Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ne, to oni to gameplay mají jen tak, doopravdy ta hra bude vypadat takto rad-racer_1.png

Alespoň že ten HUD zůstal podobný.

Sakra lidi začněte myslet, tohle fórum nemám moc oblíbené jen proto jací jsou tu inteligentní, rádispamující lidé. Jak jinak by ta hra asi měla vypadat než jak je to na tom videu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že PSP je schopné tohle rozpohybovat, vždyť má téměř stejný výkon jako PS2. Myslím že je to o vývojářich jakou chtějí udělat hru, kolik úsilí do toho vložit a hlavně jestli na to mají rozpočet, vše se bohužel točí okolo peněz, ne jako dřív. Gran Turismo jako Launch titul je dobrý tah, to Sony určitě ví. A pokud někdo dělá hru a jestli už je opravdu v takové fázi jako na tom videu tím myslím technicky, ne celkově, tak by byla blbost hru nějak vážně předělávat, už jenom kvůli penězům protože by se to ohromně prodražilo. Doufám že nepatřím mezi ty co slepě výkřikují, takový být nechci, já jen mám svou vlastní hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrázky pěkný ,ale stejně si radši počkám do 1.října, horší je že to asi nevydržím. Hlavně ať tam je tuning motoru minimálně jako u Gran Turismo 2, přes 800 aut, už ve 2 bylo něco přes 600, taky doufám že vše udělají stejně dokonale jako vždy (licence apod.) Thx máš ScRyXi za výběr screenů :D

Jak na to koukám tak tam je buď znatelná komprese textur (nebo filtrování) nebo komprese formátu jpg. Kdybysme měli alespoń možnost zkusit nějaké demo a udělat si obrázek každý sám. (GT mobile prologue :)) Když pominu všechny concepty apod. tak na PS1,PS2 byli 2 díly GT, na PS3 možná budou taky a na PSP s tím nepočítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak to bude s těma UMD, ale na IGN (nebo kde) psali že to bude mít i kariéru i Arcade mode, takže o arkádu nepřijdem.

o arkádu nepřijdem??...no nevim kdo by se těšil na trapnější část hry...každej chce mastit kariéru, sbírat licence a tunit auta...a né jen jak hovado jezdit dokolečka na čas bez možnosti úprav...že by jen ty? 8) sem si jistej že arcade disk (pokud to tak fakt pořešej) daruju nějakýmu chudákovi s PSP 3000 :)

Nejspis to bude jako kdysi na ps1, kariera na jednom, arkada na druhym :)
tak jsem to právě myslel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak na tu se těšíím..:)

Ale bacha, aby nás nezklamala jako některé NFS, aby to nebylo stejné..:)

teda nezlob se ale měl by sis dát aspoň jednu facku :!::!::!:

jak můžeš srovnávat DÍLO BOŽÍ se SRAČKOU MÁJOVOU ??? :idea::idea::idea:

to teda vážně nechápu :blink:

vždyť jsou to dvě naprosto odlišný hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda nezlob se ale měl by sis dát aspoň jednu facku :!::!::!:

jak můžeš srovnávat DÍLO BOŽÍ se SRAČKOU MÁJOVOU ??? :idea::idea::idea:

to teda vážně nechápu :blink:

vždyť jsou to dvě naprosto odlišný hry...

Já byl vždycky u Grand turismo a NFS zklamanej..:)

JEdiný co mě baví je, když do sebe pěkně bouraj a auto se poškodí..:D

A na PSP stejně není ani pořádná grafika.. Tudíž(š)(:D), jde opravdu zvědav, jak to bude vypadat..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele to jsi eště visel tátovi kdesi...a slovo grafika se počítalo mezi ty sprostý...a v tý době se řikalo jiný slovo - HRATELNOST a to je KU*VA to vo co tady jde...hodiny a hodiny a hodiny ježdění...jestli máš radši grafický orgie, nevim co hledáš v týhle sekci vlastně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu