Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resistance: Retribution PSP Clan RR-Godz


Honza222

Recommended Posts

  • Odpovědi 435
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
TomCS666 je spět :) už mam originalko takže počítejte semnou !!!

To sem rad ze ses z5 navic ted kdyz mas originalku ti to pujde bez sekani...Na genu se to stejne trosku seka kdyz se hraje 4na4 tak je to znat...

Jinak klan CZ-Commuinty je zrusen kvuli neaktivite hracu potkal sem tam jenom 1 (mentoos) a to je malo sem ted v klanu veterenu nevim ted presne jmeno ale sou tam aktivni lidi hlavne ti ,ktere znam uz od mych zacatku s resistanci retribution.(od vydani hry asi 20.3.2009)

Kdyz se domluvime mohli bysme se v urcitou dobu sejit a zahrat si v case se prispusobym...Piste kdo by sel a spolecne se pokusime domluvit termin...

S pozdravem zakladatel klanu CZ-Community Honza222_CZ

PS: Nepiste mi uz ze byste chteli do klanu uz neexistuje!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockej a ten tvúj klan je českej ? bo šlo by se poskládat znovu CZ komunity. Na ICQ řeknu gorankovi, on řekne mentosovi a já myslím že to pude :D a ešte sem tam našel dalšího čecha a kterej má taky mikrák takže parada budu mít skím kecat

No nevim mozna by to slo udelat klan nanovo...Zkusim oslovit neake hrace uvidime kolik nas bude hlavne aktivnich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dexter : no jediný co sem slišel že rozchodil ten PSNabler je práve Honza :D ...Já skoušel všechno a pořád to nešlo... tak sem koupil origošku...

ALL: jinak s Honzou paříme už skoro každý den nekolik hodin tak kdo by mnel záujem tak mi napište SS bo se domlouváme trochu jinak než tu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dexter : no jediný co sem slišel že rozchodil ten PSNabler je práve Honza :D ...Já skoušel všechno a pořád to nešlo... tak sem koupil origošku...

ALL: jinak s Honzou paříme už skoro každý den nekolik hodin tak kdo by mnel záujem tak mi napište SS bo se domlouváme trochu jinak než tu :)

počkej a to jako máš i offico FW ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hmm hmm takže už jede mulťák i na CFW jo? A ok? Bez lagů? nepadá? Že bych si zas koupil PSP? :D

btw zdravím po "menší" pauze.

Edit: Nó už po 4. xD a ještě jsem stihl vystřídat pár PC, notebooků a PS3 slim. Ale tak PSP je srdcovka, dobrá jak na hry, tak i na filmy, hudbu a net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdar jestli ještě hráváte tak už mám PSP s OFW, takže hraju taky, jen jeden zádrhel, dá se nějak změnit nick ve hře ? protože hraju přez kamarádův PSN účet ( máme ho dohromady, kvůli kupovaní her na psp go) a ve hře tudíž harju pod nickem toho účtu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu