Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Fotky jsem sice jeste nevidel, v praci si to bohuzel nepustim, je ale zvlastni, ze tady kdosi prohlasoval o fotkach na teto strance, ze jde o fake, co se tyce srovnani dem, ted, kdyz ma udajne ps3 navrch (vazne jsem to jeste nevidel, takze nemuzu soudit), je ocividne vse vporadku...

Ano ty obrazky z dema na teto strance byli fake, ale copak? ze by PS3 byla lepsi nez X360? A tobe by se to nelibilo? Tak ale ty si prece zastance toho ze to fake nybl ne? A ze tajta stranka je pravdiva, ano je ale v tom PS3 demu nebyla, to byl fake anbo to hrala na CRt TV.Jojo desmonde ted ti zadny argumenty nepomuzou PS3 verze je lepsi nez ta XBOXOVA TA JE SHIT!!!!! Aspon muzes tvrdit ze X360 demo je lepsi nez PS3 demo aspon to muzes tvrdit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby nekdo poradne cetl, zjistil by, ze jsem ty obrazky jeste nevidel a nerikam ze tam ps3 nevypada lepe, jen se divim ze pred tim, kdyz se to nejakemu ps3kari nelibilo to byl fake a ted kdyz je vse v poradku jsou fotky prave...pro me tam byly fotky prave vzdy, takze jestli tam ps3 verze vypada lepe, verim tomu, ale JESTE JSEM TO NEVIDEL (pro ty co neumi cist jsem to zvetsil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, ti, kteří máte objednávku u Xzone, nebo jiných skvělých obchodů, máte Crysis 2 doma už zítra! To jsou dva dny před vydáním. Právě mi přišel email a SMS o expedici :)

1399,- + posta kolik? no doufam, ze to triko za tech 250,- navic stoji =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1399,- + posta kolik? no doufam, ze to triko za tech 250,- navic stoji =)

Celkem 1459 kč :) Hele, moc rád si připlatím stovku, dvě, pokud mám naprostou jistotu, že mi to přijde v pořádku, včas (jak vidíš i s předstihem) a kdyby něco ,tak se s nimi mohu domluvit. Nebudu honit desetikoruny, a pak se divit, že mi to přišlo poškozené... Xzone je pro mě jistota, nechal jsem jim tam už opravdu hodně peněz :)

Ultimate: Mám předobjednávku (i s platbou zaplacenou předem) od 1. ledna, takže pokud jsi to ty kupoval až někdy teď, přijde ti to třeba "až" ve čtvrtek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ko

Ano ty obrazky z dema na teto strance byli fake, ale copak? ze by PS3 byla lepsi nez X360? A tobe by se to nelibilo? Tak ale ty si prece zastance toho ze to fake nybl ne? A ze tajta stranka je pravdiva, ano je ale v tom PS3 demu nebyla, to byl fake anbo to hrala na CRt TV.Jojo desmonde ted ti zadny argumenty nepomuzou PS3 verze je lepsi nez ta XBOXOVA TA JE SHIT!!!!! Aspon muzes tvrdit ze X360 demo je lepsi nez PS3 demo aspon to muzes tvrdit :D

Ok nevydrzel jsem to ani den ale vzhledem k tomu jaky tady pises blbosti je I tohle uspech. Ty si asi nepochopil o co mi slo. Prohlasoval jsem, ze ta ps3 verze dema byla podelana a horsi nezda xboxova... odkazoval jsem te na lensoftruth.org ale Ty si prohlasoval ze je to fake protoze ps3 verze vypada but navic si me osocoval ze jsem zaujatej proto ps3...Ted kdyz na te same strance vypada ps3 verze lip jsou podle tebe Ty fotky prave ( podle byly vzdy a jestli jsou I ted tak je ps3 hezci) a hned se navazis do xboxu Jako ma shit verzi. Me je uprimne jedno jak ktere vypada, protoze az si budu tu hru kupoovat koupim si stejne xbox verzi....jde mi spis o princip a o to ze se chovas jako *****, ktery kouka na svet pred "ps3" bryle a neumi priznat pravdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ko

Ok nevydrzel jsem to ani den ale vzhledem k tomu jaky tady pises blbosti je I tohle uspech. Ty si asi nepochopil o co mi slo. Prohlasoval jsem, ze ta ps3 verze dema byla podelana a horsi nezda xboxova... odkazoval jsem te na lensoftruth.org ale Ty si prohlasoval ze je to fake protoze ps3 verze vypada but navic si me osocoval ze jsem zaujatej proto ps3...Ted kdyz na te same strance vypada ps3 verze lip jsou podle tebe Ty fotky prave ( podle byly vzdy a jestli jsou I ted tak je ps3 hezci) a hned se navazis do xboxu Jako ma shit verzi. Me je uprimne jedno jak ktere vypada, protoze az si budu tu hru kupoovat koupim si stejne xbox verzi....jde mi spis o princip a o to ze se chovas jako *****, ktery kouka na svet pred "ps3" bryle a neumi priznat pravdu...

Hele ty fotky z PS3 verze dema byli fake takhle to rozmazany nebylo, kdo to hral vy !! Ty sto hral ale tys si PS3 hater jako to si me ososcoval , ze ja jsem X360 hater. Pravda je takova ze PS3 full verze je hezci ;), ted uz se ti to nelibi co? Kdyz tvoje milovani X360 ma horsi grafiku nez to strasny PS3 :D, ja nepisu blbosti ja pisu fakta, nikdy jsem nerikal ze ta stranka ma samy fake ale to demo fake bylo, takhle rozmazany jako tam byli ty obrazky to teda nebylo!!! S nikym jinym se tu nehadam nez s tebou proste pochop ze ten tvuj X360 je uz v pice nestaci na PS3, X360 ma leta zasebou a ted se pekne jede PS3 kamarade ;). Nejsme 2008 kde hry vypadali dcl hnusne na PS3, jsme 2011 a doba se zmeni tak to pochop uz je konec !! :D. Tak nam tu nebrec , bud od ty lasky :). Treba PC verze je peknejsi nez PS3 ano to je ale ta X360 je hnusnejsi nez PS3 verze. Tady je videt ze PS3 je proste silnejsi :). NEBREČ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultimate ty si *****, mi nejsme PS3 "hateři" mam rád oboje, nevím jaká je full verze ps3 vs xbox360, ale demo PS3 fake nebylo nevím co to plácáš za nesmysly ty tupá hlavo, každej ví že PS3 demo byl propadák, full je asi jiný ale to že to demo byla sra*ka popřit nemůžeš OMFG! Tak nám tu nebreč a PS3 silnější fakt neni, je to podle mě stejný jak xbox :) Víš že se mnou a desmondem bude asi každej souhlasit? Ty jsi jen PS3 Fanboy co si stojí za svým a musí řikat že PS3 vždy vede, což není pravda!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty fotky z PS3 verze dema byli fake takhle to rozmazany nebylo, kdo to hral vy !! Ty sto hral ale tys si PS3 hater jako to si me ososcoval , ze ja jsem X360 hater. Pravda je takova ze PS3 full verze je hezci ;), ted uz se ti to nelibi co? Kdyz tvoje milovani X360 ma horsi grafiku nez to strasny PS3 :D, ja nepisu blbosti ja pisu fakta, nikdy jsem nerikal ze ta stranka ma samy fake ale to demo fake bylo, takhle rozmazany jako tam byli ty obrazky to teda nebylo!!! S nikym jinym se tu nehadam nez s tebou proste pochop ze ten tvuj X360 je uz v pice nestaci na PS3, X360 ma leta zasebou a ted se pekne jede PS3 kamarade ;). Nejsme 2008 kde hry vypadali dcl hnusne na PS3, jsme 2011 a doba se zmeni tak to pochop uz je konec !! :D. Tak nam tu nebrec , bud od ty lasky :). Treba PC verze je peknejsi nez PS3 ano to je ale ta X360 je hnusnejsi nez PS3 verze. Tady je videt ze PS3 je proste silnejsi :). NEBREČ!!!

no a co 2010 a Mafia 2? :D jinak to tipuju ze jsi tak cca 15ti letej hip hoper podle textu kterym se tu snazis psat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně mě nebaví se vám všem plést do vaší inteligentní debaty, ale souhlasím s DeSmondem.

Demo na PS3 byl epic fail, a to hlavně grafikou.

Mám PS3 i X360, a protože mě to zajímá, trochu jsem to kdysi hledal, a zjistil jsem, že PS3 je o maličko výkonnější než X360. Není to nijak moc, ale je, i když zanetbatelně.

Demo jsem hrál jen chvíli, protože se mi prostě nepodařilo nikam připojit, a když už, tak sem byl šokován z grafiky. Takže jsem si moc nezahrál, ale zjistil jsem, že hratelnost je skvělá, kurví to jen grafika, což je věc, která se v plné hře vyřeší, takže to nehodlám řešit, protože ve výsledku to bude úplně jedno. Nechápu, že váš pořád baví, honit si tu ego.

Tohle si řešte až bude venku plná verze, a budete mít možnost srovnání, která nebudou na jednom webu o PS3 a jednom o X360, kde se vše rozchází. já osobně nevěřím těmhle porovnávacím obrázkům, dokud to sám neuvidím, nebo nejsou z plné verze.

Kamarád si už stáhl hru na Xko, a tvrdí, že grafika je doslova neuvěřitelná a úchvatná, a protože věřím, že Crytek nelže a PS3 verze bude alespoň stejná jako X360, tak se máme na co těšit :)

A Ultimate: Když nemůžeš napsat něco smysluplného, bez pravopisných chyb a k tématu, nepiš raději vůbec nic, my budeme pouze rádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle uz jsem taky cetl, hold si budeme teda asi pockat na video i s FPS jelikoz podle tech screenu z full verze je jasne hezci PS3. Kazdou minutu to kontroluju jestli nevyjde srovnavaci video z full verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xboxové Crysis 2 je hezčí, srovnává IGN

Má na stole krabicové prodávané verze.

Ještě než Eurogamer provede vlastní hloubkové srovnání všech verzí hry, máme tu něco, co nepotěší majitele PlayStation 3. Ti, kteří na svou PS3 koupenou za těžce vydělané peníze nedají dopustit, by raději neměli číst dále.

Recenzent amerického IGN Arthur Gies, který již má před sebou na stole prodejní krabicovou verzi Crysis 2 pro PS3 i pro X360, se pustil do debaty s členy diskusní komunity NeoGaf. Potvrdil v podstatě to samé, co se řešilo minulý týden:

"Veškeré výroky fanboyů o tom, jak má být PS3 verze hry lepší, jsou mimo a nezáleží na tom, kolikrát je budou opakovat. Faktem je, že Crysis 2 na Xboxu 360 běží lépe a nabízí toho po grafické stránce více," odpověděl recenzent IGN, který měl možnost obě srovnat (PC verzi, která má být nejlepší, nezmínil).

Konkrétně má mít podle něj xboxové Crysis 2 stabilnější počet snímků za vteřinu, lepší nasvícení postav a podporovat efekt SSAO (Screen Space Ambient Occlusion) v místech, kde v PS3 verzi chybí. Hra na PS3 prý vypadá rozplizle kvůli více aliasingu na X360, takže občas působí divně. "Navzdory tomu jde stále o skvěle vypadající hru," uzavřel Arthur Gies z IGN. ZDROJ EUROGAMER.CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultimate ty si fakt neskutecny hovoda....vsechny me argumenty se marne snazis otacet proti me...o co ti jde? vetsina mi tady dala za pravdu ze placas blbosti.....dokud si jen placal blbosti a byl za blbecka bylo mi to jedno, ale to se zmenilo kdyz ses do me zacal navazet ty pokrytce....

Timto vsechny lidi, kteri nemaji radi Ultima a mysli si ze placa blbosti zvu do naseho klubu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je video se srovnanim
, zatim bez FPS

o co ti jde prosím tě , to musíš všem dokazovat že máš doma Playsatation 3 a že je lepší ... Není , Obě konzole jsou HW na stejné urovni a proto Crysis 2 na PS3 nebude líp vypadat ... Budou stejný ale potěším tě nebude vypadat ani hůř ... protože tahle multiplatformovka se prostě Cryteku povedla .. A víc jak tobě budu věřit IGN.com ... Ti narozdíl od tebe vědí co dělají a měly obě verze před sebou což pochybuže že ty si měl možnost vidět obě verze v běhu u sebe doma ... Když hra je ode dneška v prodeji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o co ti jde prosím tě , to musíš všem dokazovat že máš doma Playsatation 3 a že je lepší ... Není , Obě konzole jsou HW na stejné urovni a proto Crysis 2 na PS3 nebude líp vypadat ... Budou stejný ale potěším tě nebude vypadat ani hůř ... protože tahle multiplatformovka se prostě Cryteku povedla .. A víc jak tobě budu věřit IGN.com ... Ti narozdíl od tebe vědí co dělají a měly obě verze před sebou což pochybuže že ty si měl možnost vidět obě verze v běhu u sebe doma ... Když hra je ode dneška v prodeji :D

Me verit nemusis, ver vlastnim ocim ;) , v tom videu rozdil neni ;) , ale na tech fotkach je! Tak nevim. Co se tyce toho IGn tak je vydet ze bud si ho MS podplatil nebo jsou slepy a nebo jsoz zaujati na X360, jelikoz nezminit na PS3 blur efektty je kravina ale nejaky SCCA nebo co to jo vid ;). ze PS3 ma lepsi detaily o tom tam nic taky neni, a to ma lepsi detaily v v CoD: BO, takze IGN keca picoviny ;) , tajto jim opravdu nevyslo, mam verit IGn a nebo Crytekua vlastnim ocim ;) a fandum :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me verit nemusis, ver vlastnim ocim ;) , v tom videu rozdil neni ;) , ale na tech fotkach je! Tak nevim. Co se tyce toho IGn tak je vydet ze bud si ho MS podplatil nebo jsou slepy a nebo jsoz zaujati na X360, jelikoz nezminit na PS3 blur efektty je kravina ale nejaky SCCA nebo co to jo vid ;). ze PS3 ma lepsi detaily o tom tam nic taky neni, a to ma lepsi detaily v v CoD: BO, takze IGN keca picoviny ;) , tajto jim opravdu nevyslo, mam verit IGn a nebo Crytekua vlastnim ocim ;) a fandum :)

Počkáme si na srovnaní na eurogameru taky tam bude , a zřejmě taky budou zaplaceni od MS ... Ale já radši plynulejší a stabilní FPS než nějaký nesmysli navíc :D Jo a blur efekty má i XBox verze ... No nic já mam doma xkovou verzy vypadá hodně dobře je plynulá a to my stačí ke štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me verit nemusis, ver vlastnim ocim ;) , v tom videu rozdil neni ;) , ale na tech fotkach je! Tak nevim. Co se tyce toho IGn tak je vydet ze bud si ho MS podplatil nebo jsou slepy a nebo jsoz zaujati na X360, jelikoz nezminit na PS3 blur efektty je kravina ale nejaky SCCA nebo co to jo vid ;). ze PS3 ma lepsi detaily o tom tam nic taky neni, a to ma lepsi detaily v v CoD: BO, takze IGN keca picoviny ;) , tajto jim opravdu nevyslo, mam verit IGn a nebo Crytekua vlastnim ocim ;) a fandum :)

Ty hlavne slepe veris tomu, ze ps3 je nejlepsi a pres to vlak nejede...kdyz to zpocybni nejaky fotky, je to fake...kdyz to zpochybni jeden z nejvetsich hernich webu, MS je uplatil.....a to porad meles jak se opiras o fakta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu