Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hi ..

nemate nekdo JB verzi ?

ja mem kmeaw 3,55 a ta MARVEL verze me pri spusteni jen ukaze "You need to update software to newer version" a pak se to vrati do menu ..

netusi nekdo co s tim ? Neresil nekdo neco podobnyho ??

zkousel sem to pres rogero manager, multiwan i pres gaia manager a nic nepomohlo :/

mam i ten 3,60 spoofer .. taky nic .. dead space 2, killzone, GT5, tekken .. to vsechno de v pohode .. ale todle ne a ne se stustit .. thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi ..

nemate nekdo JB verzi ?

ja mem kmeaw 3,55 a ta MARVEL verze me pri spusteni jen ukaze "You need to update software to newer version" a pak se to vrati do menu ..

netusi nekdo co s tim ? Neresil nekdo neco podobnyho ??

zkousel sem to pres rogero manager, multiwan i pres gaia manager a nic nepomohlo :/

mam i ten 3,60 spoofer .. taky nic .. dead space 2, killzone, GT5, tekken .. to vsechno de v pohode .. ale todle ne a ne se stustit .. thx

No ja teda nejsem pirat ale neco jsem musel stahovat pred instalaci.

Omlouvam se za SPAM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se mi obcas taky stane , chce to vydrz ;)

jenze me se to nestava jen obcas... ale porad... tohle vazne crytek posral... ale extremne... vazne me nebavi pul hodiny hledat zkur*enou hru a po pul hodine snazeni od toho odejit stim ze proste neni mozne se nekam pripojit... lituji koupe....

edit: tak uz se mi povedlo se pripojit :D o proti demu je to vazne hrozna nalož :)

edit2: prisel nekdo na to jak se pouziva ten hologram?:D pomackal jsem snad vse a porad nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digital Foundry ponúkli detailnú analýzu Crysis 2 na konzolách a prináša pár prekvapení. Zhodnotili, že Crytek sa posnažil a spravil dobrý port Cry Enginu pre obe konzoly, aj keď samotná hra nebeží úpne bez problémov.

Prekvapením je hlavne to, že Xbox360 verzia funguje na 720p rozlíšení, čo je skok vpred oproti demu, ktoré malo nižšie rozlíšenie. PS3 verzia má o 25 % nižšie rozlíšenie a to 1024x720. Xbox360 má teda čistejšiu a ostrejšiu grafiku, oproti tomu má PS3 vyšší filtering textúr, ktorý vylepší napríklad pohľad na asfalt. Z malých drobností sa však na PS3 miestami objavujú chyby svetiel a podobne, tiene sa niekedy strácajú v objektoch, ale na druhej strane tiene sú pri blízkom pohľade menej kockaté. Celkovo v drobných nastaveniach sú malé rozdiely medzi konzolami a Crytek rôzne ponastavoval jednotlivé parametre enginu pre každý platformu.

Čo sa týka frameratu, u Xbox360 je o pár fps vyšší, väčšinou sa pohybuje okolo 30 fps, zatiaľ čo PS3 okolo 26 - 28, ale pri intenzívnych scénach dokáže Xboxová verzia klesnúť aj pod hranicu PS3. Hra má podľa testu niekoľko špecifických miest, ktoré sú vraj brutálne neoptimalizované a hra ide 15 - 20 fps (tu doporučujú vyhýbať sa ostrým bojom a ísť radšej stealth systémom).

Digital Foundry sa pozreli aj na 3D, kde Crytek nepoužil čisté 3D a neprepočítaval obrazy z dvoch kamier, ale použil jeden záber plus hĺbkovú mapu, z ktorých vytvorili finálny 3D obraz. Oproti demu už teraz autori zrušili tearing, rovnako zvýšili hĺbku obrazu, ale aj tak vidieť niekoľko fixných úrovní, na ktorých sa 3D pohybuje. Nie je to taká kvalita ako čisté 3D, ale pozitívom je zachovanie framerate ako v 2D verzii, pri Xbox360 to platí doslova, PS3 verzia má trochu framerate znížený, ale je to aj tým, že PS3 verzii nechali rovnaký obraz, keďže ho mohli pustiť cez HDMI, zatiaľ čo Xbox360 presunuli do 1080p s dvomi zábermi vedľa seba (960x1080), kde sa obraz mierne rozmazal a stratil na kvalite.

Celkovo Crytek dokázal priniesť jedinečný vizuál na konzoly podporovaný pôsobivým game designom, aj keď hra by ešte potrebovala miestami pár fixov a optimalizácií. Xbox360 má body navrch v grafike a výkone, ale aj PS3 má niekoľko elementov, v ktorých je lepšia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to me rosekava http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-crysis2-face-off?page=2 , tak na prvnim videu jasne vede X360 v FPS kdy nestrilite a je to tak nejak v klidu ale na druhym videu jakoby prehodily znacky , kdyz se strili nebo je nejaka akce tak PS3 drzi 30 a X360 jede pod 28, takze je to vyrovnany, X360 v klidu dobry FPS v akci mensi a PS3 naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

zkoušel jste se někdo přihlašovat svým psn nickem na webu www.mycrysis.com ? Mě to pořád nejde. Registroval jsem se v demu. Na email mi přišel potvrzovací mail, ale přihlásit se nemůžu. Zkoušel jsem i reset hesla, ale na mail mi nic nepřišlo. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg misto toho aby se resila hra samotna tu furt resite rozdily mezi Xkem a ps3 podle me a to mam doma ps3 to na ps3 posrali a to z duvodu rozliseni k cemu mi je ze jsou lepsi detaily kdyz je to cele takove zubate a neostre a celkove to na konzolich vypada jako kazda dalsi prumerna fps zadnej zazrak coz se samozrejme neda rict o pc tam je to uplne nekde jinde TO JE CELE.Crytek proste mel zas hubu plnou kecu s tim ze na ps3 bude jejich engine brutalni a rovnat se kvalitam pc ...ze zacatku jsem tomu veril...ono taky podivejme se na x krat opakovany uncharted 2 ta hra ma proste uzasnou grafiku v HD 720p s perfektnima krasnyma detailama ja proste hezci hru nikdy na nicem nevidel ani crysis 2 na pc neni tak pekna mozna je to jednotvarnym prostredim v C2 ale i tak se opet vsichni presvedcime ze ps3 je sice ponekud starsi stroj ale kdo umi ten umi a s prichodem U3 to bude jeste vic videt. :) ehm trosku off topic...ted k samotne hre jak vas bavi???me teda hodne vic jak nejaky killzone :))) to vylepsovani obleku schopnosti a takticke moznosti se mi velmi libi je to sice koridorova hra ale do jiste miry nechava na hraci jako si zvoli taktiku coz ja mam nejradeji jedno je proste vsechny hned postrilim a podruhe jen par potichu a zbytek obehnu odlakam vybuchem a pak sejmu z obsazeneho kulometneho hnizda :) tohle me na hre bavi velice a jsem zvedav na dalsi vylepseni obleku zatim jsem jenom na zakladnich vylepsenich.... jednicka me nikdy nic nerikala ani grafika se mi zas tak nelibila ale dvojka bych rekl co do hratelnosti ma vic co nabidnout.Co se tyce pribehu neni nejoriginalnejsi ale svuj ucel myslim plni funkcne jedina vec co mi vylozene vadi je nemi hlavni hrdina to ubira pribehu na atmosfere bral bych treba i pri hrani nejake jeho myslenky co si rika pro sebe urco by to ozivilo jeste vic uz tak fajn atmosferu.Grafika jak jsem rikal ma mouchy ale kouka se na to hezky nesmite se moc soustredovat na detaily a pak je to fajn za me bych dal hre 8/10 ackoliv jsem ji jeste nedohral tak jen predbezne. =))) co myslite ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To marchelino: co ti vadí? bavíme se o grafice a diskuzi rozpoutalo hlavně zprasené demo. A pokud si vzpomínám, tak porovnání grafiky na konzolích je prostě standartní příspěvek na mnoha webech.

Nechápu taky, proč srováváš uncharted 2 s crysis 2. Uncharted 2 je hezká hra jen proto, že je to tunel jak vyšitý a hlavně pro výkon konzole šikovně vše zamaskované. O skutečné umělé inteligenci by se tam dalo pochybovat a je to exkluzivita. Vyjít na PC, tak bude samozřejmě vypadat líp. Crysis 2 je grafický oškubánek původního crysis jen proto, aby vyšla na konzolích a ikdyž se tam po letech dostala, jede na nich s prehistorickým rozlišením, s kostrbatými stíny a jen částí efektů, co na PC. Opravdu někdo čekal, že PS3 verze 5 let od vydání konzole bude držet krok se současnými byť i jen levnými PC? Naivní, když vezmu, že to nedrží krok ani s PC dva a půl roku starým. Můžu porovnat a to jsem tehdy za něj dal jen něco kolem 12k (jen kastle a vnitřnosti). Když si vezmete, že např. nvidia na crysis certifikovala grafiku za nějaké 3k. Teď tedy mluvím jen a pouze o Crysis 2. Mám PS3, ale ne kvůli multiplatformám. Crysis 2 se mi na ps3 navíc dost špatně ovládalo oproti třeba KZ2 či KZ3. Takže nakonec zřejmě skončím u PC verze.

K příběhu se vyjadřovat nebudu neb to ještě nemám rozehrané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To marchelino: co ti vadí? bavíme se o grafice a diskuzi rozpoutalo hlavně zprasené demo. A pokud si vzpomínám, tak porovnání grafiky na konzolích je prostě standartní příspěvek na mnoha webech.

Nechápu taky, proč srováváš uncharted 2 s crysis 2. Uncharted 2 je hezká hra jen proto, že je to tunel jak vyšitý a hlavně pro výkon konzole šikovně vše zamaskované. O skutečné umělé inteligenci by se tam dalo pochybovat a je to exkluzivita. Vyjít na PC, tak bude samozřejmě vypadat líp. Crysis 2 je grafický oškubánek původního crysis jen proto, aby vyšla na konzolích a ikdyž se tam po letech dostala, jede na nich s prehistorickým rozlišením, s kostrbatými stíny a jen částí efektů, co na PC. Opravdu někdo čekal, že PS3 verze 5 let od vydání konzole bude držet krok se současnými byť i jen levnými PC? Naivní, když vezmu, že to nedrží krok ani s PC dva a půl roku starým. Můžu porovnat a to jsem tehdy za něj dal jen něco kolem 12k (jen kastle a vnitřnosti). Když si vezmete, že např. nvidia na crysis certifikovala grafiku za nějaké 3k. Teď tedy mluvím jen a pouze o Crysis 2. Mám PS3, ale ne kvůli multiplatformám. Crysis 2 se mi na ps3 navíc dost špatně ovládalo oproti třeba KZ2 či KZ3. Takže nakonec zřejmě skončím u PC verze.

K příběhu se vyjadřovat nebudu neb to ještě nemám rozehrané.

ehm jak muzes rict o UI v uncharted se da pochybovat?hral jsi to na hard?ja bych rekl ze jsou jeste mnohem vic vychcanejsi nez v C2 umi si te obklicit a menit pozice...a az takovy tunel to taky neni jsou tam mista kde mas i otevrene mista jako napr. vesnice pod tema horama a naslo by se vice...poukazuji na U2 jenom z duvodu sikovnosti vyvojaru ...ano je to exkluzivita a ano ma uzasnou grafiku a jesi by to na pc vypadalo lip netvrd protoze pc ma jinaci strukturu jak ps3 a jesi by to tak bylo nebo ne to se nikdy nedovime ale vem si napr. emulaci ps2 her potrebujes na to o dost silnejsi pc nez byla ps2...treba ano vypadalo by to lip ale jake budou pozadavky tezko rict....

A proc to pisu protoze crytek sliboval uzasnou optimalizaci ale jde proste videt ze to jsou sraci s plnou hubou kecu protoze kdyz se podivas na exkluzivity ps3 tak jde proste videt ze to od nich byly jenom kecy chapes?a hra uz je venku tak nevim co tu predhazujes demo co se tyce grafiky..kazdej uz vi jak to je ze ps3 ma malinko vice detailu jak xko ale zas v mensim rozliseni a ze pc verze je o nekolik rad vis...jde mi jen o to jak tu nekteri ps3 fans vyzdvyhuji ps3 verzi oproti xku a naopak to je trapne a detincke.Misto aby se resila treba samotna hratelnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okay.... takze mam doma PS3 verzi... a nwm jak vy ale sem pekne nasranej =) misto toho aby to slo krasne plynule... tak se to seka jako hovado jen diky framerate... kdyby se aspon kapku soustredily na plynulost hry a ne na grafiku bylo by to lepsi... sceny kdy jsem v cloaku je tak 5 nepratel a strelim do sudu mi pripada ze frame rate je tak 13... protoze takovy seky nejsou snad ani na PC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okay.... takze mam doma PS3 verzi... a nwm jak vy ale sem pekne nasranej =) misto toho aby to slo krasne plynule... tak se to seka jako hovado jen diky framerate... kdyby se aspon kapku soustredily na plynulost hry a ne na grafiku bylo by to lepsi... sceny kdy jsem v cloaku je tak 5 nepratel a strelim do sudu mi pripada ze frame rate je tak 13... protoze takovy seky nejsou snad ani na PC...

Tak tohle by si měl přečíst Ultimate7th :) Jinak já jsem z xbox verzí spokojenej, FPS mi kleskly v kampani asi jen jednou a to cca na 5s takže OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu