Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resistance: Retribution PSP Clan RR-Godz


Honza222

Recommended Posts

Jeste dotam nehlaste se vy co budete hrat jednou za 14 dni nebo skoro vubec...

Prosil bych Dorfika a Kubu aby se dostavili ptz hrajete docela casto chtel bych vas mit v nasem novem klane CZ-Community ....

Leavnete klan a napiste mi zejtra v 17:00-17:15 budu na chatu ve hre

Škoda, že se nemohu zůčasnit :cry:, no nic:? každopádně mi potom dejte vědět přesný název a seznam členů, abych upravil topic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 435
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ahoj vemes me taky do clanu :bash: dikes

Zejtra nabor zase v 17:00 hodin tak bud online at te muzu vzit...Jinak jakej nick mas na ps store?

Jinak chtel bych udelat klanoví video ale potrebuji vase screeny bude trvat cca 2:30 min...Udelal jsem testovací podívejte se jestli se vám líbí a napište komentář... Pokud žádné fotky zatím nemáte tak musíte neaky nafotit jestli chcete být ve videu...Stačí 3...Prostě to nejlepší...Snad víte jak udělat fotky to nemusím vysvětlovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zejtra nabor zase v 17:00 hodin tak bud online at te muzu vzit...Jinak jakej nick mas na ps store?

Jinak chtel bych udelat klanoví video ale potrebuji vase screeny bude trvat cca 2:30 min...Udelal jsem testovací podívejte se jestli se vám líbí a napište komentář... Pokud žádné fotky zatím nemáte tak musíte neaky nafotit jestli chcete být ve videu...Stačí 3...Prostě to nejlepší...Snad víte jak udělat fotky to nemusím vysvětlovat :D

Néé, proč jsem prodal to PSP předtím než jsem udělal to video. Jinak k věci - vypadá to moc pěkně, ale má to jednu obrovkou chybu!.........nejsem tam já!:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zejtra nabor zase v 17:00 hodin tak bud online at te muzu vzit...Jinak jakej nick mas na ps store?

Jinak chtel bych udelat klanoví video ale potrebuji vase screeny bude trvat cca 2:30 min...Udelal jsem testovací podívejte se jestli se vám líbí a napište komentář... Pokud žádné fotky zatím nemáte tak musíte neaky nafotit jestli chcete být ve videu...Stačí 3...Prostě to nejlepší...Snad víte jak udělat fotky to nemusím vysvětlovat :D

muj nick na s store je hekkit1 dik a v 17.00 tu budu :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu