Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

preview

Kdy se sny stávají realitou? Když to nejméně čekáme. ....

příště snad dej jen odkaz... takhle to vypadá příšerně

jen bych chtel upozornit na nazev topicu. Hra se jmenuje jen Gran Turismo

žádný oficiální název hra zatím nemá... a na začátku se jmenovala GT Mobile, takže sem ten název prozatím nechal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty videa jsou luxus, a je to hraný na 3000, vypadá to stejně jako PSP Go, takže už je jasny, že PSP Go nebude mít žádnej lepší HW, sem docela zvědavej, jestli si to PSP Go někdo koupí ...;)

BTW, možná by se mohl prodávat bundle PSP Go! + GT Mobile, ;)

za 1. to že to má jinej hw bylo jasný od představení

za 2. proč by si to nikdo nekoupil? já do toho jdu hned, dávno sem chtěl PSP bez UMD mechaniky a konečně je budu moct nosit všude protože je takhle malý.

za 3. to, že vychází GT Mobile spolu s PSP Go má i své důvody. Ano, jako bundle se to bude prodávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

hm teda nic moc...každej má svůj názor a podle mě to bude hrozý (stejně jako všechny NFS na PSP)...krom toho ze závodních her nejsem nějak nadšenej že bych je musel furt pařit ptz to je o ničem, jediná závodní hra která mě na PSP fakt bavila a dohrál sem ji do konce byla RIDGE RACER 2 (aspon je originální a zábavná)...toť můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm teda nic moc...každej má svůj názor a podle mě to bude hrozý (stejně jako všechny NFS na PSP)...krom toho ze závodních her nejsem nějak nadšenej že bych je musel furt pařit ptz to je o ničem, jediná závodní hra která mě na PSP fakt bavila a dohrál sem ji do konce byla RIDGE RACER 2 (aspon je originální a zábavná)...toť můj názor

Ty si ale kus vola :) Proč by to mělo být hrozný ? Viděl jsi někdy hrozné Gran Turismo ? A dělají na tom už dlouhou dobu na to, abyto bylo hrozný ..

btw, GT nemá nic společného s NFS a nikdy si nejspíš GT nehrál, tak neříkej, jaká to bude blbost ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo z vas to nehral, vydane to jeste neni, tak nevim, proc nenechat nekoho vyjadrit, ze to muze byt blblost. Muze. Muze to byt podelane, je spousta veci, co se tam muze zkazit. Grafika nemusi byt tak bomba, ovladani take ne... Muze nas to zklamat, jako prekvapit - takze laskave neodsuzujte cizi nazory a uz vubec druhym nenadavejte, jako Necesal nademnou.. V tuto chvili jsou to vse jen subjektivni nazory a pravdu zatim nemuze mit nikdo, takze fakt neni moznost delat nic jineho, nez si myslet.. Nejde rikat: "To neni spatne, nemuze byt spatne, ses uplnej )*#@#"..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Gran Turosmo mobile sa veľmi teším ale nechápem jednu vec :D

ako niekto može povedať že to bude na sto percent tá najlepšia hra na PSP keď ju ešte nehral :D

možno žo to tá firma (neviem ako sa volá) nakoniec celé domrví a bude to uplny prepadák :)

čo vy na to? :D

To bych se skoro i urazil... Tohle bude na beton nejlepší hra, GT prostě nikdy nezklame jako jiné opěvované tituly např nejhorší auta všech dob NFS. Tady vůbec nejde o grafiku:!: Hratelnost bude prostě 1+. Už vidím vymačkaná tlačítka a PSP bez analogu. Já jsem ted propadl GT4 na PS2 což je naprosto neskutečná simulace která musí chytit každýho fandu do aut (pozor ne tuzéra) Nurburkring s nějakým porsche 911 84' na volantu je neskutečnej zážitek, mající už opravdu jen malý kousek k reálu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doufám, že si budu moct po dlouhý době na PSP zajezdit s novějším Aston Martin a nebude to jako v Midnight Clubu nebo v NFS kde byl požitek z jízdy nulový... Zatím jediná hra kde jsem byl spokojený(ale jen relativně) s požitkem z jízdy byl TDU(když počítám jen závody seriových aut)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NFS má příšernou grafiku ... uvítal bych grafiku typu Juiced eliminator nebo juiced 2 ... obojí má super grafiku :)

EDIT: ale nechápu proč davaj 60fps ... když stačí 30(i 25) pak by mohli trochu výkonu dát lepší grafice nebo fyzikálnímu modelu auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NFS má příšernou grafiku ... uvítal bych grafiku typu Juiced eliminator nebo juiced 2 ... obojí má super grafiku :)

EDIT: ale nechápu proč davaj 60fps ... když stačí 30(i 25) pak by mohli trochu výkonu dát lepší grafice nebo fyzikálnímu modelu auta

zvládne vůbec moje fatko tolik snímků:-D? A jsem rád, že se taky najde někdo komu se líbí juiced eliminator. Ale jak je to video s tím fordem rs2000(možná se jmenuje jinak) tak ten mi přijde lépe zpracovaný v CMR 2005. Ale tak taky v CMR je to daný tím, že se vykresluje jenom jedno auto při závodě. Jinak ta hra vypadá parádně ještě dobrá hratelnost a bude to pecka jak sviň. Kdyby nechali ovládání z GT2 tak bych se vůbec nezlobil;)

Mimochodem doufám, že tam bude zase starý megánek jako v GT2 abych si mohl se svým autem opět zajezdit po okruju pač do Mostu nebo Brna to mám daleko:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NFS má příšernou grafiku ... uvítal bych grafiku typu Juiced eliminator nebo juiced 2 ... obojí má super grafiku :)

EDIT: ale nechápu proč davaj 60fps ... když stačí 30(i 25) pak by mohli trochu výkonu dát lepší grafice nebo fyzikálnímu modelu auta

ne rpo každou hru je to dost... hodně lidí si např u CS dává mnohem víc FPS... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu