Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resistance: Retribution PSP Clan RR-Godz


Honza222

Recommended Posts

Sorry hosi nevim kolik z vas hraje resistanci ale ja sem velmi zaneprazdnen v prni rade me chytla hra hlavne infrastructure pixel junk monster deluxe.Uz 3 dny v kuse...Jestli nekdo zna hrace z resistance KHBJreal tak ten me nasel na loby servru tak hrajem casto spolu.

K motorstormu bych si taky rad s Vami zahral!Staci rict cas hlavne ne po 20:00...Jinak ten infrastructure je fajn akorat me chybi vyber serveru jako v resistanci...

Hlavně se mi libi moznost udelat si vlastni customizovane auto...

Ted kdyz je prolomeno fw: 5.55 tak nevim kdy se k resistanci vratim.A to nedej boze kdybych poprve zapnul grand turismo!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 435
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

javak nj sry ja jen že aby sme nebyli roztrouseni po ja nwm kolkich temach bo tady sme takova malinka komunitka tak když vas už znam nechce se mi se sváma spojovat po jiných témách.

Jinak neví nekdo proč dnes nešlo hrát RR ? hlásilo to neco když sem se chcel dostat cez PSNetwork

Honzo GT nezkoušej ten Motostormu nesahá ani po blatníky :)

jinak kdybi se to PSN zas rozbjehlo tak máme v plánu zitra v 18:00 hrat RR !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

javak nj sry ja jen že aby sme nebyli roztrouseni po ja nwm kolkich temach bo tady sme takova malinka komunitka tak když vas už znam nechce se mi se sváma spojovat po jiných témách.

Jinak neví nekdo proč dnes nešlo hrát RR ? hlásilo to neco když sem se chcel dostat cez PSNetwork

Honzo GT nezkoušej ten Motostormu nesahá ani po blatníky :)

jinak kdybi se to PSN zas rozbjehlo tak máme v plánu zitra v 18:00 hrat RR !!!

JJ presne tak GT je blbost po prvni zavodu sem to vypl smazal...Zklamani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ty jo dal bych ale jsem u mladé a spím tam...

Jinač mám tam nick Tankista9

Jo mám dotaz, jak hraju online a zastřeli mě a já čekám jeslti mě někdo zvedne tak přiběhne portihráč a začne nademnou kalit nebo skočí folhu (folhaseka-něco jako salto)

Zajimalo by mě jak to dělají. Díky za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo dal bych ale jsem u mladé a spím tam...

Jinač mám tam nick Tankista9

Jo mám dotaz, jak hraju online a zastřeli mě a já čekám jeslti mě někdo zvedne tak přiběhne portihráč a začne nademnou kalit nebo skočí folhu (folhaseka-něco jako salto)

Zajimalo by mě jak to dělají. Díky za odpověď :)

To je Taunt neco jako vysmech no musis stisknout sipku dolu ted nevim presne kdyz zabijes nepritele...Jinak ja bych dal v 18:00 co vy nato?

V Pátek kolem 16:00 se hraje Resistance!!!!!Každý kdo přijde vítan...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu