Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

zvládne vůbec moje fatko tolik snímků:-D? A jsem rád, že se taky najde někdo komu se líbí juiced eliminator. Ale jak je to video s tím fordem rs2000(možná se jmenuje jinak) tak ten mi přijde lépe zpracovaný v CMR 2005. Ale tak taky v CMR je to daný tím, že se vykresluje jenom jedno auto při závodě. Jinak ta hra vypadá parádně ještě dobrá hratelnost a bude to pecka jak sviň. Kdyby nechali ovládání z GT2 tak bych se vůbec nezlobil;)

Mimochodem doufám, že tam bude zase starý megánek jako v GT2 abych si mohl se svým autem opět zajezdit po okruju pač do Mostu nebo Brna to mám daleko:(

Juiced eliminator je pro me jedna z nej aut na psp :) kvalitní předělávka z pc :)

ne rpo každou hru je to dost... hodně lidí si např u CS dává mnohem víc FPS... :)

u FPS se nedivím tam je třeba rychlost ... ale tohle jsou auta tak mi to přijde zbytečný pokud bude dobrý ovládání :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ty si ale kus vola :) Proč by to mělo být hrozný ? Viděl jsi někdy hrozné Gran Turismo ? A dělají na tom už dlouhou dobu na to, abyto bylo hrozný ..

btw, GT nemá nic společného s NFS a nikdy si nejspíš GT nehrál, tak neříkej, jaká to bude blbost ..

říkám jen svůj názor...právě že jiný GT jsem viděl a nemůžu toho moc vytknout ale jednu věc určitě a tou je příšerná kamera...a jinak nemyslil si že závodní hra by mohla být nejlepší hra na PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juiced eliminator kvalitní předělávka z PC? vždyť je to lepší než na PC:-D Už by to mohlo bejt to GT. Když je o prázdninách takovej počas tak to by se pařilo celý dny:(

říkám jen svůj názor...právě že jiný GT jsem viděl a nemůžu toho moc vytknout ale jednu věc určitě a tou je příšerná kamera...a jinak nemyslil si že závodní hra by mohla být nejlepší hra na PSP

Hrál jsem GT2 a s kamerou jsem neměl problém. Podle mě by to mohla bejt nejlepší hra na PSP za a) jsem fanda závodních her a za b) ovládání závodních her nechybí ta myš:) ale je to věc názoru a chápu že ne každej má rád závodní hry. takže celkově nebude nikdy nic nejlepší hra na PSP. mimochodem pro mě je zatím nejlepší GTA VCS. od tý doby co mám CFW jsem tuto hru jako jedinou nesmazal z karty:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NFS má příšernou grafiku ... uvítal bych grafiku typu Juiced eliminator nebo juiced 2 ... obojí má super grafiku :)

EDIT: ale nechápu proč davaj 60fps ... když stačí 30(i 25) pak by mohli trochu výkonu dát lepší grafice nebo fyzikálnímu modelu auta

Já to chápu, závodníky nezajímá grafika nýbrž rychlost kterou se dá vychutnat a ne nijak nahrazovat (viz NFS a čmouhy) Já naprosto nenášim trhání, třeba colin mc rae občas v některých pasážích zacuká, prostě tam to fps chybí a kazí to dojem takže je jasné proč se tomu chtějí japonci vyhnout. Rychlost a plynulost je u aut právě to nejdůležitější.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim že vymyslí něco aby to nešlo na flesh psp takový hry už jsou ... doufám že Sony nebude rozšiřovat takovou prevenci

tvl nestraš:hurted: jestli jo, tak se objeví ve výměně nabídka mého CFW PSP za PSP + GT. bohužel si asi budu muset počkat než to někoho omrzí. Ale nevěřím tomu, že by tohle nešlo na CFW. Ta hra je tak moc žádaná, že pokud nepůjde, tak nějakej typan vymyslí jak to rozchodit a začnou se prodávat trička s jeho jménem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalšís střípky o Gran Turismo PSP

Občas se naskytne příležitost popovídat si s osobami, které mají přímý vliv na vývoj titulů, které jsou pro některou z platforem naprosto klíčové. Příklad budiž Gran Turismo PSP a jeho tvůrci, kteří se stali terčem několika všetečných hráčů. Padlo několik otázek, které sice pro nás nejsou nijak zvláště důležité, přesto se některé odpovědi hodí. Takže začneme tím, že auta se ve hře ničit nebudou, zejména díky jejich obrovskému počtu. Stejně tak se v budoucnu nedočkáme žádných DLC balíčků, jelikož by to bylo jako házení vody do oceánu, jak tvrdí sami vývojáři. Jistý uživatel se také zeptal, zdali uvidíme ve hře vozy značky Porsche a Lamborghini. Odpověď? Na to si budeme muset ještě chvilku počkat. Závěrem dodáme, že maximální počet aut na trati, jsou celkem čtyři kusy, i s vámi, což sice není moc, ale údajně nepřijdeme o ono Gran Turismo kouzlo. Kdo si počká, ten se dočká. S Porsche a Lamborghini to ale nevypadá vskutku dobře. A na závěr by se slušilo také dodat, že GT5 Prologue už nečekají žádné updaty.

...................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě k tim FPS, já jsem rád, že tam bude 60 :cheesygrin:

... jj, k plynulosti možná stačí 30, ale když jsem pařil CoD 2 na 60 FPS a pak hned potom CoD 5 na 40 FPS tak to bylo o moc horší... sice některé strategie se dají plynule hrát s 20 FPS ale neznám nic horšího, než když se sekaj závody...

PS: čert vem grafiku, vždyť to jsou GTčka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V GT5 na PS3 je hodně Škodovek i Favorit takže aspoň jednu bych v GTM taky uvítal. Já nepropaguju Ferrari ani Porsche jen jedno auto nadevše miluju. Navíc je reálná šance že ho jednou budu mít. A nemám rád bl*ce co říkájí že nejlepší je Lambo apod. Já neříkám že Toyota Supra mk.IV je nejlepší ,jen je to můj sen.

Navíc jsem to nevydržel a koupil PS2 a jedu GT4 takže PSP verze pro mě bude jen taková na cesty ,ale těch úprav motoru je škoda. Chtělo by to GT2 s enginem, grafikou, fyzikou a módy GTM, tak bych si představoval GTM já.

Pamatujete první video z 2004? Docela by mě zajímalo jak by to vypadalo kdyby nespěchal s GT5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V GT5 na PS3 je hodně Škodovek i Favorit takže aspoň jednu bych v GTM taky uvítal. Já nepropaguju Ferrari ani Porsche jen jedno auto nadevše miluju. Navíc je reálná šance že ho jednou budu mít. A nemám rád bl*ce co říkájí že nejlepší je Lambo apod. Já neříkám že Toyota Supra mk.IV je nejlepší ,jen je to můj sen.

Navíc jsem to nevydržel a koupil PS2 a jedu GT4 takže PSP verze pro mě bude jen taková na cesty ,ale těch úprav motoru je škoda. Chtělo by to GT2 s enginem, grafikou, fyzikou a módy GTM, tak bych si představoval GTM já.

Pamatujete první video z 2004? Docela by mě zajímalo jak by to vypadalo kdyby nespěchal s GT5.

LOL měl jsem úplně stejný úmysl s PS2, ale nevyšlo to:( jinač Ferrari už také není mé nejoblíbenější auto už jsem z toho vyrostl. Pro mě je sen Aston DB9. Já teď hraju GT2 na psp a nějak se s tím nedovedu zžít. Buď jedu závody kdy mi všichni ujíždí a nebo naopak všechny drbu o kola. Tak doufám, že na to přijdu a GTM bude v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT2 je dobrý, taky hraju, jen jsem si ho teď omylem smazal z PSP a teď mi nejde patchnout pal na ntsc formát obrazu a štve mě to. Kdyby někdo věděl kde je verze pal-do ntsc tak budu rád. Jinak u toho určitě zůstaň na to príjdeš a pak tě to bude bavit hodně dlouhou dobu jako mě. Pro mě zatím není žádná psp hra tak dobrá jako GT2. DB9 je pěkný auto v Liberci jsem ho dokonce viděl ve výloze ,ale asi nebylo na prodej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Pamatujete první video z 2004? Docela by mě zajímalo jak by to vypadalo kdyby nespěchal s GT5.

PSP hry nepotrebujou tolik casu na vyvoj, ale s timhle GT se teda placali dost dlouho i s GT5. Nejakej narchlo spichnutej nedomrlec by PD nevydali, navic se mi libi, ze nebude zadnej srackovej DL, ale ze to hezky bude v jedne hre (kdyz se treba podivate na Prince of Persia, kde je neukoncenej pribeh, kterej se ukonci az po prumernym DLC...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polyphony oznámili že demo dělat nebudou. Ale zdá se mi to jako blbost když už maj ty dema co byly třeba na E3 a podobnejch výstavách, aby ho třeba nedali na PSN.

mohli by... Další oficiální věc že narozdíl od GT5 tam nebude nascar ale to je vzhledem k tomu,že mohou být jen 4 auta na trati asi jasné. Taky jsem někde četl názor jako: Já jsem hrál GTM na E3 a na PSP go byla grafika super a na PSP 3000 to bylo trochu jako na PS1............... Ale tomu nevěřím, jedině, že by byl rozdíl v rastru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu