuji za 25 kc jedno bez obalu jen opravdu samotne dvd !! ale obaly na preneseni domu si vzdy beru sebou prodavaj to v praze v takovem velkym stanku kdemaj flashky,pametovky hry na psp,ps3 a tunu obalu na dvd i xboxove a tuny normal dvd imation a vsechny znacky tak i bluray proste vse ;) nejlepsi skoda ze jeste vstup se plati 20 kc ale kdyz jich koupite vic tak se to vyplati stejne ;) + vetsinu mi plati rodice :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje skusenosti: Verbatim je jasnej, Philips 8x ale nejaky ty z tech prvnich pak se mi dostali do ruky nejake novejsi a ty josu hodne spatny jinak Philips sem mel za 25kc v krabicce , no a ted Mam MAXXEL po 10ks/spindl za 200kc a sem spokojen neni to verbatim ale neni to uplna sracka podle testu co jsme delali v Kprobe. takze zatim MAxxel

a v te ankete nechapu proc je Imation na druhem miste kdyz je to totalni odpad podle testu zapisu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje skusenosti: Verbatim je jasnej, Philips 8x ale nejaky ty z tech prvnich pak se mi dostali do ruky nejake novejsi a ty josu hodne spatny jinak Philips sem mel za 25kc v krabicce , no a ted Mam MAXXEL po 10ks/spindl za 200kc a sem spokojen neni to verbatim ale neni to uplna sracka podle testu co jsme delali v Kprobe. takze zatim MAxxel

a v te ankete nechapu proc je Imation na druhem miste kdyz je to totalni odpad podle testu zapisu....

ja bych se chtel jen zeptat kde si je kupoval i s krabickou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to ze ti bezi lepe printable media je naprostej nesmysl. slovicko printable znamena ze DVD na povrch specialne upraveny na tisk obrazku, s vykonem disku to nema nic spolecneho.. 8)

Já moc dobře vim co to printable znamená :) jen mě přijde že mě ty media prostě líp čte nic víc nic míň ........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych se chtel jen zeptat kde si je kupoval i s krabickou

u nas V kolíně v jednom obchodě...

A spletl sem to nebylo to s Philipsama ze byli jedny OK a ruhy ne ale byli to Emtec jak tu nekdo psal ze jsou to sracky, tak ma sice pravdu ale to sou Emtec 8x prvni Mtec 2.4x v krabicce mel sem je tenkrat za 30kc "uz je to neky minulej rok. a byli uplne super mam na nich par esitek her... testy v Kprobe o malinko horsi nez Verbatim, to sem cumel.. a tak sem si hned koupil ty 8x tenkrat jak se prestali 2,4x delat a vysledek testu des a hruza snad i ty Posrany Imation sou lepsi a pritom je ot totalni odpad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu