Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já sem si třeba koupil Resistance hlavně kvůli lékárničkám a nošením všech zbraní sebou, to mě nalákalo.

Co nejvíc nesnášim (a co je dnes u 90% her - v čele s CoD), že neni žádné logické vysvětlení proč ses tak rychle uzdravil. V Crysis je to jasné, tam tě léčí nanooblek, v Mass Effectu ti omni-tool automaticky do těla vstřikuje medi-gel, v BC1 a FC2 máš alespoň injekce. Ale v CoD seš prostě supervoják co se za 4 vteřiny sám uzdraví.

Podle mě by bylo ideální kdyby buď byly ve hře lékárničky i samoléčení, ale to by bylo velmi velmi pomalé (jako v MP BC2), druhá možnost že by samoléčení bylo ale jen do určitého procenta (například health bar rozdělení na 4 segmenty a vždy by se ti doléčil jen ten jeden - jako ve Far Cry 2)...

Jinak nevím jestli jsou hry o tolik lehčí nebo sme lepší hráči (když sem hrál hry jako Wolf 3D, Doom tak sem byl malý capart takže těžko porovnat), ale spíš to vypadá na to první. Dřív hráli hry "hardcore" hráči, dnes je hraje kde kdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To alespon vypovida o stavu dnesniho herniho prumyslu, ktery se priblizil mainstreamu. Zatim co drive hrali jen HC hraci, ted uz tomu tak neni a hraje kde kdo. V UK podle poslednich statistik hraje snad kazdy druhy clovek (nejakym zpusobem).

A predstavte si treba americky trh, plny malych hajzliku, ktery si kupujou jednu hru zadarmou a pak je ani nedohrajou, protoze si radi koupej novou a to pak bude evropa (kde to asi ani nebude o moc lepsi) tezko vyvazovat, snad japonsko by mohlo pomoc, ale zase nevim kde berou ty udaje, jestli se na to vztahuje i to ze si hru nekde zahrajes nebo jde jen o koupene kusy a kolik z nich je dohranych, prijde mi divne ze hry lidi nedohravaji, ja teda ted taky nestiham hrat, ale vsecky hry co me bavi (a to je vetsina az na par kousku, co se ke me dostala vicemene nahodou) dohravam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja zasadne kupuji hry, o kterych vim ze me bavit budou a ze jsou to hry kvalitni, ale kdyz jsem byval maly capart, tak jsem si sel taky jednou dvakrat s penezma do kramu a uplne nahodne jsem si tam neco vybral bez nejakych referenci.....ale to je zase pravda, ze jsem tu hru otocil vetsinou nekolikrat (az na Everything or Nothing ktery se mi nikdy nepodarilo dohrat :D)....

Tezko rict jak to ve skutecnosti je, no.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem z retailových her nedohrál pouze Alpha Protocol a Crysis 2. U Crysis 2 sem skoro u konce ale tři měsíce sem se k tomu ještě nějak nedostal. Ale PSN her mam nedohraných hodně, často mam i 0% trofejí, protože je prostě koupim, nezaujmou mě tak je za stejné peníze někomu prodám. Pokud se tohle počítá do statistik tak to se ani nedivím že jsou takové jaké jsou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase ale nezapomeňte na jeden detail. Lidé jako my, kteří diskutují na fórech, se přeci jen věnují hrám trochu víc, než takový ten "Average Joe", prostě člověk, který má hraní jen jako bokovku. A tito lidé skutečně hry nedohrávají, nakonec, oni nemusí, žádné pravidlo to také není.

Kdo se věnuje hraní trochu víc, má tendence hry také dohrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crysis 2 proběhnuto za 3 hodiny:

http://www.eurogamer.cz/articles/crysis-2-probehnuto-za-3-hodiny

Koukám že mi do konce zbývá asi 5 minut (jeho času) to už bych moh zfouknout když jedničku už mam dohranou skoro dvakrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj je to mazec, ale kdyby tam nebyla neviditelnost, tak nevim co by si lidi mohli počít, hlavní je mít všechny vylepšení nanoobleku pro všechny různé situace.

Každopádně dávám palce nahorů. Borec ten chlap, mě to trvalo projít asi tak 5 a půl hodiny. Z toho půlku jsem byl rambo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam ze tys to dal tak za 3h 10 minut...na poprve samozrejme:bash:

Hele, ty už mě vážně se*es, když ani nevíš jak jsem to myslel tak radši mlč, já to myslel tak že se ani nedivím když v té hře je neviditelnost a takřka vše se dá lehce přejít, né že je to blbé či tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ty už mě vážně se*es, když ani nevíš jak jsem to myslel tak radši mlč, já to myslel tak že se ani nedivím když v té hře je neviditelnost a takřka vše se dá lehce přejít, né že je to blbé či tak...

Ty me taky a nebuzuruju te, neber si vsechno tak moc....

Jinak me prislo spoustu tech vylepsenich uplne zbytecnych.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zaklad, ale treba takovy plachteni a podobny blbosti (ted si na to nevzpomenu, ale vim ze tam bylo i dost drahejch veci, ktery mi prisli zbytecny) jsou na nic nebo mi to alespon tak prislo.....jasne necekam nejaky system jak v DX3, ale tohle mohlo byt posefovane vic....Nepremozitelny jsem byl strasne rychle a pak uz nebyl skoro prostor pro progess....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě se nějak tak hoděj všechny (nějaké sice ne ale těch je málo), prostě je koupíš a prostě v dané situaci vybíráš, většinou je to neviditelnost ale když to nejde projít z neviditelností tak nasadíš takové jakože max health, a tak podobně.

Jinak když už jsme se zase připletli do Crysis 2 tématu tak mam otázku k remaku Crysis. Uvažuju o koupi, ale - je tam multiplayer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu