Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

óó to je malé mínus :),no co i tak je to palba.škoda,že místo hromady Toyot a Mitsubishy atd. se tam jedna stodváca nevešla

No to jo,počet Skylinů je fakt zarážející...Ale že tam chybí Aston Martin a víc modelů třeba od Ferrari(na F2007 nemám a Enzo je hrozný auto) nebo Lamborghini...no,dělali to Japonci a carlist podle toho vypadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No to jo,počet Skylinů je fakt zarážející...Ale že tam chybí Aston Martin a víc modelů třeba od Ferrari(na F2007 nemám a Enzo je hrozný auto) nebo Lamborghini...no,dělali to Japonci a carlist podle toho vypadá

enzo jsem si koupil a je na hov*o dobry je pagany zonda v race provedeni, nisan R35 a audi R8 Gran turismo edition, ale tech skylinů je tam vazne moc to souhlasim, ale furt to povazuju za jedny z nejlepsich aout na psp ja si treba kupoval psp kvuli nim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrajete to s nějakýma pomuckama? já mám všecko vypnutý, včetně trakce.. A je to prostě super, moc mě to baví a nelituju koupě celý psp edice kvuli týhle hře.. až někdy vyjde gt5 na ps3 a bude to v edici, tak mě to snad donutí koupit si ps3 :-)

koupil sem ford gt, na popud Clarksona a je to taky pecka. enzo stojí fakt za prd. Pak mám hodně rád M3 a M3 csl, dobrá je M5 a mazdy mx5.. Je to jedna z mála závodních her, kde mě baví jezdit i spomalejšíma autama, jako třeba ta mx5, golf atak...

Akorát by mě zajímala jedna věc, jestli jde nějak vypnout ten ukazatel, na kterou rychlost máte jet zatáčku a když jste před ní rychlí, tak začne červeně blikat... jde to nějak vyhodit? nenašel jsem to.. díky...

No jinak největší škoda je prostě absence přímýho online hraní přes web..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrajete to s nějakýma pomuckama? já mám všecko vypnutý, včetně trakce.. A je to prostě super, moc mě to baví a nelituju koupě celý psp edice kvuli týhle hře.. až někdy vyjde gt5 na ps3 a bude to v edici, tak mě to snad donutí koupit si ps3 :-)

koupil sem ford gt, na popud Clarksona a je to taky pecka. enzo stojí fakt za prd. Pak mám hodně rád M3 a M3 csl, dobrá je M5 a mazdy mx5.. Je to jedna z mála závodních her, kde mě baví jezdit i spomalejšíma autama, jako třeba ta mx5, golf atak...

Akorát by mě zajímala jedna věc, jestli jde nějak vypnout ten ukazatel, na kterou rychlost máte jet zatáčku a když jste před ní rychlí, tak začne červeně blikat... jde to nějak vyhodit? nenašel jsem to.. díky...

No jinak největší škoda je prostě absence přímýho online hraní přes web..

Multiplayer jde přes Xlink :)

muzu se zeptat (SORRY ZA OT)

ale posilal sem kamosovi svuj save na GT...a jemu to nejde....nevite v cem je chyba?mozna v tom ze on MOZNA ma USA verzi a ja EU?

Žádná chyba... GT má chráněný savy a nejdou používat na jiném PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajo,tak to taky zamrzí,myslel sem,že když je tam pole-position pro víc aut,že to jde někde nastavit.No nedá se nic dělat,já jen že někdy je to trošičku nuda.Člověk se zbaví 3 soupeřů a pak už je to v podstatě jen timetrial...:lol:

Odemči si na nějakým okruhu eSko a chci vidět,jak jim okamžitě ujedeš;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda,že esko je trošku naročnější,ale i tak...chybí mi to proplítání se mezi autama

Nóó tak si zahraj Tocu;-)

Já většinou jezdívám jen Time Trialy,baví mě překonávat sám sebe(zvláště na Nordschleife),závody zapínám jen když se mi chce odemykat obtížnosti a hlavně prachy na auta;-)

Jinak koupil jsem Veyrona a to auto se mi ani trochu nelíbí...příšerný na ovládání(ale to dělá to dvojitý turbo :-D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nóó tak si zahraj Tocu;-)

Já většinou jezdívám jen Time Trialy,baví mě překonávat sám sebe(zvláště na Nordschleife),závody zapínám jen když se mi chce odemykat obtížnosti a hlavně prachy na auta;-)

Jinak koupil jsem Veyrona a to auto se mi ani trochu nelíbí...příšerný na ovládání(ale to dělá to dvojitý turbo :-D)

Já mám radši ty normální auta :-) takový ty co si do nich můžu v životě aspoň sednout :lol:.Toca není špatnej nápad,i když myslím,že po tom co předvedlo GT se mi těžko bude chtít přecházet.Dá se to srovnat?Toca s GT?Myslím graficky,ovladatelnost atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám radši ty normální auta :-) takový ty co si do nich můžu v životě aspoň sednout :lol:.Toca není špatnej nápad,i když myslím,že po tom co předvedlo GT se mi těžko bude chtít přecházet.Dá se to srovnat?Toca s GT?Myslím graficky,ovladatelnost atd.

NE :-D Mně se Toca vůbec nelíbila...nerealistický,grafika taková divná,auta se chovaj divně(ale to jsem naznačil tím nerealistický),jinak plusem je celkem dost typů závodů(IndyCar,Nascar,DTM atd.) a taky počet soupeřů na trati(podle typu závodů až 20-tj. u australských V8 ),ale třeba Spa zajíždím s DTM rychleji než F1 v roce 2005(poslední sezona s V10,takže asi nejvýkonnější),takže přestanu okecávat a řeknu že je Toca ve srovnání s GT na nic;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT je dobrý ale taky se mi zdá docela lehký... Se slabýma autama ujedu na S všechy okruhy co tak mám odemčený...:-( A se silnýma zadokolkama je to docela zábavný už na A... Mám vypnutý všechny asistenty co jdou

už jsi hral ty chalenge? ja je mam vsechny udelany krome ty jak mas lamborginy a musos v monte carlu porazit enzu jinak ostatni jsou tak z 70% na gold navic na chelenge si vysjedes nejvic penez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsi hral ty chalenge? ja je mam vsechny udelany krome ty jak mas lamborginy a musos v monte carlu porazit enzu jinak ostatni jsou tak z 70% na gold navic na chelenge si vysjedes nejvic penez

Ta obtížnost Challenge je nic moc.. za dva dny jsem udělal všechny na zlato bez větších problémů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,já mám v challenge fakt velkej problém s tou Cizetou na Infenionu...Když to chci projet agresivně,tak mi ujede prdel a když jedu tak aby mi neujela,tak to prostě nezajedu...Jinak to Enzo jsem porazil na druhej pokus;-)

si nastav podvozek a trakci a neujede ;-) ale je to pak az moc jednoduchy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to super hra... Nemůžu přijít na to jakým autem zvýším RANK na určitý trati . Například vyhraju závod a RANK se zvýší ale po další výhře zůstane stejný . Podle čeho mám vybírat auto abych po vyhraném závodě získal vyšší RANK trati ????? Předem díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu