Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jaj, mám dojem, že někteří z vás nepochopili, komu by mělo PSP Go! sloužit. Pravděpodobně jste nesledovali press konferenci SONY, PSP Go! bylo vytvořeno pro lidi, kteří chtějí mít vše v digitální podobě a nechtějí se tahat s UMD a podobnými věcmi a chtějí PSP využívat i k jiným věcěm ne ke hrám. Myslím, že pro ty, kteří chtějí konzolí čistě na hraní je PSP Go! zbytečností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mám takový dotaz.Jaký typ generací má nejčastěji PSP? Podle mě tak 10-16 max. To znamená pro kluka, kterýmu je 10, tak je mu úplně nové PSP Go k ničemu a od 15 už by si to sice moh nějak udělat, ale stejně mi to příde komplikované. Podle mě udělalo SONY blbí tah, ale v Japonsku mají PSN všichni. Ostatní země(kromě USA) je tolik nezajímají.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, ale PSP rozhodne neni 10-16 max. Fakt nikde nemam statistiky, ale alespon 30% uzivatelu PSP bude nad 20 let (vim dle flashovani :) ).

A 10 lety, ani 15 lety kluk nema co mit PSN.. Ty jsi snad v 10 nebo 15 mel kreditku, ze ktere jsis mohl neomezene nakupovat (hry na PSP)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, ale PSP rozhodne neni 10-16 max. Fakt nikde nemam statistiky, ale alespon 30% uzivatelu PSP bude nad 20 let (vim dle flashovani :) ).

A 10 lety, ani 15 lety kluk nema co mit PSN.. Ty jsi snad v 10 nebo 15 mel kreditku, ze ktere jsis mohl neomezene nakupovat (hry na PSP)?

j, souhlasím, až na tu kreditku. Tu totiž můžeš mít v docela brzkém věku ( nevím přesně kolik, nechci zde uvádět mylné informace ). Já osobně ji vlastním taky a není mi 18.

Jinak se omlouvám za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j, souhlasím, až na tu kreditku. Tu totiž můžeš mít v docela brzkém věku ( nevím přesně kolik, nechci zde uvádět mylné informace ). Já osobně ji vlastním taky a není mi 18.

Jinak se omlouvám za OT

To nepochybuji, ale urcite si veci, jako hry za 600+ nenakupujes jentak sam za jedno odpoledne.. Ja teda nevim, ale vy byste 10 letemu klukovi dali do ruky ucet? Myslim, ze za tyden by byl schopen si z nerozumu nakoupit vse mozne i nemozne z PSN a dluznou castku byste museli zaplatit jedine vy.. Ne nikdo jinej :-)

Ale dost uz OT.

EDIT: Ja nerikam, ze nemuzete mit kreditku.. Ale s ni tezko platite castky jako 600Kc atp.! Nebo vy si snad bezne kupujete sami ve 12 hry na PC/PSP atp.? Proste se odpoledne rozhodnete a najednou utratite z uctu 600Kc a rodicum to neprijde divne? Ja nvm, co ja vim, tak je bezne, ze takove veci se vetsinou k necemu davaji, anebo se to resi po domluve s rodici - proto bych detem do ruky nedal PSN, kde defakto par kliknutima strhnout z uctu nekolik stovek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se shrnout MŮJ NÁZOR tak se, prosím vás, ostatní nečertěrte a respektujte ho. NIKOMU HO NECPU!

DISPLAY: Podle mě jedno z největších mínusů této novinky. Display se sejnými parametry ale o 0.5" menší, což už je celkem o dost. Zase ale bude mít méně hrubý rastr.

OVLADÁNÍ: Zatím je to jen otázka diskuzí a polemik. Z pohledu a rozložení soudím, že to nebude žádná sláva, navíc držíte jen spodní díl, který je dost tenký. Ovšem pomoci mohou ty kruhové výstupky zezadu. Musíme počkat na nějeká pořádné hands-on a recenzi.

DESIGN: Nic proti vysouvání, ale koncept starých pspček se mi líbí víc, jak po vzhledové tak egronomické stránce. Tomuhle by slušel dotykový display

HARDWARE: Je stejný, v čemž ani tak velkou nevýhodu nevidím protože bude plně kompatibilní se staršími pspčky. Výraznější změny se asi dočkáme až u psp2.

PAMĚŤ: 16Gb flash paměti je super. Nevýhodu vidím v tom, že všichni dnešní majitelé mají dua, ale holt inovace je inovace.

BLUETOOHT: Rozhodně lákavá funkce, ale jak na tom bude prakticky se teprv ukáže. Hlavně doufám v A2DP profil pro poslouchání hudby.

PSN: A s tím spojená ztráta UMD čtečky, no, jelikož kdybych neměl psp flashlé, tak bych ho asi neměl vůbec, protože lidé v mém věku mjí hodně výdajů a maké příjmy a utrácet každý měsíc tak 1500 za hry nepřipadá v úvahu.

Celkově na mě pspgo působí takovým "doplňkovým" dojmem. Prakticky nepřináší nic nového. Uživatelé PSN jistě ocení absenci UMD a velkou flash, ale pro ty ostatní je zatím nejlepší volba psp slim (potažmo psp brite, které snad jednoho dne půjde flashnout). Smutný jsem z toho, že představením nového psp se sony vyhla PSP2, takže tento rok asi oficiální zástupce nebude, protože pochybuju, že by sony představila 2 nové pspčka v jeden rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně o tomhle jsem se hádal a mestifosem. Kreditku můžeš mít, myslím u Kb (ale nejsem si jistý) od dvanácti.
muzu vedet o cem si se semnou hadal?:blink: tohle v nasi "hadce" vubec nepadlo.. nic o kreditce.. mluvily jsme uplne o necem jinem.. chudacek mozecek ti uz dosluhuje...:roll:.

jinak KB zadnej takovej ucet nenabizi:) nekoukal sem se u bank co maj ucty pro deti od 15 .. ale zadna banka neda kreditku diteti do 15 se kterou muze platit na netu.. je to kreditka se kterou muze max vybirat z bankomatu.. ani platit v obchode nemuze.. to vse az od 15... tot k tematu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu vedet o cem si se semnou hadal?:blink: tohle v nasi "hadce" vubec nepadlo.. nic o kreditce.. mluvily jsme uplne o necem jinem.. chudacek mozecek ti uz dosluhuje...:roll:.

jinak KB zadnej takovej ucet nenabizi:) nekoukal sem se u bank co maj ucty pro deti od 15 .. ale zadna banka neda kreditku diteti do 15 se kterou muze platit na netu.. je to kreditka se kterou muze max vybirat z bankomatu.. ani platit v obchode nemuze.. to vse az od 15... tot k tematu

Bylo to o kupování her z PSN, a tohle je s tím spojené, navíc si to nepřímo naznačil...."no děti v tvém věku (10 - 16) let ještě neumí psn store používat, nebo nemohou"...něco na ten způsob jsi řekl. Tak prosímtě tady nezačínej s tím, čí mozeček dosluhuje, když s přibývajícím věkem odumírají neurony :cheesygrin:.

KB jsem jen tak plácnul... ale vím, že je to možné od dvanácti a teď už vím, že to nabízí Česká pošta, ale platit v obchodech můžeš pochopitelně až od 15cti. A DOST!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu vedet o cem si se semnou hadal?:blink: tohle v nasi "hadce" vubec nepadlo.. nic o kreditce.. mluvily jsme uplne o necem jinem.. chudacek mozecek ti uz dosluhuje...:roll:.

jinak KB zadnej takovej ucet nenabizi:) nekoukal sem se u bank co maj ucty pro deti od 15 .. ale zadna banka neda kreditku diteti do 15 se kterou muze platit na netu.. je to kreditka se kterou muze max vybirat z bankomatu.. ani platit v obchode nemuze.. to vse az od 15... tot k tematu

jj, asi to tak nějak bude, já mám od 15 Visa kartu, a platit s ní můžu všude, mám to nějak přes poštovní spořitelnu, ale fakt už konec OT :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se to teda vůbec nelibí .. a ani to asi nemá cenu kupovat protože jak řekl anonymous už to nemá skoro žádná vylepšení takže zůstanu u svého PSP slim tady máte jedno video http://www.hrej.cz/novinky/2009/05/31/prvni-zabery-psp-go-na-videu-a-nove-informace/

pak také nevím jak to bude s flashenutím PSP go! a tudíž by jste nemohli do nového PSP žádné HB aplikace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm a ja myslim ze, ze bude mit klasickej FW. I PSP slim 2k i 3k pokracovali ve stopach fatu.. Navic, neni duvod aby byl jiny fw, bude proste opet hybridni. Jako PSP Slim ma TV vystup - ktery fat nema, tak proste pri instalaci se na fata nenainstaluje - to same bude platit ted pro fat a slim s bluetoothem. Jinak je displej a HW stejny, technologie FW bude opet XMB a nove jsem tam zatim videl jen screensaver s hodinama - takze fakt neni duvod jet od nuly.. :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mně jestli FW bude pokracovat cisly jako u predeslich psp ,nebo bude zacinat od 1.00 prece jenom je to trochu nekde jinde ,takze si myslim ze bude mit vlastni verze FW

FW bude stejný... bylo to řečeno při E3 a je to tady i napsaný...

nemáte nekdo nakou starnku zajimajici se psp go ! asi tak kde sezenu nejvic info o nem atd ... ?

info tady ti snad nestačí ? jsou tu technické specifikace, datum vydání atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevi se uz jaky tam bude display protoze jestli tam bude ten z 3000 tak to bude na h**** a zas si to koupí jen blbci

Nevim co proti tomu display máte? Jestli ten problém s "duchy" byl opravdu pravda, mělo to jen pár prvních PSP, sám jsem měl možnost ho porovnat s displayem na PSP 2000 a 3000 ho má znatelně lepší, hlavně je dobře vidět na sluníčku

No jo, to na tom slunku je dost důležity, jak tak du po ulici, tak nevím, jestli má ta Barcelona modré nebo červené dresy :lol: ..

To tě to tak baví spamovat? Táhni :lol: Ano na sluníčku je to pro někho taky důležitý, já teda nepařim jenom zalezlej doma ve stínu

Divíš se, že máš pořád upomínky, tady máš důvody, prostě zbytečný příspěvky kterejma si akorát z ostatních utahuješ :nospam: jinak :banned:

:censored: konečně jsem moh použít ty smajlíky :D :D

Dřív jsem myslel, že to marek s těma upomínkama přehání, ale mýlil jsem se, marek tě odhad dobře, já jsem udělal chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu