Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To je fakt jediná možnost že by ten displej byl jemnější, protože nebudou dělat několik verzí, když je to jeden a ten samej HW.

psp - 333mhz , psp go - 480mhz :)

teda aspon to jsem četl :) (ale pro psp hry se bude využívat jenom těch 333)

pro psp bude to samé jako pro psp go :) to je jistě a tak to bude napořád ... až na HB ty budou využívat asi celej procák psp go :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja by jsem spise bral TOCA:GRID.to je trosku jina hra,vse je realisticke.V GT neni ani damage coz je o nicem...

udělej licenci ničení na 800 aut :roll:

tak si běž hrát burnout :roll:

jinak na co potřebuješ damage když musíš jezdit čistě ? :blink:

EDIT: tak to je pěkný chcou mít 60fps ale dokážou tam dát max 4 auta ... to je celkem demence :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinač první věc co jsem si všiml, že mi tam vadí je to, že při smyku na silnici nezůstává čára. Je to blbina jasný, ale vypadá to divně když auto jede bokem a není pořádně poznat, že je to smyk. Snad to ještě vychytají. Ty 4 auta na závod to je taky kravina. 4 auta při závodě na okruhu. Připomíná mi to jednu hru kterou hodím do spoileru abych neurazil příznivce GT serie kteří si to samozřejmě číst nebudou.

4 auta na okruhu to je jako v Need For Speed Pro Street na PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza222... a taky v češtině :wohow:

Neo... strčíš nabíječku do mísy :wohow:

All... no ty smyky nevím nevím. Tady je to zase naopak jako u ostatních her. Grafika super, hratelnost shit.

Ale myslím že to bylo jen nějaké videjko takové jiné, já myslím že tam ještě budou dost věcí dodělávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, to že tam budou nějaké mise a auta se budou odemikat mě celkem zamrzelo...

2x jsem kompletně dohrál GT 2 a ještě teď kvůli němu občas oprášim starou dobrou PS1

... nejvíc mě na tom bavilo, že jsem si dlouho šetřil na Vipera a pak jsem si ho postupně tuningoval, od pneumatik přes odlehčení až do ozubených koleček v převodovce. Když jsem tam koupil nějaký nový díl, tak opravdu šlo poznat, že to auto jede jinak a mohl jsem si dovolit závodit na lepším okruhu za víc peněz. No když jsem to dohrál, měl jsem asi 6 Viperů (včetne oblíbeného Oreca) a mnoho dalších aut, které jsem potřeboval na závody, kam Vipera nevzali (4x4, rally atd..).

Proč sakra nemůžou jenom vylepšit grafiku, přidat auta a tratě...

Podle toho, co píšete to asi jako stará dobrá GT2 (i GT1) nebude, třeba to ale nebude tak špatný :roll:

PS: někdo přede mnou psal o tom, že mu tam chybý čáry po smyku... je to simulátor, ne NFS :), možná kdyby jsi dělal (ve skutečnosti) smyk delší dobu, že bys měl krásný černý čáry... snad jediná hra, kde se mi líbily čáry bylo Overspeed... tam si asi dali záležet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, to že tam budou nějaké mise a auta se budou odemikat mě celkem zamrzelo...

2x jsem kompletně dohrál GT 2 a ještě teď kvůli němu občas oprášim starou dobrou PS1

... nejvíc mě na tom bavilo, že jsem si dlouho šetřil na Vipera a pak jsem si ho postupně tuningoval, od pneumatik přes odlehčení až do ozubených koleček v převodovce. Když jsem tam koupil nějaký nový díl, tak opravdu šlo poznat, že to auto jede jinak a mohl jsem si dovolit závodit na lepším okruhu za víc peněz. No když jsem to dohrál, měl jsem asi 6 Viperů (včetne oblíbeného Oreca) a mnoho dalších aut, které jsem potřeboval na závody, kam Vipera nevzali (4x4, rally atd..).

Proč sakra nemůžou jenom vylepšit grafiku, přidat auta a tratě...

Podle toho, co píšete to asi jako stará dobrá GT2 (i GT1) nebude, třeba to ale nebude tak špatný :roll:

PS: někdo přede mnou psal o tom, že mu tam chybý čáry po smyku... je to simulátor, ne NFS :), možná kdyby jsi dělal (ve skutečnosti) smyk delší dobu, že bys měl krásný černý čáry... snad jediná hra, kde se mi líbily čáry bylo Overspeed... tam si asi dali záležet

Ale tady budeš kupovat auta... někde jsem četl toto: Dynamic Vehicle Roster – Based on the amount of time Gran Turismo is played, the in-game calendar will change the dealer car lineup seasonally. jestli to dobře chápu, tak to znamená že se auta kupovat budou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu