Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

Nedošlo, dneska sem si pro něj dojel :D. Dojmy rozepíšu až s tím budu mít trošku nahráno. Zatím sem ještě ani neupdatoval fw (ještě sem se nedostal k nabíječce, až teď :D:D)

Každopádně první WOW bylo že je to fakt prcek :D. Displej není o moc menší. Analog mi na první dotyk přišel divnej, po cca 5 minutách už mi přišel daleko lepší než u starýho PSP. Má trochu menší rozsah, a celkově je analog trochu menší, ale chod analogu je těžší. Podle mě se to takhle ovládá líp, ale asi otázka zvyku.

Zbytek fakt radši až to budu mít trochu otestovaný ať nehodnotím podle prvního dojmu :D.

edit. defaultně 14gb místa..2gb asi systémový soubory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevim jak vy ale já bych konecne do toho psp dal nějakej nadupanej foťák třeba 4 mega pixelovej a nebo něco pořádnýho na volání třeba skype ale nejakej takovej že by se dalo zavolat třeba na PC nebo na mobil, a nebo prostě nějakou novinku to by předběhly všechnu konkurenci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak na vánoce bych si ho chtěl pořídit taky jen doufám že na něj vytvoří co nejdřív custom firmware držím jim palce at to daj i bez tý baterky jinak ted žádný pspčko nemám tak mohly byste mi říct co je lepší jestli psp go nebo 3000 že si můžu na ty vánoce vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hi^;678268']Blbá otázka asi' date=' ale jaký hry že tam vlasně jdou? Vím že UMD, vím co to má za funkce, ale fůrt mi není jasný, jaký tam jdou hry, na ebay je za 249$ Pearl white .. :) Tak uvažuju o koupi ..[/quote']

To jako vážně nebo je to nějaký joke?:D

Hry tam stahuješ z playstation store, umd mechaniku to nemá...teda, jestli byl tvůj dotaz položen vážně:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak na vánoce bych si ho chtěl pořídit taky jen doufám že na něj vytvoří co nejdřív custom firmware držím jim palce at to daj i bez tý baterky jinak ted žádný pspčko nemám tak mohly byste mi říct co je lepší jestli psp go nebo 3000 že si můžu na ty vánoce vybrat.

Jestli doufáš ve flash, respektive, jestli chceš flash, tak tu 3000;). Na PSP GO to jen tak nebude, mají to vychytané, samozřejmě je to otázka času, ale bude to trvat hodně dlouho asi...

Sorry za double post:cry:, v té rychlosti mi to nedošlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hi^;678268']Blbá otázka asi' date=' ale jaký hry že tam vlasně jdou? Vím že UMD, vím co to má za funkce, ale fůrt mi není jasný, jaký tam jdou hry, na ebay je za 249$ Pearl white .. :) Tak uvažuju o koupi ..[/quote']

nemá to UMD romku....hry se stahují z PSN Store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je podle mě blbost, že se dá stáhnout kolikrát chceš:D. Vždyť si jenom vem, že ta aktivace na každém systému jde vypnout a zapnout, takže to je naprosto alogické, by to pak mohl stáhnout kokoli:D.

Je to pětkrát, kdyby se ti náhodou něco posralo, tak abys to mohl stáhnout znovu, ale je to maximálně podle mě 5 stáhnutí, pak musíš kupovat znovu, klidně bych se i vsadil:D

Ale jinak díky, to jsem rád, že to jde stejně, jak na PS3, takto vyjdou člověka hry na psp go hodně levně, což je super:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abys nemusel jak blb nosit vobojí to bych měl totiž potom přervaný kapsy:wohow:

Souhlasím se suicide_duckem. Na co tady ty multifunkční zařízení, když na focení už máš dalších deset přístrojů:roll:.

U dalšího PSP bych ocenil raději praktické věci, jako třeba obdobný display jako má iphone/ipod touch, který by se nedal poškrábat, nebo třeba možnost nastavení citlivosti páčky... Prostě něco vážně užitečného, co se hodí k handledu.

Aby psp mělo zabudovanou anténu na telefonování je už úplná blbost, to si pak nemusíš kupovat psp, ale něco jiného. Vzhledem k tomu, že dneska má každý druhý mobil skoro všechno, tak nemá cenu, aby do psp zbytečně cpali takové věci a tím prodražovali jeho výrobní náklady = koncovou cenu pro nás - zákazníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je podle mě blbost, že se dá stáhnout kolikrát chceš:D. Vždyť si jenom vem, že ta aktivace na každém systému jde vypnout a zapnout, takže to je naprosto alogické, by to pak mohl stáhnout kokoli:D.

Je to pětkrát, kdyby se ti náhodou něco posralo, tak abys to mohl stáhnout znovu, ale je to maximálně podle mě 5 stáhnutí, pak musíš kupovat znovu, klidně bych se i vsadil:D

Ale jinak díky, to jsem rád, že to jde stejně, jak na PS3, takto vyjdou člověka hry na psp go hodně levně, což je super:)

Omg můžeš to stáhnout klidně tisíckrát :D víš když zrušíš tu aktivaci - hra ti nepojede ;).

edit. btw..analog se dá kalibrovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu