Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resistance: Retribution PSP Clan RR-Godz


Honza222

Recommended Posts

  • Odpovědi 435
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, tak jsem to zkoušel 10x za sebou a pořád to samý, nejede to. Zkouším to průběžně už dva dny. Jsem fakt zoufalej, zkoušel jsem změnit fake regiony, použít version.txt na 5.50, založil jsem si nový PSN acc., vyzkoušel jsem různé verze CFWEnableru a furt to samý.

Tady je video, Playstation Stroe jede bez problemu, ale Resistance ne a ne chodit.

Jsem fakt zoufalej a zatím nikdo mi nedokázal poradit, ani nevím jestli je to vina psp nebo netu. Možná, že za to může ten CFWEnabler, protoze ta chybna hlaske plati i pro nedostatek pameti a me se treba God of War, i kdyz mam CPU na 333Mhz úplně nechutně seká! Víc než na mém psp slim. ÁÁá, proč já si jen to nový psp kupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podľa mňa je chyba v sieti...skús ísť niekde ku kamošovi ak má router a pripojiť cez neho...ja som mal podobný problém s PC ...ICQ išlo ale qip a opera nie

tak som vypol DHCP, zadal som sattické IP a šlo to...no neviem

Dík za radu, zjusím si pohrát s nastavením routeru, ale vrtá mi hlavou, že na předchozích psp to šlo v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi taky dela dam kolecko a znova podruhy to nepujde a na potreti je jestota ze se mi to chyti a prihlasi pravda je ze mam psp 2000 tak nevim mozna je chyba v tom genu....

Jn, taky si to začínám myslet, navíc to God of War je fakt nehratelné. nechce někdo nové psp 3000? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak psp reklamuj jestli mas zaruku....

A k čemu mi to bude? Tohle není chyba psp, to by nešel ani PS store ( s tím GoW si nejsem jistej), to bude asi tím cfwenablerem. A i kdyby něco tak to už ho radši prodám a koupím si zase slimáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

little už je v clanu, ale vrtíá mi škeblí, proč nemůžu z klanu vyhodit alias-blaze a nemůžu vzít icetowra... prsotě mi píše, že failed, že je buď plno a nebo, že to prostě nejde a vyhodit aliase mi píše, chybu...

Tak to mi vrta hlavou taky.Ja vim ze sem mel problem s prijetim i do E.L.I.T.E.S stejnej problem takze to zas nekdy muzem skusit.Rad bych v tom clanu byl a aktivni sem dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zas po dlouhé době vás zdravím. Nová verze CFWEnableru chybu nespravila a další je v nedohlednu. Rozhodl jsem se tedy PSP prodat a taky jsem to udelal. Rozhodne se mi po nem bude styskat, ale na konci roku si ho hodlam zase poridit, ptz ty nove hry si nemuzu nechat ujit, doufam, ze nezapomenete na Resistance. Taky preji (nekterym) pekne vysvedceni a samozrejme hezke prazdniny! Zatim :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrej nápad, doufám, že vám to vydrží do té doby, než si PSP zas pořídím, i když asi nwm jak budu stíhat hrát všechny ty super hry co na psp vyjdou.

Uvazuju ze si koupim mikrofon na psp 2000 abych byl vic v kontaktu s resistenci btw Janku vim proc byls lepsi ja sem mel nataktovanej procesor na default a proto se mi to sekalo ted si ho taktuju na 166/333 a je to parada vyhravam vetsinu zapasu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kec, se mnou je to napul... když nedrží v ruce ty granáty :D... btw, jak ot teda uděláme? mám nechat ten svůj klan a jen do něj přijmout honzu? bo já stejně nevidim nikoho jinýho, kdo byz čechů ještě hrál...

Tak zjisti, Honzo, kdo z naseho (vaseho) klanu hraje a jestli stoji za to ten klan jeste drzet. A taky se musite nejak zbavit neaktivnich clenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zitra v 17:00 nábor do jedinnýho českýho klanu, museli jsme to zredukovat, kvůli malý účasti... buďte ve hře a sem napište, kdo do toho půjde... Jen (Honza222) je CLko...

Jeste dotam nehlaste se vy co budete hrat jednou za 14 dni nebo skoro vubec...

Prosil bych Dorfika a Kubu aby se dostavili ptz hrajete docela casto chtel bych vas mit v nasem novem klane CZ-Community ....

Leavnete klan a napiste mi zejtra v 17:00-17:15 budu na chatu ve hre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu