Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no mně by zajímalo tedy všude je psané že od 1.10 - 10.10 je akce když koupíš PSP Go zaregistruješ se na PSN stáhneš to téma GT nainstaluješ ho že ti mají poslat kod pro stažení na email dokonce to tam mají i napsané ;) takže by mně zajímalo kdy to hodlají poslat nebo jsem něco špatně pochopil ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mně by zajímalo tedy všude je psané že od 1.10 - 10.10 je akce když koupíš PSP Go zaregistruješ se na PSN stáhneš to téma GT nainstaluješ ho že ti mají poslat kod pro stažení na email dokonce to tam mají i napsané ;) takže by mně zajímalo kdy to hodlají poslat nebo jsem něco špatně pochopil ?

Koukám, že s tím máme všichni stejný problém ... všude se píše, že ti kód příjde do 30 dnů, je však pravděpodobné, že přijde do týdne. já koupil ve čtvrtek, aktivoval v pátek, tak že nezbývá asi nic než čekat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mně by zajímalo tedy všude je psané že od 1.10 - 10.10 je akce když koupíš PSP Go zaregistruješ se na PSN stáhneš to téma GT nainstaluješ ho že ti mají poslat kod pro stažení na email dokonce to tam mají i napsané ;) takže by mně zajímalo kdy to hodlají poslat nebo jsem něco špatně pochopil ?

Ber to tak ze si koupilo 1000 lidí psp go a všichni to stahujou tak to taky chvíly trvá neš si v tom udělaj pořádek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Go se mi teda nijak zvlášt nelíbí, neříkam to proto že ho nemam, ani nechci, ale vypadá to jak maketa. Ty 4 ďoury na zvuk, nezajmavej desing a vysouvací displej, to každej druhej tu konzoli bude mít hned rozbitou. Zajímalo by mě ještě jestli půjde flashnout, jestli ne tak to bude fakt propadák. :)

vis ono je to presne naopak.

pokud to nepujde flashnout, tak to bude skvely z pohledu her - pac se budou delat dobry a hodne her.

jedine diky tomu, ze 80% lidi hry stahuje se nikomu nechce investovat dovyvoje novych her, protoze se jim to nevrati.

frufru: na US store funguje jen VISA. Nemáš MasterCard?

ja sem tam reglej z MasterCard a nakupuju o stosest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje došlo v Pondělí a jsem nadšen,je to paráda.Oproti mému 4roky starému FATu to je mazec...Nikdy jsem PSP nemohl používat jako přehrávač ale tedka PSPgo když je složené není velké a v pohodě se vleze do kapsy.....

Display je podle mě kvalitnější než u předchozích modelu,co se týče ostrosti a rychlosti.Zmenšení velikosti mi vubec nevadí.

Bluetooth je super věc funguje muj Bluetooth Headset,Dualshock 3,SixAxis a podle meho známeho dokonce i BD Playstation3 Remote.Bluetooth klavesnice taky nemá problémy (Logitech).

Pamět,rychlost je užasná,kopirováni mě překvapilo,kapacita dostačující...však dokoupit dalších 16GB není problém :P a 32GB to už e co říct.

Co se týče her,nakupujeme z gamesem a dát za God Of War 120Kč každý mi připadá skvělé a nemám duvod stahovat.Her si více vážím a když si za ně zaplatim tak je pekne dohraju.

Jediné co mi chybí je Homebrew,ISO opravdu nepotřebuji a nechci..Ale kdby se našlo homebrew (Themes,Players,LUA,Homebrew games) tak budu rád...

PSPgo mužu jen doporučit....Nahradí veškerou elektroniku co nosíte po kapsách a u sebe (krome mobilu xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak to je super:-D to si muzou koupit i 5 lidi na furt ale zase pak se nekomu rozbije konzola adaj mu jinou a hru si uz nestahne:-D

Možná že kdyby jsi se více zajímal o celou problematiku víš že obdobný system již úspěšně funguje na PS3. Uživateli, kterému zkolabovala konzole stačí písnout do SONY a požádat o deaktivaci nefunkčního HW. Pak si můžeš na své nové konzoli stáhnout hru znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu