Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to super hra... Nemůžu přijít na to jakým autem zvýším RANK na určitý trati . Například vyhraju závod a RANK se zvýší ale po další výhře zůstane stejný . Podle čeho mám vybírat auto abych po vyhraném závodě získal vyšší RANK trati ????? Předem díky :-)

z ranku D na rank C musíš vyhrát jeden závod,z ranku C na rank B musíš vyhrát také jeden závod,z ranku B na rank A musíš vyhrát dva závody a z ranku A na rank S musíš vyhrát tři závody...ale vždycky na tom ranku z jakýho chceš přejít na vyšší...takže když chceš z ranku A na rank S,tak musíš vyhrát tři závody na obtížnost A...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z ranku D na rank C musíš vyhrát jeden závod,z ranku C na rank B musíš vyhrát také jeden závod,z ranku B na rank A musíš vyhrát dva závody a z ranku A na rank S musíš vyhrát tři závody...ale vždycky na tom ranku z jakýho chceš přejít na vyšší...takže když chceš z ranku A na rank S,tak musíš vyhrát tři závody na obtížnost A...

super!!! diky moc!!! a ještě co znamená hvězdička u auta , že si dám auto jako favorita , ale jaký to má význam???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z ranku D na rank C musíš vyhrát jeden závod,z ranku C na rank B musíš vyhrát také jeden závod,z ranku B na rank A musíš vyhrát dva závody a z ranku A na rank S musíš vyhrát tři závody...ale vždycky na tom ranku z jakýho chceš přejít na vyšší...takže když chceš z ranku A na rank S,tak musíš vyhrát tři závody na obtížnost A...

díky... já myslel, že musíš zajet jednou aniž bys vylítl z tratě nebo boural... aspoň teď nemusím restartovat po každém výletu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gran Turismo addon zdarma

Fandové závodní simulace Gran Turismo nyní získali možnost stáhnout si zdarma z amerického PlayStation Store addon s pěti, opravdu nadupanými vozy. Bohužel, v Evropě tento addon není k dispozici, takže budete muset vlastnit účet s přístupem na americký PlayStation Store a samozřejmě, americkou verzi hry Gran Turismo (UCUS98632) na UMD, nebo její ISO zálohu.

Po stáhnutí addonu budete vlastnit vozy Enzo Ferrari, Lamborghini Countach LP400, Nissan GT-R SpecV, Cirtoen GT a můj oblíbený Bugatti Veyron 16.4.

Nissan GT-R SpecV :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Bugati Veyron je nej.!!!! mám ho koupený za 2 mega ale stálo to zato rozkalil jsem to s ním na 407km/h to jde co?? :D mám pro vás 4 otázky pls odpovězte :)

1) Myslíte si že bugati je nejrychlejší auto v GT??

2) kolik je v GT aut někde píšou přes 500 a někde zase přes 800 tak co sakra!?

3) dá se hrát je AdHoc nebo i Infrastruktura?? ta samá otázka i o měnění aut!

4) už někdo udělal všechno na gold?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám k fandům série Gran Turismo, GTM není úplně to pravé ořechové, trochu se od hlavních pilířů hry odklání, ale i tak se mi jako celek líbí. Kariéra nahrazená Challenges je taková náhrada nenáhrada, každý si na to musí udělat názor sám, mě osobně to zas tak hrozně nevadí, ale uznávám, že něco víc by zde mohlo být... Grafika se mi líbí, výběr aut je excelentní a ovládání taktéž. Zatím jsem u "Óčka" v Challenges, vše si jezdím na zlato, někdy to dá hodně práce (hodina ježdění :roll:), ale někdy se dá zlato zajet hned napoprvé, tedy aspoň v mém případě. Určitě to bude jak znalostí tratí, tak hodně podobnou fyzikou jak v GT4 na PS2.

Ale proč píšu hlavně, jde mi o vlastní hudbu ve hře. Podle návodu jsem si vložil na kartu do "MUSIC" nějakou tu hudbu a v nastavení hry zadal folder "Music", ale bohužel, nic při závodě nehrálo... Tak znovu, tentokrát hudbu do složky "MUSIC/GTPSP" a v nastavení "Music/GTPSP" ale znovu nic... Už nevím co bych měl zkusit jiného, poraďte někdo, kdo jste si vlastní hudbu v GTM zprovoznil, jak na to, případně, co dělám špatně. Díky moc:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale proč píšu hlavně, jde mi o vlastní hudbu ve hře. Podle návodu jsem si vložil na kartu do "MUSIC" nějakou tu hudbu a v nastavení hry zadal folder "Music", ale bohužel, nic při závodě nehrálo... Tak znovu, tentokrát hudbu do složky "MUSIC/GTPSP" a v nastavení "Music/GTPSP" ale znovu nic... Už nevím co bych měl zkusit jiného, poraďte někdo, kdo jste si vlastní hudbu v GTM zprovoznil, jak na to, případně, co dělám špatně. Díky moc:)

já osobně nevím, kde jsi to v manualu našel, mam PSP s origo hrou GT a v manualu jsem teda na tohle tema nenasel nic. Ale spustit vlasní hudbu se mi povedlo v OPTIONS>SOUND SETTING>USER BGM>SELECT USER BGM>MUSIC DIRECTORY a vlasní mp3 fungujou je to paráda....

PS.: místo "MUSIC/GTPSP" dej MUSIC Directory mě tak funguje8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já osobně nevím, kde jsi to v manualu našel, mam PSP s origo hrou GT a v manualu jsem teda na tohle tema nenasel nic. Ale spustit vlasní hudbu se mi povedlo v OPTIONS>SOUND SETTING>USER BGM>SELECT USER BGM>MUSIC DIRECTORY a vlasní mp3 fungujou je to paráda....

PS.: místo "MUSIC/GTPSP" dej MUSIC Directory mě tak funguje8)

Nenašel jsem to v manuálu ve hře, ale po dokončení Challenges "B" mi vyskočila hláška upozorňující na tuhle skutečnost, ale hlavně jsem to četl v jedný recenzi na internetu... Nejdřív jsem si v PSP/MUSIC vytvořil složku, do které jsem hudbu dal, tu mi to nalezlo jako GTPSP, odkliknul jsem ted tuhle možnost, ale nic nehrálo. Potom jsem vložil hudbu normálně bez dalších podsložek do PSP/MUSIC a v nastavení hry zadal jako directory Music, ale taky bohužel, nic se z repro neline, jen zvuk motoru atd... Asi si mě špatně pochopil, ale i tak díky za radu, ještě to zkusím nějak vykoumat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenašel jsem to v manuálu ve hře, ale po dokončení Challenges "B" mi vyskočila hláška upozorňující na tuhle skutečnost, ale hlavně jsem to četl v jedný recenzi na internetu... Nejdřív jsem si v PSP/MUSIC vytvořil složku, do které jsem hudbu dal, tu mi to nalezlo jako GTPSP, odkliknul jsem ted tuhle možnost, ale nic nehrálo. Potom jsem vložil hudbu normálně bez dalších podsložek do PSP/MUSIC a v nastavení hry zadal jako directory Music, ale taky bohužel, nic se z repro neline, jen zvuk motoru atd... Asi si mě špatně pochopil, ale i tak díky za radu, ještě to zkusím nějak vykoumat :D

já vím proč ti to nehraje ta hudba a kdyby jsi pročetl tento thread tak taky by jsi věděl, po dokončení 2 úrovně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím proč ti to nehraje ta hudba a kdyby jsi pročetl tento thread tak taky by jsi věděl, po dokončení 2 úrovně.

Já si tenhle thread právěže přečetl, ale ty sis asi pořádně nepřečetl moje příspěvky... Druhá úroveň je, předpokládám, "Béčko" v Challenges. Dokud ho nedokončíš, tak se ti možnost vlastního BGM Folderu neobjeví, já jí v nastavení mám... A jelikož akorát dokončuji "Óčko", tak to tím co si napsal opravdu nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu