Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár rad jak se chránit proti BANu a návod na ABGX360!!


piggy

Recommended Posts

  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja jsem nikdy nenainstaloval hru na hdd(teda akorat druhy dvd forzy ale to se asi nepocita)nikdy jsem nehral nic pred vydanim(ani offline ne) po vydani jsem online hral(hlavne fifu,halo3) a ban zatim nemam tak uvidime podle me staci instalovat hry na hdd a mas ban

Já hry na HDD instaluju, ale nikdy je nepatchuju. Patchoval si někdy nějakou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Hele, můžu hrát na jednom učtě pálené hry offline a originálky online, bez toho abych dostal ban? A když offline budu hrát hry wawe 4, můžou na to ms přijít? Nebo je lepší mít jeden ůčet na offline a druhý na online?

To ti nepomůže, když je z pozice M$ odhalen firmware mechaniky. Všeobecně se čeká na nový firmware, který už je hotov (LT) ale nějak není jasné, zda-li vůbec bude zveřejněno.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakož to budouci majitel Xboxu 360 Elite se ptám , když ho koupím flashlý a budu na něm hrát pouze hry pálené , budu je instalovat na HDD a vůbec nepůjdu na X Live tak BAN nedostanu .... díky za odpověď

A akym sposobom by sa ten BAN mal potom v MS registrovat? Rozmyslal si nad tym? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já sem v tom úplnej nováček a nevím co a jak jen se ptám , když budu hrat paleny hry a nebudu lezt na X Live tak jestli ten ban můžu dostat ..... nevím

Pokud nebude mít box pristup k live tak nikoliv , do doby než ms přijde s banováním pomocí updatů na DVD a telekinezi packetu:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

for piggy : A to ti rekl kdo takovou blbost ze lidé co hraji pouze origo na nefleshnutém xko dostali ban? :) ehm .. ptal jsem se na to přímo na podpoře a řekli mi at se registruju pod jiný stát ptze ČR xbox live nepodporuje a ani zrejme podporovat nebude ... Pak jsem se jeste ptal na oficialnim xbox foru a tam mi rekli to samé tak nechápu proč tu zavádíš takové fámy. Lidé dostanou puze ban kdyz maji upravneou konzoli .. Nemusi hrat palenky staci mit upravenou konzoli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abgx ještě pořád není updatovaný na rozeznávání Wave 5 a 6, a proto hlásí podobnou chybu. Dá se použít neoficiální modifikace programu, pak bude vše dobré. Ale i tahle verze pravděpodobně v pořádku bude, hlavně pokud nechceš jít na Live!, je to celkem jedno.

Edit: Video CRC je E2FA3A26, což odpovídá Wave 6. IMO je image v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znamená, že on-lineové DB Abgx není kontrolní soubor pro tuhle hru. Program tedy nemůže zkontrolovat funkčnost Stealthu. Ale vše ostatní vyšlo OK, takže by hra měla být v pořádku.

Když se podíváš sem, tak zjistíš, že zde opravdu není žádná položka pro PAL verzi SR2.

http://abgx360.net/verified.php?f=name&q=Saints+Row

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho, co se ví, v poslední vlně banů dokázal MS zjistit samotný FW právě pomocí kontrol, které FW prováděl. Ironie, když uvážíme, že právě ty kopntroly měly sloužit k tomu, aby hráč odhalen nebyl. Právě proto je nový LT bez těchto kontrol a neměl by být odhalen tímto způsobem.

Nicméně, MS si samozřejmě pořád kontroluje správnost všech ostatních ukazatelů, jako PFI, DMI, Video partition a podobně. Pokud budou špatné, těžko se banu uchráníš. Takže právě u LT je naopak důležité kontrolovat hru a pokud možno, mít celou kontrolu v zeleném.

Samozřejmě, tohle je pouze teorie, vzniklá pozorováním, jak je to ve skutečnosti ví pouze MS. Ten to, z pochopitelných důvodů neřekne.

Jistotu samozřejmě nebudeš mít nikdy, to je jasné, ale IMO ti kontrola neublíží a spíš pomůže.

A pokud s konzolí nelezeš na Live!, i tak se to vyplatí. Ne všechny hry musí být v pořádku a tato jednoduchá kontrola je odhalí. DVD sice nejsou tak drahá, ale stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu