Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový ovladač pro PS3


SuCháč_cz

Recommended Posts

Podle zprávy, staré jen několik málo hodin by měly být na E3 představeny nové ovladače pro PS3. Na vývoji se exkluzivně účastnila společnost Split fish a své výtvory pojmenovala Dual SFX Evolution a Dual SFX Frag Pro. Ovladače by měly být venku už letos na podzim. Spolutvůrce ovladačů Jason Johnson říká: "Chceme změnit způsob, jakým lidé uvažují o hraní na konzolích. Tahle revoluční série se zrodila z přání našich zákazníků a především hráčů. Výsledkem je špičkový moderní a přizpůsobivý ovladač, který přináší ten nejlepší individuální herní zážitek".

Ovladač bude samozřejmě bezdrátový a bude plně nastavitelný, takže si ho bude moci každý hráč přizpůsobit přesně podle svých představ. Tyto intuitivní ovladače jsou navrhnuty speciálně pro bojové, sportovní a závodní tituly. Oba Dual SFX budou plně spolupracovat se všemi PS3 hrami, s PS2 hrami hratelnými na PS3 a nesmí chybět ani možnost upgrade firmware. Foto naleznete uvnitř novinky.

209q.jpg

Více na www.sony-playstation.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to od tvůrců FragFX kterej byl pro mě hrubým zklamáním. Ta levá část (která je totožná jako u tohohle ovladače) se nedržela dobře a furt sem si omylem nastavoval citlivost :dozey: některý tlačítka se špatně mačkali, prostě děs.. To samý ta myš. V žádný hře nereagovala ideálně. Vždycky pohyby nahoru a dolu byly pomalejší než doleva-doprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
esli to bude mit stejny analogovy packy jako ovladace na PS3 tak to nekupuju ... a DS i Six Axis sou brutalne na hovno , nic dementnejsiho na ovladani konzoli snad neexistuje

To by mě zajímalo, co je lepší ... kromě velikosti (mohl by být o malinko větší) mi DS3/SixAxis přijdou naprosto pohodobý ovladače. Intuitivní k ovládání ... nevím, co vymejšlet jinýho ... ale možná je něco lepšího -tak prozraď nebožákovi ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

mě teda xboxovej ovladač nesedne vůbec hraju s nim na pc a nejenom že je těžkej čož já bych neřekl zrovna jako plus a ještě když chceš bezdrát tak musíš kupovat baterie nebo dát dobíjecí což tě zase něco stojí a celkem rychle se vybíjej a když chceš hrát na ovladači nepřetržitě tak musíš koupit zase další 2 baterky nebo kabel což je zase investice když jsem si koupil k pc ds3 tak tohle všechno odpadlo stačilo sehnat usb kabel a bluetooth jsem měl už v pc jinak ovladač v novince může bejt dobrej jako frag asi nebude ani tam myš neni takže uvidíme uvidíme já jinak čekám na move

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě teda xboxovej ovladač nesedne vůbec hraju s nim na pc a nejenom že je těžkej čož já bych neřekl zrovna jako plus a ještě když chceš bezdrát tak musíš kupovat baterie nebo dát dobíjecí což tě zase něco stojí a celkem rychle se vybíjej a když chceš hrát na ovladači nepřetržitě tak musíš koupit zase další 2 baterky nebo kabel což je zase investice když jsem si koupil k pc ds3 tak tohle všechno odpadlo stačilo sehnat usb kabel a bluetooth jsem měl už v pc jinak ovladač v novince může bejt dobrej jako frag asi nebude ani tam myš neni takže uvidíme uvidíme já jinak čekám na move

ono to že je težkej není ani nevýhoda ... ruce mě z něho nikdy neboleli (u ds3 mě boleli z toho jak je malej)

tože je jenom na baterky je taky pěkná blbost ... oproti ds3 máte navýběr jak ho chcete napájet jestli kabelem + akumulátor (jako DS3) a nebo měnit baterky ... narozdíl od ds3 může být pořád bezdrátový

to že se rychleji vybíjí? taky záleží na baterkách :roll: oproti ds3 má xboxovej ovladač o dost větší výdrž a když exnou baterky/akumulator stačí koupit novej ... žádný servis nebo domácí práce

ale oproti xkovýmu má ds3 citlivější R,L a lepší šipky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis, to je zase debata, Zavorka je xboxak kterej si neustale obhajuje svuj xbox to neni nic novyho - neber to nejak spatne, ale je to tak. Me treba ds3 sedne krasne a xboxovej se mi taky moc nelibi ~ ale je to o zvyku. Prosim, zadnej dalsi flame.

ontopic: tenhle ovladac se mi moc nelibi ale zato move ten se mi dost libi, uvidime jak ho sony podpori

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle ovladač bude lepší než DS3, pokud je to tak, že to je vlastně jen rozdělený DS3 na půlky a přizpůsobený ruce. To je asi vše. Takže si myslím, že jde jen o port FragFX, který se moc nepovedl.

BTW, co to je za ten křížek na tom pravém ovladači? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis, to je zase debata, Zavorka je xboxak kterej si neustale obhajuje svuj xbox to neni nic novyho - neber to nejak spatne, ale je to tak. Me treba ds3 sedne krasne a xboxovej se mi taky moc nelibi ~ ale je to o zvyku. Prosim, zadnej dalsi flame.

ontopic: move se mi dost libi, uvidime jak ho sony podpori

pokud někdo napíše hovna ... tak já ho opravím pokud vím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu