Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

TAK JSEM KONEČNĚ DOKONČIL VŠECHNY CHALLENGE NA ZLATO A KOMPLETNÍ KOLEKCI VŠECH AUT ---Takže aby jste koupili všechny auta,tak potřebujete 226.000.000,- Jěště musím dokončit všechny ranky v Single player,ale těch už taky moc nechybí,i když na rank S to bude pěkný mazec,ale když člověk udělá všechny challenge,tak věřte,že to budete mít pěkně najetý.Docela mě zamrzelo ,když jsem udělal poslední medajli na zlato,tak mi skoro srdce bušilo,zda třeba ještě něco dostanu (bonus. trať,auto,video ) ,ale nedostal jsem vůbec nic.To samé když jsem dokoupil všechny auta.Uvidím ještě až dojezdím single,ale pochybuju o tom.Kdo jezdí medajle,tak doporučuju vypnout ASM systém. TCS systém jsem měl jen u Speciálů s náhonem na zadek,ale záleží na autě.To si každý musí skusit sám. Tak pěknou zábavu.post-40466-14687156682381_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

bud pres iso tool dej do slozky PSP->GAME slozku iso_tool,spust ho a najed na umd drive dej X a dej iso convert http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2010050002 nebo umd dump dej ho do slozky seplugins umd_dump.prx otevri textový editor vsh.txta pridej tamřádek ms0:/seplugins/umd_dump.prx 1,dej umd do mechniky a v hlavním menu najed na umd a zmáčkni ps (jak se ukončujou hry) a pockej dokud se nevytvoří záloha na memory stick nema zadny vizualni postup tak dokud bude blikat kontrolka na kartu ze nahrava tak se furt vytváří hra http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2010120017

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

ReFreSh

Takže lidi! Potřebuju rychle poradit co znamená ASM,TMS (Nebo jak),Driver Psychic a Active Steering.

Dále,jaké pneu jsou nejlepší na asfaltové okruhy.

Jaké nastavení (Základní) je dobré pro Ford Gt (02) ? myslí mASM atd.

k Ford GT se taky vstahuje moje další otázka - na test Course Rank A jedu maximum 336 Km/H,za mnou jede např. Cizeta a předjede mě,je to ten větrnej "tunel" ne? protože když jedu za někym tak zrychlím např. na 366 Km/H. Na Rank S ale mi na začátku ujedou a jsou až na obzoru,a nemůžu je dohnat,proto potřebuju vědět t odobrý nastavení.

Dále,koupil jse msi Subaru Impreza 03 Rally,někdo tu psal že sním driftuje,a já se chci zeptat jaké nastavení je pro něj dobré? Zkoušel jsem ho na základní na Cathedral Rocks 3 a driftuje se sním božsky.

Dále,v Chalenges nemůžu udělat hodně věcí,např. Třídu C,v jednom závodě,nemáte nějaké dobré nastavení? Páč v A a B jsem zatáčky na čas projíždl driftem přes ručku,nebo před ostrou zatáčkou sundal nohu z plynu (Vlastně palec z X xDDDD).

Money získávám na 2 Kola v Test Course s právě Ford GT na Rank A za 100000 Crd. za Rank S je to 150000 Crd. ale ja kjsem psal,nemůžu je předjet.

Nejdůležitější jsou právě ty ASM apod. a to nastavení Ford GT

A ta Subaru Impreza je vážně dobrý auto,jenže jenom na Rally tratě,např. na Test Course a dalších rychlích tratích na kterých to dáš na maximálku tě zpomaluje ten ♥♥♥♥♥ní omezovač :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu