Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já si také dovolím něco přidat ,

1.video je spíše reklamní

2. video gameplay (PSP 3000)

http://www.youtube.com/watch?v=kn5rBftQ1b0&fmt=18&annotation_id=annotation_137480&feature=iv

Až vyjde Gran Turismo na PSP tak pro mě už na to nevyjde nikdy lepší hra, nečekal jsem že se jí dočkám tenhle rok (mohla by vyjít stejně dobrá hra na PSP ,ale Elder Scrolls jako na PC nebo konzole neudělají, co bych dal za Morrowind) na 1. října už čekám 3 roky, tak ať to vyjde.

Kdyby měl někdo zájem o hudbu z těch vydeíí tak je tady

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/46586/FOG.zip_7.09MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjde i na umd?nebo jen na ps store?

UMD a digitální distribuce na PSN... Sony hodlá dále podporovat jak PSP Go, tak PSP 3000

super konecne naky poradny auta na PSP jen doufam ze ta hra pujde normal stahnout v iso nebo cso aby si Sony nevymyslela nakou extra ochranu ...

samozřejmě, že to půjde... a dál se už bavte jenom o hře.. tohle zavání už ot :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ vypadá to jak GT 5 přinejhorším jako GT 4 (a to přinejhorším je ještě takový špatný slovo) Opovažte se tu hru stahovat, to by si zrovna Polyphony Digital nezasloužilo. Jestli bude tak kvalitní jako všechny hry od nich tak by to mohla být nejprodávanější hra pro PSP a pro mě i nejlepší. Asi je blbost že by tu hru už nějak odkládali protože SONY si je určitě dobře vědoma jaké hry prodávají konzoli Ne že by se mi GO vyloženě nelíbilo ,ale já jsem spokojen a nechtěl bych ho. Od 1.října se PSP určitě zvedne prodejnost ať už to bude GO nebo 3000.

Když vidím za co se tu dostává Thanks, (to se občas fakt nasměju) tak jste mi taky mohli dát aspoň za ty videa, jedno kliknutí nikoho nezabije. (nevděčníci:cheesygrin:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,8gb to sa nezmesti... urcite si budes muset stiahnut z psp store este dalsich 2gb alebo k UMD budu predavat este DVD a tam budes mat instalcku do psp... alebo nejak tak to vymyslia..

1) Na UMD to uřčitě "zmesti" :lol:

2) To s tím DVD sem moc nepochopil, PSP snad přehrává jen UMD, a z PC to do PSP asi nedostaneš, to by si Sony samo hacklo PSP, WTF ? ;)

EDIT : To GT vypadá nějak moc dobře, skoro jako next-gen grafika ... proč tak teda nedělaj i ty ostatní hry, tohle mi přijde až moc pěkné ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu