Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

djax: tak to sem rád... :-) že nejsem sám... Dělá mi to často, některý tratě jsu bez nich, ale je jich menšina.. třeba monte carlo je těch teček plný, třeba v tunelu atd... No to je jedno, nějak mi to nevadí. Ptal jsem se spíš jestli nemám vadnej kus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá to bohužel každá verze hry... po čase to stejně přestaneš vnímat :)

Jinak já se konečně pořádně pustil do GT a za 3 dny mám všdch 1O2 Challenge na zlato a teď se snažím dodělat všechny okruhy na Rank S. Jediný co mě dost mrzí je, že F1 2007 stojí 8.000.000 Cr :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to dobrý.. :-) škoda jenom, že to nejde multiplayer po netu bez ps3... je to užasný, moc mě to baví... Si třeba jentak jezdim a driftuju a pak se dívám na replay :D jinak jezdim na profi a všechny asistence na off. ale to je tady asi jasný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá to bohužel každá verze hry... po čase to stejně přestaneš vnímat :)

Jinak já se konečně pořádně pustil do GT a za 3 dny mám všdch 1O2 Challenge na zlato a teď se snažím dodělat všechny okruhy na Rank S. Jediný co mě dost mrzí je, že F1 2007 stojí 8.000.000 Cr :(

ta formule je drsna! akorat se tezko ovlada ale to chce jen trenovat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu