Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

Ja a nikdo dalsi ? Asi neznas nick jmenem Readdy_B :) A ja s tebou nejak nesoutezim a to ze to nekdo tvrdi je mi u pice :)

Znam a nikdy jsem si nevsiml, ze by rekl ze ps3 demo vypada lip...ja s tebou taky nesoutezim jen rikam ze xbox verze dema je lepsi a rikam to hlavne z vlastni zkusenosti, kterou ty nemas a zadne tvoje odkazy na rok stare clanky a tvrzeni ze fotky o kterych pisi seriozni clanky jsou ocividny fake to nezmeni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Znam a nikdy jsem si nevsiml, ze by rekl ze ps3 demo vypada lip...ja s tebou taky nesoutezim jen rikam ze xbox verze dema je lepsi a rikam to hlavne z vlastni zkusenosti, kterou ty nemas a zadne tvoje odkazy na rok stare clanky a tvrzeni ze fotky o kterych pisi seriozni clanky jsou ocividny fake to nezmeni...

NJN tak jedna vec je demo a jedna vec je plna verze .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vybral sis tu lepsi :) Ne delam si srandu ja proti ps3 nic nemam, urcite ho nechci urazet, jen tvrdim ze to demo bylo spackane a ultimate to ne a ne pochopit a ocividne jsme oba dva moc tvrdohlavy, on aby to priznal a ja bych ho nechal si to myslet... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vybral sis tu lepsi :) Ne delam si srandu ja proti ps3 nic nemam, urcite ho nechci urazet, jen tvrdim ze to demo bylo spackane a ultimate to ne a ne pochopit a ocividne jsme oba dva moc tvrdohlavy, on aby to priznal a ja bych ho nechal si to myslet... :)

:D Ja bohuzel demo nehral ale hru mam objednanou, ale myslim e to bude super. Akorat jeste musim koupit live a to koupim asi tady na foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tohle jsem chtel taky napsat ale myslel sem ze pome zase hned vyjedes :)

OT: Tahle picovina stoji skoro stejne jako konzole? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=78636

Tvl taková cena, to je opravdu okrádáni toto, ikdyž stahování moc nepodporuju ale tohle tak jedině stáhnout a né jak šílenec kupovazat za 6k .... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl taková cena, to je opravdu okrádáni toto, ikdyž stahování moc nepodporuju ale tohle tak jedině stáhnout a né jak šílenec kupovazat za 6k .... :D

Tak normalne, pro nekomercni vyuziti jsou uz offici zdarma, a kdyz chces delat byznys musi do toho strcit prachy. no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem neodolal a stahl si X360 verzi na vyzkouseni.... Co se tyce grafiky tak secko je pekne ostre a barvite. Jenze ten rozjezd hry je strasne pomalej... V Crysisu jsem uz skakal jak sileny simpanz a daval jsem pozor jen na radar abych vedel kde sou japoncici... Ted? Ted se plazim jak hlemyzd, protoze energeticky clanek vydrzi uplny *****... Pevne doufam ze se to nejak rozjede a ja zase budu moct skakat jak ten simpanz... Jinak uz na zacatku hry jsem narazil na par chyb: pri stileni z Scar + tlumicem tak vypadavaji zvuky strelby zbrani. A nekolikrat se mi stalo ze vojak mi propadl texturou a kropil to do me skrz podlahu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tak jsem se na netu docetl ze demo PS3 byl Xbox 360 port, a plna verze je PS3 built tak nevim ale je to dost mozny. Jelikoz kazdej kdo mel moznost hrat full verze tvrdi ze je to jine :)

Hele kdyz jsem si hru predobjednal a hra vychazi 25. brezna, tak pride mi to toho 25. brezna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem neodolal a stahl si X360 verzi na vyzkouseni.... Co se tyce grafiky tak secko je pekne ostre a barvite. Jenze ten rozjezd hry je strasne pomalej... V Crysisu jsem uz skakal jak sileny simpanz a daval jsem pozor jen na radar abych vedel kde sou japoncici... Ted? Ted se plazim jak hlemyzd, protoze energeticky clanek vydrzi uplny *****... Pevne doufam ze se to nejak rozjede a ja zase budu moct skakat jak ten simpanz... Jinak uz na zacatku hry jsem narazil na par chyb: pri stileni z Scar + tlumicem tak vypadavaji zvuky strelby zbrani. A nekolikrat se mi stalo ze vojak mi propadl texturou a kropil to do me skrz podlahu...

Nevím, jestli si to četl na Eurogameru, ale někteří recenzeti tvrdí, že prvních 5 hodin je pomalých, a pak se to rozjede do zběsilého tempa :D Neppřímo tím naznačují, že SP bude mít aspoň 10 hodin :)

Ultimate: Hele tak jsem se na netu docetl ze demo PS3 byl Xbox 360 port, a plna verze je PS3 built tak nevim ale je to dost mozny. Jelikoz kazdej kdo mel moznost hrat full verze tvrdi ze je to jine

Hele kdyz jsem si hru predobjednal a hra vychazi 25. brezna, tak pride mi to toho 25. brezna?

Věřím tomu :)

Pokud to objednáváš u dobrých obchodů, třeba Xzone, tak ano. Téměř vždy to tak přijde ;). Hry jim přijdou 23 - 24. a ty dny odesílají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak normalne, pro nekomercni vyuziti jsou uz offici zdarma, a kdyz chces delat byznys musi do toho strcit prachy. no...

Bohůžel je to tak, ale dát 6k za takovej program kterej má podle mě cenu 1k, je docela zlodějina, přeci jenom výroba takového programu asi není moc nákladná a od starších verzí se ani moc neliší :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu