Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

no tak to je v háji....to nemá cenu ani stahovat tu hru sakra :'( neeee!!!!!!

Ale je tam lambo, feráro, maserati, veyron, takže to cenu určitě má:) carlist super:) první věc která není tak špatná z informací o GT mobile... Jsem rád, že majtelé PSP verze se na chvíli stanou jedinými kteří budou moct řídit Lambo v Gran Turismu:-D sorry za češtinu i za italštinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Auta jsou super... naprostá spokojenost. takle mi tam ty škůdky ani chybět nebudou. akorát mě mrzí ta očekávaná vyváženost mezi auty z Japonska a ze zbytku světa, která je jako v předešlích dílech. Ale na druhou stranu je fajn že jsou japoncí hrdí na svoje vozy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm.zase žádné starší BMW jako E30,E34.Hlavně že tam je stovky nesmyslných japonců s kterýma nebude nikdo jezdit.A pořádné evropské auto tam nedají.Jediná věc která mě na tom sere

některý ty japonský "auta" jsou tam fakt na nic, ale i tak je tam spousta super aut. Těším se na Audi RS6 avant nebo na Bugatti Veyron. A aut na který se těším je tam spousta... škoda že není Lambo Diablo(nejhezčí lambo a nedávaj ho nikam) ale vzhledem k tomu že Lambo nemělo bejt vůbec, tak je tohle dost úspěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak s Porsche. Slyšel jsem že Porsche má debilní licenci pro NFS, kde jsou to nejlepší auta za to, že nebudou v žádný jiný hře. A docela to tak je. Porsche jsem viděl jen v GTR sérii kde je licence celýho GTR kam to spadá jinak nikde. Všude jinde(TDU, GT, Asphalt Urban) je RUF. jinak sorry myslel jsem si, že to je ofiko carlist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si tak čtu články o tom jak s PSP go vyjde i nový firm. Jak už teď vycházejí hry na firm 5.55. Tak se mi zdá, že si to Gran Turismo asi opravdu jen tak nezahrajem:( už takle je to hrozný čekání a až tam bude že potřebuje FW5.70, tak to bude čekání další:( Přecházet na OFW se mi nechce při představě, že si nezahraju ty GB her co mám v PC. Jediný co mě napadlo je koupit si ještě jedno PSP, ale nevím jestli na to zrovna budu mít prachy. Co myslíte zahrajem si GT na CFW brzy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neo: Já si teda myslim, že GT pude na CFW hodně rychle i kdyby tam byla nová ochrana. Do tý doby to určitě už pude obejít. A Infra multiplayer nebude na závodění, aler jenom na výměnu aut mezi sebou.

tak doufám, že máš s tím CFW pravdu... Já to už nemůžu vydržet. Ve škole mě teď čeká nejhorší rok a tahle hra by mi hodně pomohla:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm.zase žádné starší BMW jako E30,E34.Hlavně že tam je stovky nesmyslných japonců s kterýma nebude nikdo jezdit.A pořádné evropské auto tam nedají.Jediná věc která mě na tom sere

To mě vytáčí uplně nejvíc, kultovní auto jako je e30, e28 tam prostě neni. V GT4 je nějakej žralok ale jen jako legendary cars.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na právě probíhajícím GamesCom v Něměcku bylo možné si odzkoušet také Gran Turismo pro PSP.Odkaz na video níže.

http://www.youtube.com/watch?v=KEUzLSeuY4A

Překvapilo mě, že je možné se přepnout na pohled z kabiny.Dost se na tu hru těším.

ty pí*o! :shock: pohled zevnitř tak to bude naprostá pecka tahle hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu