Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resistance: Retribution PSP Clan RR-Godz


Honza222

Recommended Posts

No momentalne hra ma stale plno hracu vzdycky je minimalne nad sto lidi online akorad me stvou ze se o tu hru vyvojari nestaraji tedy necisti servry neni normalni 60 hracu logged in 5300 games pak se to dlouho refreshuje ale jinak v in game v pohode bez lagu....

Jinak moje dalsi video z RR :D njn porad si rad zahraju :) pro me nej MP hra na psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • Odpovědi 435
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No momentalne hra ma stale plno hracu vzdycky je minimalne nad sto lidi online akorad me stvou ze se o tu hru vyvojari nestaraji tedy necisti servry neni normalni 60 hracu logged in 5300 games pak se to dlouho refreshuje ale jinak v in game v pohode bez lagu....

Jinak moje dalsi video z RR :D njn porad si rad zahraju :) pro me nej MP hra na psp

a nemohl by jsi mi prosím poslat odkaz přímo na verzi se kterou hraješ ? nebo máš origo ? protože mě to s PSNloverem nejede :(

EDIT: tak už to jede, funguje mi to vždy až na druhé přihlášení, kdyby si chtěl někdy zahrát napiš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to chcete risknout tak přejděte kvůli MP na 6.20 TN Hen C (ted už D),tam je podpora Infrastructure - ale je to dobrý jenom kvůli MP

úplně zbytečný, přez PSNLover to jede v pohodě :) ... Kdyžtak si zkuste stáhnout z uloz.to tu verzi kde je jen mulťák ( má nějakých 70MB ), ta mi jede v pohodě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No musis mit vykonej net no jakmile se dostanes do hry tak je to v pohode...Je to tim ze ty jejich servry se zanasi a stare hry se nemazou myslim tak pred 14dny to procistili ptz to bylo uz neunosny...

Jinak zkus promackavat Tlacitky L a R servery se snaz nahrajou.Jakmile uz ses ve hre tak je to v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

caute lidi mam problem s psn kdyz se hci lognout tak mi to napise ze musim apceptovat........................+ udelat master jak to mam udelat????????a kdyz jsem is zalozil novy ucet primo master po tom co mi to neslo tak mi pise ze se nemuzu pripojit na prifil nekoho jineho!!!! jak mam z toho mojeho 1 profilu delat master???diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ze mas toho mastera tak by to melo jit ne?Samozdrejme musis schvalit term of use.Nevim co mas za problem melo by to jit pokud ten starej acc nahradils novym a jde se ti pripojit na psn.

Nevim jestli mas ofw nebo cfw jestlize mas ofw tak aktualizuj na nejnovejsi fw pokud mas cfw tak budes jeste potrebovat napr psn nabler.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu