Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom Firmware - 5.50 Gen-A/B


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mam takovej problem naistaloval sem si ten GEN-A a pak GEN-B abych mohl parit fifu 10 ale ted mi nefenuguje ani jedna hra

Ve VSH menu nastav UMD Mode na Sony NP9660 nebo M33

mam stejny problem. kdyz v psp najedu na hry, tak mi to napise, ze tam zadny nejsou

nenainstalovat si náhodou OFW ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar hodil som si 5.50 gen B full na psp fat cez xgen-v2. a na slimku mi ide v pohode z VSH menu prehodit bateriu na normal ale na fatku to nejde . Neviete ci je to chyba FW alebo mojho psp? mozete to niekto odskusat ? ( v psp mam MMS aj PANDORU no v tom fatku to nejde z VSH menu na slimku ano )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem updatoval na 5.50 gen B (původně jsem měl 3.80), protože mi nešlo Gran Turismo. Ale tedka to stejně nejde a nedostanu se ani do VSH menu, nevíte někdo čím to je? když jsem tam měl ještě 5.50 gen-A, tak to VSH menu běželo, ale ted už ne.

U GENu je to jinak ... Vypni uplně PSP (drž POWER dokud se nevypne), pak ho zapni a přotom drž R, skoč do configuration a u UMD ISO mode nastav M33, mělo by to fungovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar hodil som si 5.50 gen B full na psp fat cez xgen-v2. a na slimku mi ide v pohode z VSH menu prehodit bateriu na normal ale na fatku to nejde . Neviete ci je to chyba FW alebo mojho psp? mozete to niekto odskusat ? ( v psp mam MMS aj PANDORU no v tom fatku to nejde z VSH menu na slimku ano )

poradi mi niekto s tymto???????

lebo jaksi mi nikto nevie povedat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu