Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resistance: Retribution PSP Clan RR-Godz


Honza222

Recommended Posts

  • Odpovědi 435
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže dobře, 1. post aktualizuju a pro všechny slepce co ťukli na poslední stranu - Čtěte 1. post, je tam vše, co potřebujete vědět!

P.S. Taky už bych si docela rád zapařil, ale tenhle týden ve škole finishuju a nebudu mít čas. Pak už pohoda, navíc nejedu na školní výlet takže se třeste. Jen doufám, že mi to nové psp vůbec příde, mám ho objednaný asi týden a zatím nic :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele behem multiplayeru se neda nikde otevrit prubezna tabulka s killama atd...Celkem me to znervoznuje kdyz nic nevim :)

Njn to bohužel nejde, s tím nic neuděláš:? Já mám alespoň tu výhodu, že vždy vím, že jsem nejlepší :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, taky vim, že jsem nejlepší, janku chci dát nějakej match :D... jinak Wendy s náma možná hrát nebude, zatim jsem nebyl schopnej ho najít... ale bylo málo času, a hekkit vypadá na pěknýho závisláka, jestli bude field marshal předemnou tak mu budu natrhávat zadek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, taky vim, že jsem nejlepší, janku chci dát nějakej match :D... jinak Wendy s náma možná hrát nebude, zatim jsem nebyl schopnej ho najít... ale bylo málo času, a hekkit vypadá na pěknýho závisláka, jestli bude field marshal předemnou tak mu budu natrhávat zadek :D

Taky se tesim, ake budu se muset rozehrat, prtoze diky tomu ze nemam psp jsem uz tyden bez rezistance a zacinam mit abstak. Jinaj na hodnosti nezalezi. Ja jsem si daval honzu jako kapitan a to uz byl fm. To ja uz jsem taky nejaky ten patek a nejvice jsem pysny za zlatou za taunting.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda úpe nesnášim tu demenci, když tam stojí a směje se, to bych ho vždycky zmrskal :D... nejvic jsem pysnej na snip killy bez zoomu :D. ty jsou totalne nejlepsi. musíme se někdy domluvit, kdy dáme jako klany, nebo smíšeně... protože už bych rád zahrál jen s čechama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se tesim, ake budu se muset rozehrat, prtoze diky tomu ze nemam psp jsem uz tyden bez rezistance a zacinam mit abstak. Jinaj na hodnosti nezalezi. Ja jsem si daval honzu jako kapitan a to uz byl fm. To ja uz jsem taky nejaky ten patek a nejvice jsem pysny za zlatou za taunting.

Jo je to pravda ses proste lepsi...Ale kolikrat mi vypadnou fpska seka se to nevim mozna mam neco s procesorem ale jinak v pohode....Vcera sem hral everybodys golf 2 single aji infractructure taky narez.... :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to pravda ses proste lepsi...Ale kolikrat mi vypadnou fpska seka se to nevim mozna mam neco s procesorem ale jinak v pohode....Vcera sem hral everybodys golf 2 single aji infractructure taky narez.... :psp:

AAAA, to si asi špatně pochopil, Honzo. Nechtěl jsem se tě njak dotknout, vše bylo samozřejmě myšleno s nadsázkou, samo, že nemám absťák :cheesygrin:, ale i tak. Nechci tvrdit, že jsem lepší, třeba ty si to nechutně dáváš s Laarkem...

Edit: Tak už si hraju s PSP 3004, je krásný. FW tam je 4.21 takže v pohodě. Hodím tam CFWEnabler a večer zapařím. Jinak k tomu displayi - rozhodně nelituju. Kontrast a podání barev je úžasné, řádkování je tam sice NEPATRNĚ vidět ale žádná hrůza, je to jako se koukat na crt telku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, taky vim, že jsem nejlepší, janku chci dát nějakej match :D... jinak Wendy s náma možná hrát nebude, zatim jsem nebyl schopnej ho najít... ale bylo málo času, a hekkit vypadá na pěknýho závisláka, jestli bude field marshal předemnou tak mu budu natrhávat zadek :D

jj ja se snazim co nejvic trenovat:cheesygrin: a zatim mi to jde napis mi kdyz zak na icq nebo te najdu at si muzem zas zaparit jo akorat me stvou ty cheateri :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jméno ve hře mám eRiCZEch... ale včera jsem... nevim už si nějak nevzpomínám... je to možný ;), ale včera jsem jen vyhrával mapy, tak možná, že jo, nevim, jestlis hrál se mnou. Je to možný. Někdy se domluvíme, já přijdu domu někdy kolem 8. mám zas zápas ve volleyballe... takže pařit určitě budu zas večer ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaa bože můj, já se toho snad nedočkám. Teď když už můžu hrát tak sem zase zjistil, že sem zapoměl heslo a nemůžu ho získat ani zpět páč sem při registraci zadal nějáký datum narození a to sem taky zapoměl. OMG. Zakládat novej, blbost, přišel bych o hodnost field marshala. A na help centru me poslali do prdele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V multiplayeru jsou nejaky cheaty a glitche?Asi jo co...

Dneska jsem potkal nejakyho borca co byl nesmrtelnej...Vsichni do nej strileli a on jenom stal na miste a nic...V konecny tabulce byl prvni a mel 0 umrti...

Pak mu vsichni v chatu nadavali do cheateru...

Zmr* nejakej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V multiplayeru jsou nejaky cheaty a glitche?Asi jo co...

Dneska jsem potkal nejakyho borca co byl nesmrtelnej...Vsichni do nej strileli a on jenom stal na miste a nic...V konecny tabulce byl prvni a mel 0 umrti...

Pak mu vsichni v chatu nadavali do cheateru...

Zmr* nejakej...

ahoj to se mi uz taky kolikrat stalo strilel jsem do neho jak blazen a ono nic :cry: ja bych jim dal bam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V multiplayeru jsou nejaky cheaty a glitche?Asi jo co...

Dneska jsem potkal nejakyho borca co byl nesmrtelnej...Vsichni do nej strileli a on jenom stal na miste a nic...V konecny tabulce byl prvni a mel 0 umrti...

Pak mu vsichni v chatu nadavali do cheateru...

Zmr* nejakej...

ahoj to se mi uz taky kolikrat stalo strilel jsem do neho jak blazen a ono nic :cry: ja bych jim dal bam

Pokud jste si přečetli 1. post, tak je tam jasně napsáno, že cheateři a podobná pakáž se tu neřeší..

Janku ty nejanči a normálně založ 2. acc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jste si přečetli 1. post, tak je tam jasně napsáno, že cheateři a podobná pakáž se tu neřeší..

Janku ty nejanči a normálně založ 2. acc.

LOL, to je mi jasný, že si ho můžu založit ale to už nebudu Field Master že? A od začátku se mi to nechce, měl sem respetk a teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem meditaci a.............vzpoměl jsem si na mé heslo k PSN!!!!!! Zapaří dnes někdo?

Edit: LOL, PSN mi na psp funguje bezproblemu, ale kdyz se pripojuju pres resistance tak to vyhodi chybu 8001000D WTF?

Ja bych dal dneska kdyz ti to hazi chybu zkousej to 3x na potreti te to prihlasi stava se mi to taky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu