Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

Tak nevím jestli to hrajete na CRTčku nebo co, ale grafika na ps3 je uchvatná, bohužel sem tam se to trhne, ale je to přece jen demo. Osobně mě hra překvapila, Crysis jsem nikdy nijak moc nemusel, ale hraje se to pěkně. Levely - zbraně - schopnosti všechno super, taktéž zvuky zbraní, nakonec i vážně uvažuju o koupi!

CRTečko...to jeste existuje? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nebudu tu hru příliš kritizovat, přeci jen je to multiplayer....a vždy se mi líbí hlavně story line...jen to hodnotím podle prvního dojmu z tohoto mulťáku a podle něho se mi Crysis 2 zdá dost fádní..takové obyčejné.... - přesně tak...prostě to není taková novinka jako crysis před několika lety...ale ten singl určitě zkusím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě mrzí že nemám možnost porovnat hru na dalších platformách ale po odehrání asi 5 hodin z toho nemám moc dobrej pocit a přemýšlím že před-objednávku zruším. Největší problém podle mě je Ping vs. Rychlost postav vs. Hitboxy. když někdo stojí tak ho lze sundat na 5-10 ran z té Scar ale když je někdo v pohybu a ještě třeba sprintuje tak mě přijde jako by hitboxy postavy byly dva tři metry od postavy na obrazovce, když k tomu přidám ještě dost haprující FPS tak opravdu jsi nedovedu představit že by mě toto bavilo v plné verzi, pokud by to vypadalo stejně jak demo. Grafika je jinak super ale chybí tomu ostrost a přijde mě to takové moc rozmazané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahral jsem si demo... No, grafika neni nijak vyjimecna... Pripadalo mi jako kdyby se secky objekty renderovali j okruhu 10m kolem hrace - tim myslim kdyz hrac bezi tak se mu postupne vykresluji objekty. Pak ta rozmazanost a neostrost objektu samotnych - pripadalo mi jako kdybych si pred hranim nastrikal peprak do oci a pak teprve hral... Zvuk mi prisel jako kdyby byl 120kbps, v nekterych prestrelkach to dokonce znelo jako kdyby to bylo kilometry daleko a pritom jsem byl v centru deni... Zkusim jeste PC verzi at vidim rozdil - a predpokladam ze tam to bude lepsi. A ja doufal ze konecne aspon nektera hra bude na PS3 vypadat stejne dobre jak na PC... Hodne bylo naslibovano - malo toho splneno...

EDIT: Odkazuji se na Barona: Ano, taky jsem si vsim... Pak me treba zaujalo par replayu killcamu, borec udajne mi dal headku a pritom mi miril na nohy... Nebo me sundal meele utokem a pritom jsem ani nebyl v jeho obrazovce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli poladí u nanobleku kamufláž se scope aby šlo snipřit tak to bude mrtě.. jinak mam opravdu pocit z těžkotonážních zbraní sice ne tolik jako v killzone 2 ale i tak.. hratelnostně a svižností mi to připomíná quake 3 arenu.. mohly by být i takové mapy a klasický ctf :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě je celkově Crysi 2 celkem zklamáním, celkově je z toho FPS střílečka, která hodně zkoridorověla narozdíl od prvního dílu. Věřím, že je to finální podoba PS3 verze. Čekal jsem, že to Crytek uhraje, ale jde vidět, že je to firma, která je primárně soustředěna na PC platformu a všechny takové firmy vydávají hry pro PS3, které vypadají jako z kanálu. Občas mě to irituje, zvláště, když si honí triko na prázdno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.eurogamer.cz/articles/ps3-demo-crysis-2-se-extremne-nepovedlo

"Zatímco PC a X360 už mají multiplayerové demo na Crysis 2 déle a jsou s ním spokojeni (fotoseriál), majitelé konzolí Playstation 3 si museli počkat. Na PSN se objevilo až dneska a není žádným důvodem k radosti. Vypadá totiž příšerně a zdaleka nejde jen o grafiku, hlásí jeho hráči v diskusních fórech."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond: Sry, ja si to spatne vylozil... Kdyz rikali, že PS3 verze vypada nejlepe z vsech konzolovych verzi tak ja myslel ze se tam pocita i PC...

Stejne to nic nemeni na tom, ze to slibovali stejne vypadajici hru na vsech platformach, ale skutecnost je ta, ze z nejlepe vypdajici verze vysla ta nejhure vypadajici verze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na grafiku jsem si trochu zvykal, prijde mi to pekne, ale nekdy mi chybi trochu plasticnost. Horsi uz je ovladani zbrani takove Killzone 2. Zvuky okoli ujdou, zbrane mi prijdou takove az moc rincive, zadne basy. Postavy jsou uplne priteplene, fuj, navic ti vojaci musi mit v realu tak 150cm 50kg, aby se do teh obleku vlezli. Chapu apokalypsa a malo jidla dela svoje. Nekdo to tady prirovnaval ke Quake 3 Arena a hodne ujel, tohle mi moc sranda neprislo, spis jsem se trapil. Kdyz to shrnu tak grafika co tu strhavate mi prijde na tom nejlepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to otřesný humus.. ;) Jako když řeknu, že jsem nesnášel Killzone 2 a byl jsem jím opravdu zklamán, pak nedokážu ani popsat ten pocit, který mám z Crysis 2.. V ten moment Killzone 2 ukončil své působení na poli největšího zklamání a vyhoupl se na dvakrát takovou kvalitu od posledního Crysis 2.. :) Jako jediná věc je jistá a tím je, že je to poprvé a naposledy, co jsme se s tímto enginem na PS3 setkali. EA si u mě udělala obrovský šrám. Teď aby se člověk modlil, aby takhle nedopadl i Battlefield 3 (který je dokonce primárně tvořen pro PC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to otřesný humus.. ;) Jako když řeknu, že jsem nesnášel Killzone 2 a byl jsem jím opravdu zklamán, pak nedokážu ani popsat ten pocit, který mám z Crysis 2.. V ten moment Killzone 2 ukončil své působení na poli největšího zklamání a vyhoupl se na dvakrát takovou kvalitu od posledního Crysis 2.. :) Jako jediná věc je jistá a tím je, že je to poprvé a naposledy, co jsme se s tímto enginem na PS3 setkali. EA si u mě udělala obrovský šrám. Teď aby se člověk modlil, aby takhle nedopadl i Battlefield 3 (který je dokonce primárně tvořen pro PC).

Nerekl bych ze to bude poskledni vyskyt cryenginu 3 na ps3....ten engine je porad jeden z nejlepsich co v soucasnosti je, krom toho je hrozne uzivatelsky privetivy...obvzlast pro tvorbu multiplatformovek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Tak včera jsem to demo taky testnul a zjistil to čemu jsem nevěřil: ta grafika je opravdu hlubokej průměr! Dorůstajcí textury,modely postav fuj,ozvučení nic moc atd. :cry: Nechápu to..po tom všem hypu a chvástání z Cryteku je to opravdu divný a nevěřim že na xboxu to bude lepší..

Doufam že je to nějakej starší mp build a singl bude úplně něco jinýho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu