Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WipEout Pulse


MAMUTH

Recommended Posts

ok, ok...mozna to pro vsechny na foru neni az takova bomba, ale moje nejtajnejsi prani se vyplnilo a sony oficialne potvrdila pokracovani wipeoutu pro psp.

prikladam odkaz s novinkou v anglictine a uplne dole je tam i odkaz na screeny

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=74611

je tady nekdo podobne postizenej nebo se raduju sam? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem se na wipe outech pure docela dost ulitaval... a na pokracovani jsem dost zvedavej...

kazdopadne jsem fanouskem tehlech malych rychlich vznasedel a moc se tesim na pulse akorat doufam ze nabidne spoustu novinek, aby to nebyl jenom pure s novyma mapkama z kterych by sony rada cash$

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak snad by sklamat nemelo, protoze je tam spousta novinek... mel by tam byt jakejsi mag grip, kterej by mel vyt jen na urcitych mistech trati a mel by drzet lod aby se daly provadet lopingy atp...jinak bude super soundtrack jako vzdy ,ale s moznosti doplneni o vlastni kousky na memory sticku. taky by melo byt nejaky primy delani screenshotu,neco na zpusob gran turisma 4... a hlavne tam ma byt INFRASTRUCTURE.

pokud nejak nepodelaji ten mag grip mela by to byt absolutni bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Mě Wipeout vždycky strašně táhli, hrál jsem jen demo ještě na PSX a od tý doby nic. Ale co vyšli na PSP, tak jsem byl ve svým živlu - bohužel jen do doby, než jsem se dostal na třetí obtížnost (teď nevím, jak se jmenuje), tam už absolutně nestíhám :D . Co má ale fakt grády, tak to je ta ZONE, sice jsem se taky moc daleko nedostal, protože se to potom už nehorázně zrychluje, ale adrenalinu jsem potom měl v sobě tolik, že bych mohl rovnou skočit z letadla i bez padáku :wohow: :wohow: .

Takže ikdyž jsem jedničku nedohrál, na dvojku se 100% těším (doufám, že tam takly alespoň první dvě obtížnosti zvládnu :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Wipeout vždycky strašně táhli, hrál jsem jen demo ještě na PSX a od tý doby nic. Ale co vyšli na PSP, tak jsem byl ve svým živlu - bohužel jen do doby, než jsem se dostal na třetí obtížnost (teď nevím, jak se jmenuje), tam už absolutně nestíhám :D . Co má ale fakt grády, tak to je ta ZONE, sice jsem se taky moc daleko nedostal, protože se to potom už nehorázně zrychluje, ale adrenalinu jsem potom měl v sobě tolik, že bych mohl rovnou skočit z letadla i bez padáku :wohow: :wohow: .

Takže ikdyž jsem jedničku nedohrál, na dvojku se 100% těším (doufám, že tam takly alespoň první dvě obtížnosti zvládnu :) ).

no on ten treti rychlostni stupen neni az tak hroznej...musim sice uznat ze kdyz sem se tam poprve dostal,byl sem z toho taky celkem v pr****,ale chce to jenom trosku treningu...to stejny plati potom pro ctvrtou a patou rychlost,i kdyz ty jsou mozna malinko vic hardcore,ale taky se daji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já nevím, ale asi mi chybí ta správný reflexy :D . Mě stačí to, co odjezdím a ulítávám si na tom klidně do zblbnutí. Ikdyž možná jen špatně využívám těch věcí, co se dají sbírat - většinou to zrychlení, nevím proč, ale vždycky zapomenu, že mě čeká zákruta a použiju to, z čehož nemůže vzniknout nic jinýho, než milostný hrátky s mantinelem nebo vylítnutí z trati :D:D. Ale jak tak koukám, tak ty seš taky tak trochu hardcore :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já nevím, ale asi mi chybí ta správný reflexy :D . Mě stačí to, co odjezdím a ulítávám si na tom klidně do zblbnutí. Ikdyž možná jen špatně využívám těch věcí, co se dají sbírat - většinou to zrychlení, nevím proč, ale vždycky zapomenu, že mě čeká zákruta a použiju to, z čehož nemůže vzniknout nic jinýho, než milostný hrátky s mantinelem nebo vylítnutí z trati :D:D. Ale jak tak koukám, tak ty seš taky tak trochu hardcore :) .

nez jsem se do wipe outu dostal ja, taky jsem turbo pouzival spis jen jako doplneni energie a doufal jsem, ze v dalsim bonusu bude autopilot :D

ale ted se svym skillem si to litam na phantoma a turbo mi vydycky prijde vhod ;)

ja doufam, ze do pulsu daji vic tricku, jako je takovyto protoceni ve vzduchu a po dopadu na zem se pusti turbo, nebo neco na ten zpusob...

ale ty trate z traileru vypadaji pekne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mi určitě bodlo, zkusil bych si i ty vyšší rychlosti :) . Mě osobně stačí SAVE, bonus packy mám myslím všechny (dávám soupis).

UCES00001DA7MUSIC
UCES00001DCLASSICMPAK1
UCES00001DCLASSICMPAK2
UCES00001DCLASSICPAK1
UCES00001DCLASSICPAK2
UCES00001DDELTAPAK
UCES00001DGAMESRADAR
UCES00001DGAMMAPAK
UCES00001DOMEGAPAK
UCES00001DOMEGAPAKS
UCES00001DVOCMUSIC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok tady to je

http://rapidshare.com/files/26965207/UCES00001P0000.zip.html

jajare este ti chybi jeden pack,ale to je jenom jedna trat,ktera uz tam navic je...je to sci-fi pack...jenom kdybys chtel uplne vsechny trate

este me tak napada,co takhle v ramci racing clubu soutez v zone?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu