Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

náhlé zpomalení windowsů!


Wind

Recommended Posts

zdar,jenom bych se chtěl zeptat jestli to neni priznak nejakeho cerva nebo neceho takoveho.

kdyz se zapina windows tak kdyz je tam to logo tak se ty carky dole sekaji

a kdyz naskoci modra obrazovka vitejte,odezni znelka a jeste cekam tak 15 sekund nez se zobrazi plocha.

jinak pocitac udrzuju cistej opravdu peclive kazdej den projizdim advanced system care a ccleanerem,jinak AVG uz jsem projel a nic nenasel,tak nevim co to je

kazdopadne kdyz jsem to koupil vsechno bylo krasne rychle atp....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak dlouho uz mas ten system nahozenej?

jestli nejak dlouho tak bych zazalohoval veci a format + reinstall

rychlejsi nez kdyz tam budes solit defragmentace, hloubkove kontroly a ja nevim jaky utility jeste proti novym cervum/trojanum, cistenim registru a stejne to porad nebude ono :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Udělej reinstal a víš, že máš čistý pc. Mě to dělá pořád, tak reinstaluju třeba i 2 do měsíce. Vždycky přes večer to hodim a ráno má hotovo. Pokud chceš mí úplně čistý PC, tak ještě naformátuj;) Před tim, ale zálohuj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
jo reinstal ... jenom připomínám že se ti všechno odinstaluje , jenom nějaký jednodušší aplikace pojedou (skype) , stačí najít exe

To je snad jasný, že se všechno odinstaluje :roll: kdyby né, tak se ti nezrychlí pc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak dlouho uz mas ten system nahozenej?

jestli nejak dlouho tak bych zazalohoval veci a format + reinstall

rychlejsi nez kdyz tam budes solit defragmentace, hloubkove kontroly a ja nevim jaky utility jeste proti novym cervum/trojanum, cistenim registru a stejne to porad nebude ono :P

jojo, tohle pozlatit a zarámovat. joxerus jako jediný zmínil FORMAT a reinstall, je to nejrychlejší, nejefektivnější. Asi by se to dalo spravit nějakými programy, ale je to, jak bys projel autem bažinu a pak ho zvenku umyl vapkou. Zvenku vypadá zas jak nové, ale vevnitř je to stejně jedna velká koule bahna.. :roll: ty máš tuším aspire one, že? K tomu se dodává nějaké recovery cd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reinstal vubec nepomuze ani kdyz formatuju HDD proste to nepomuze....

ale kdyz tam hodim win 7 jde to plynule ale kdyz XP tak tohle

jinak recovery k tomu bylo no,ale uz nemam omylem jsem original preinstaloval na vistu a ted kdyz mam zase XP a aktivovanej prez tel. sluzbu microsoftu tak uz tam zadnej recovery neni

a ani kdyz stahnu to erecovery tak to nejde nainstalovat...

este

AVG je na nic (považuje za infikované soubory jenž nejsou infikovány)

skus defragmentovat hdd

doporučuji: nainstaluj NOD 32 (ale odinstaluj AVG)

ono se to rekne nainstAluj NOD ale zjistit si abych mel Full verzi neni zadna hracka je to

priserny srani s tim jednou sem to podle navodu delal asi pul hodiny a kdyz sem o dodelal psalo to porad trial.

AVG je dobrej bych rekl....

nainstaluj tune up 09 a cihni programy po spusteni a nech to automaticky projet

__________________

to uz sem delal vcera :D

a momentalne defragmentuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reinstal vubec nepomuze ani kdyz formatuju HDD proste to nepomuze....

ale kdyz tam hodim win 7 jde to plynule ale kdyz XP tak tohle

to bude asik HW, myslel jsem jestli treba nemas zaneseny ventilatory, ale kdyz win 7 jede ok :?:

ono se to rekne nainstAluj NOD ale zjistit si abych mel Full verzi neni zadna hracka je to

priserny srani s tim jednou sem to podle navodu delal asi pul hodiny a kdyz sem o dodelal psalo to porad trial.

po formatu je instalace full noda zalezitost asi 1 minuty :P

AVG je dobrej bych rekl....

jono, dobrej sporic obrazovky tak mozna

a momentalne defragmentuji :D

zdlouhave, neucinne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joxerus - řekl bych že defragmentace poůže fakt hodně, nedavno sem dostal pocitac ktery sem jenom zdefragmentoval a jak se hned zrychlil. a jinak avg bych řekl že je celkem dobré

jj defragmentace pomuze - vis jak funguje? defakto preskladava segmenty velkych souboru k sobe, aby hlava nemusela litat jak hadr na tyci

u relativne zaplnenych disku to trva neeeprijemne dlouho

format, nachrlis na prazdny hdd velke soubory primo k sobe a nemusis nic resit - cas? do 2 hodin komplet reinstall :)

j a proc je avg dobre? protoze nemas zadny vir? :D nepovidej, to ze ti sporic obrazovky rika ze v pc nic nemas tak to neznamena ze tam fakt nic nemas ;)

NOD32 <--- that way ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

zkus taky avast, kterej je lepsi nez avg,

pomuze ti jedine format, instal windowsu a instalace základních programů! hlavně abys tam nerval nakej bordel stazenej z netu, co neni overenej(AVG ti v tom vir nenajde-mel sem ho stahnul sem si jeden balicek projel AVGckem a nic, nainstaloval sem avast projel sem to s nim a hele .exe byl virus)

jinak to zrychlit fakt nejde jedine zrychlit vypinani ae to je neco jinyho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Avast!je podle me zevsech nejhorsi jinak vir tam zadnej nebyl dal jsem to na reklamaci protoze uz me to fakt stvalo a vratili mi ho s naclou instalaci windowsu kdyz jsem ji dodelal porad spomaleny,jeste jedna zavada a ten sundskej Acer jim poslu vyberu prachy a koupim lenovo i10 nebo eee1000h!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu