Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

A na konci ty co se zneviditelnovaly byli úplně easy, stačilo to jen pochopit, assassinate,escape,assassinate,escape,..... primitivní...

to ani nebyl třeba jeden zásobník z K-VOLT a tak 2x pažbou a byl dead :) takhle to stačilo mam dojem že 4?... nejspíš jo :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

bJojo paralizovat je K-VOLT a pak je assassinovat, takhle jsem to dělal já a během dvou tří minutek jsem to měl, ale asi až na pátej pokus než jsem to pochopil.... K-VOLT jsem takřka celou hru vůbec nepoužíval, já hlavně SCARAB, SCAR či brokádu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jn v prvnich crysisech byli mnohem lepsi bossove... Si pamatuju jak jsem dohral warheada a zabil jsem toho posledniho bosse jen scarem a gaussovkou... A na druhej den to dohral tatka a strasne se mi vysmal ze toho bosse sundal na dve rany tou mini-nuke zbrani... V crysisu 2 mi prislo hodne zbytecny ten perk na odhalovani stealthu v SP... takovej pocit ze vyvojari nevedeli co tam uz maj nastrkat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo ten "perk" to byla totální kravina kterou bylo možno využít jen v poslední bitvě hry tedy proti těm čtyřem co se zneviditelnovaly...... A navíc to nebylo ani moc nutný..... Já jsem ten perk ani neměl.....

Jen bych dodal že nechápu že se za jednoho tadytoho "polo-bosse" dostalo 5 tisíc za jednoho (celkem tedy 20 tisíc) když za toho mimozemskýho sonica kterej měl daleko víc healthů atd bylo pouze ubohých 2000.... (nanokatalyzátorů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sonic byl dobrej, ale neuvěřitelně mě dojebalo, když jsem dal neviditelnost, postavil se na střechu poblíž místa, odkud přichází, a on mě stejně odhalil. Okamžitě na mě začal mířit a vysílat ty vlny, které mi narušují cloak. Nemohl mě vidět, slyšet, ani jsem se nepohl. Taky bylo naprd, že ti alieni na zemi někdy chodili, někdy stáli jak tvrdá Y a nešlo je nijak obejít. Sonic byl podle mě zbytečně složitý, bylo to spíš o cloak - raketa - armor - krytí, a pořád dokola.

Jinak - mě Crysis 2 neuvěřitelně zklamalo. Ne kvůli příběhu, grafice, hratelnosti, to ne, to je špičkové - ale framerate. Jeden z nejhorších co jsem kdy viděl. Nevím jak u vás, ale u mě chvílema téměř nehratelné, nešlo zaměřovat na bližší vzdálenosti, rychlejší akce, i videa se mi sekaly. Když si vezmu, že jsem to mohl mít na Xko za 60 kč za samotný DVD disk, a měl bych 3krát lepší hratelnost (myšleno framerate), je mi z toho špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bJojo paralizovat je K-VOLT a pak je assassinovat, takhle jsem to dělal já a během dvou tří minutek jsem to měl, ale asi až na pátej pokus než jsem to pochopil.... K-VOLT jsem takřka celou hru vůbec nepoužíval, já hlavně SCARAB, SCAR či brokádu....

jj souhlas K-VOLT mi přišla v singleplayeru taková normální zbraň ale jak se ukázalo tak v multiplayeru je to ta největší vijebá*ka jelokož jak má tý elektro magnetický náboje tak ten co po tobě střílí právě z K-VOLTky tak nemáš téměř šanci jelikož ti to vyřadí oblek a ještě na monitoru(nebo TV)vidíš ty elektrický výboje a než zjistíš odkud po tobě střílí tak si tuhej a to se mi právě vůbec nelíbí a to témněř do každý hry dají nějakou takovou-hle vyjebá*ku pro ty lamy aby jsi vůbec zastřílely... (př: Red Dead Redemption - Mauser Pistol, Battlefield: Bad Company 2 - UAV,....a mohl bych pokračovat) myslím si že tu K-VOLT do multiplayeru dávat neměli a když už tak alespoň bych jí odebral ty elektronické náboje a nahradil bych je standardními....

PS: když už je řeč o těch zbraních ... jakou zbraň v multiplayeru nejvíce používáte ? :) já: M2014 Gaussovu Pušku a jako sekundární nosím Majestica

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo framerate hroznej.... Ale snad se to opraví a ten sonic, ten se jim fakt nepovedl, na toho se muselo jít styl alá rambo, to stealthově prostě nešlo.

jj souhlas K-VOLT mi přišla v singleplayeru taková normální zbraň ale jak se ukázalo tak v multiplayeru je to ta největší vijebá*ka jelokož jak má tý elektro magnetický náboje tak ten co po tobě střílí právě z K-VOLTky tak nemáš téměř šanci jelikož ti to vyřadí oblek a ještě na monitoru(nebo TV)vidíš ty elektrický výboje a než zjistíš odkud po tobě střílí tak si tuhej a to se mi právě vůbec nelíbí a to témněř do každý hry dají nějakou takovou-hle vyjebá*ku pro ty lamy aby jsi vůbec zastřílely... (př: Red Dead Redemption - Mauser Pistol, Battlefield: Bad Company 2 - UAV,....a mohl bych pokračovat) myslím si že tu K-VOLT do multiplayeru dávat neměli a když už tak alespoň bych jí odebral ty elektronické náboje a nahradil bych je standardními....

PS: když už je řeč o těch zbraních ... jakou zbraň v multiplayeru nejvíce používáte ? :) já: M2014 Gaussovu Pušku a jako sekundární nosím Majestica

Já to ani moc nehraju, ale používák když už tak už normálního scara z kamufláží a tim hologramem.... Jinak ještě P90 v CoD4, to je extrémně lamská zbran...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak ještě P90 v CoD4, to je extrémně lamská zbran...

tak to ja nemůžu vědět jelikož mě CoD jako takové celé zklamalo hrál jsem CoD3 to ještě šlo pak jsem hrál CoD:MW2 a CoD:BO a ty to mi už přišly strašně hodně nascriptivané.... ani ten multiplayer se mi zvlášť nezamlouval.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treyarch to hold moc neumí..... CoD3 byla katastrofa, ale udělaly skvělej zombie mod (WaW a BO)........ Ale už bych tuhle konverzaci ukončil, nechci tu moc "spamovat" :D

BTW: Uprav si podpis máš tam napsaný "Příslušenctví" místo Příslušenství :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treyarch to hold moc neumí..... CoD3 byla katastrofa, ale udělaly skvělej zombie mod (WaW a BO)........ Ale už bych tuhle konverzaci ukončil, nechci tu moc "spamovat" :D

BTW: Uprav si podpis máš tam napsaný "Příslušenctví" místo Příslušenství :)

- jj ty mody v CoD:BO mají nápad ale standardní PVP stoji za h*vno... a to spamování mě zrovna začalo bavit.... :D. Jinak dík v tom podpisu sem si toho nevšiml... taký menší překlep :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohráno. Za mě můžu říct spokojenost. Výborná narace, pěkná grafika, dobrý level design, žádná hluchá místa, co víc si přát. Sice je tam dost klišé a již někde viděného ale jak se říká: lepší dobře vykrást, než blbě vymyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímal by mne ten framerate. Vzhledem k rozčarování z PS3 dema jsem se rozhodl dát tomu šanci v plné. Pokud to bude tragédie (mám možnost srovnat s relativně dostačujícím PC), tak prodávám PS3. Protože podle mne bude hůř. Bylo to opravdu tak hrozné? Děje se to na všech typech PS3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to dohrál dneska,herní čas 10h 48min. Je to jedna s tich lepších FPS a nějaký efekty byly opravdu pěkný ale jinak nic převratnýho..

to Smartmax: Já větší pokles framerate nezaznamenal,řekl bych že hra běžela docela hladce a myslim že až cry engine 3 pořádně vyladí pro konzole tak budem ještě koukat co dokáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim, ze PS3 nemusis davat pryc, presne jak je komentare nize, staci to vyladit a jeste si peknou radku her zahrajeme. Me staci se podivat na exkluzivni hry nebo tvurce, kteri delji na PS3 delasi dobu a vetsinou to stoji za to!

Zajímal by mne ten framerate. Vzhledem k rozčarování z PS3 dema jsem se rozhodl dát tomu šanci v plné. Pokud to bude tragédie (mám možnost srovnat s relativně dostačujícím PC), tak prodávám PS3. Protože podle mne bude hůř. Bylo to opravdu tak hrozné? Děje se to na všech typech PS3?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

fps je uplne v pohode, samozrejme pokud preferujes hry ve 40/60fps budes sklamanej, ja osobne mam radsi hry, ktere bezi na 25fps. Z rychlejsiho enginu me osobne po chvili bolej oci (to asi bude v dnes jiz nekvalitni TV :D)... ale i tak radsi koukam na 25fps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu