Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zrovna dneska když jsem čekal zda nova sport... ( zasr*na, sp*čená) bude vysílat přenosz z NBA který mělí napsaný v programech televizních tak jsem dvě hodiny hrál GT2.. mezitim jeden dálkovej 50kolovej závod...

bohužel nova je $%#@#! a zápas nevysílala tak jsem aspoň usínal s pocitem že jsem si pořádně zařádil :psp: a teď čtu toto? no to je paráda.. říkal jsem si že si v životě nekoupim UMD ale GT M .. kvůi tomu do tý peněženky sáhnu (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm... tak to se fakt těším... všechny závodní hry kromě CMR2005 mě nějak omrzely. Doufám, že tahle ty měsíce, vlastně roky čekání na pořádnou závodní hru vynahradí. Akorát se mi na tom videu nějak nezdá hratelnost, ale snad je hra ještě ve vývoji a změní se to. každopádně 800 aut to je hustý. Třeba tam bude i nějaká škodárna:) Ze screenů jsem nadšen. I kdyby grafika nakonec nebyla taková, tak to vůbec nevadí... doufám, že to bude radost hrát. Vypadá to, že letošní podzim bude hodně nabytej. Doufám, že až to uvidí u EA tak udělají pořádně i nový speedy. Těším se na podzim 2009:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Newim, co se vam nezda ... me prijde ta grafika umerna vykonu psp .... zas tak nadherny to neni, ale tak je jasny, ze handhled se nemuze rovnat s normalni ps3 konzoli.

Treba na tech modelech aut to de jasne videt ... takze bych GT5 (popripade GT4) vubec s timhle GT nesrovnaval .... je to proste uplne jina kategorie

Rozhodne ale nej zavodni hra na psp ... mozna i nej celkove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další screeny :

e3-2009-gran-turismo-screens-20090602024623122_640w.jpg

e3-2009-gran-turismo-screens-20090602024642716_640w.jpg

poradn video a jeste na bilem psp go vypada fakt dobre

Tohle vypadá daleko líp než ty screeny, není možný, že PSP GO! bude mít daleko lepší HW než předešlé PSP ? Třeba tam bude lepší procesor, nebo tak něco a hry tam budou vypadat líp ..

Ikdyž, viděl jsem video GT Mobile na PSP 3000 a grafika taky ohromná ..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vypadá daleko líp než ty screeny, není možný, že PSP GO! bude mít daleko lepší HW než předešlé PSP ? Třeba tam bude lepší procesor, nebo tak něco a hry tam budou vypadat líp ..

Ikdyž, viděl jsem video GT Mobile na PSP 3000 a grafika taky ohromná ..;)

1 ) PSP Go má menší display, takže to na tom vypadá líp

2 ) na Youtube je příšerná kvalita, takže to tam nikdy nebude vypadat jako v reálu... spíš to bude vypadat jako ty screeny... v pohybu to taky bude vypadat jinak

nemá cenu o tom diskutovat... uvidíte až bude hra venku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem asi Lama....jakto že to někdo už hraje na PSP na tom prvnim videu??To už asi ta hra někde musí bejt ne?? nebo jako jak to teda je??:( To bude nařez už od PS2 moje nejlepsi hra GT3 a GT4 :)

http://www.youtube.com/watch?v=AX4JB4eRXY8

tohle je asi realna podoba jen pořád nevím jakto že to jeste neni v prodeji kdyz to tam nekde zrejmě v krame hrajou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cote d'Azur

http://www.youtube.com/watch?v=QypIvuYDPn0

Bojím se dvou teoretických věcí. Nebude tam tuning (hlavně motoru, na vzhled kašlu) + nebude tam klasický GT Simulation mode = nebude to pro mě to pravé Gran turismo, Doufám že si to myslím jen já a vše tam samozřejmě bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemá mít PSP Go! nějaké lepší technické parametry? Protože ta grafika se mi zdá hodně dobrá na to, že se na obyčejném PSP občas seká i NFS U, nebo GTA... To mi neříkejte, že to je jen optimalizací a že má 333Mhz procesor takový potenciál. Vím, že u konzolí kmitočet až tolik podstatný není, ale stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu