Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resistance: Retribution PSP Clan RR-Godz


Honza222

Recommended Posts

Officialní téma klanu RR-Godz.

Tento topik nyni slouzi jako diskuzni forum clanu.

Členové klanu RR-Godz

1.Honza222_CZ - Hero player

2.xDARK_RATCHETx - Clan leader

3.x-X_APACHE_X-x - Hero player

4.TomCS666 - Hero player

5.GameEsCZ

6.lCZlWiloman

7.JaluwkaCZ

8.JuraCz3

9.spordbar

10.maco1988_SVK

Členové klanu RR-Godz:

Nový klan - RR-Godz! Zájemci pište Honzovi222,APACHEMU,RATCHETOVY a domluvte se s ním o členství.

POZOR BEREME JEN AKTIVNÍ ČLENY

Pravidla:

V tomto topicu se bude diskutovat výhradně o této hře (CW, poznatky, zápasy, videa, atd)! NIKOLIV polemizovat o cheaterech, či technických problémech vaší hry, či psp! K tomu je tu poradna! Samotnou hru stáhnete v sekci downloads, je tam několikrát uploudlá, nebo kontaktujte kubasejnen, dá vám link na stažení pouze multiplayerové verze hry.

Takže pište své návrhy a dotazy, abychom se nějak mohli domluvit.

Více videí na www.youtube.com/command2222

Moje video z resistance retribution

Fun video

Bereme nové lidi...(trochu umět hrat,Aktivita)

Jedeme Clan wary vesměs 2v2,3v3...Hrajeme jako tým pomáháme si a spolupracujem na týmové hře..Kdo má zájem at napise do topiku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 435
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pardon za blbej dotaz, ale co ti dava pravo chtit aby ty jejich topicy dali do archivu? Vim, ze konkurence je hnus... Ale at si udelaj vlastni klan, to ze vas je nejvic v cr, ocemz taktez pochybuju, z vas nedela nadlidi a nedava vam pravo nicit konkurenci... Tot vse:) popremejslejte otom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se přidám ...jmeno belter1

Už tě tam mám, až se sejdeme s adminem tak o tobě dáme vědět, záleží také na tom, kdy tě seženeme on-line a jak často hraješ, navíc počet hráčů v klanu je omezen a tak se možná bude muset založit další. Přidej si mě do friendlistu, mě to nějákl nejde.

ahoj ahoj, já jen bych se chtěl zeptat KDY bych si s váma mohl zahrát... protože my se s klukama vždycky nějak minem :D

jinak mám obě 2 verze v topicu, pro stáhnutí, jak MP 200 MB cca tak celou verzi US.

Tak určitě se domluvíme, já s honzou hrajem tak namátkou cca 3x za den tak 20min ale rozhodně bychom se shodli na nějakém času, který by se hodil co nejvíce lidem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně by se to určo hodilo někdy kolem tý 6-7 večer... protože přijíždím pozdě domů ze školy, vždyť já mám vlastně vás oba, tebe i Honzu ve friendu... tak mám zrušit ten svůj klan nebo už právě není místo? někdy právě hraju s marooosem a s těma ostatníma čechama... a i jse mhrál celkem furt, když bylo s kým...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně by se to určo hodilo někdy kolem tý 6-7 večer... protože přijíždím pozdě domů ze školy, vždyť já mám vlastně vás oba, tebe i Honzu ve friendu... tak mám zrušit ten svůj klan nebo už právě není místo? někdy právě hraju s marooosem a s těma ostatníma čechama... a i jse mhrál celkem furt, když bylo s kým...

To je super, ten čas se mi také hodí. Ty si vlastně eriCZECH! už mi to došlo :cheesygrin: Každopádně svůj klan nemaž, vykopni cizince a vezmi k sobě marosse a belter1, ptz u nás už asi nebude místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam ani žádný cizince nemám, j, dneska už nestíhám, mám toho dost do školy, tak kdyžtak bychom pořešili všechno pak... zítra nejspíš, asi by byl dobrej nějakej kontakt :). Jinak mám právě v klanu sýsu a jeho poblázněnýho bratra ;)

jj, ja se dnes vracim pozde ze skoly. Tak napis pm a domluvime se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hráli jsme asi hoďku v 18:00 s Honzou, docela prča, na ffa jsem king. Mimochodem v tuhle dobu (kolem osmý) nemám moc času ptz musím trénovat a pak dělám na pc a hraju CS:Source a stahuju filmy takže buď hned po škole (15:00-16:00) a nebo kolem tý šestý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu