Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co je lepší než iPhone?


Mrkej_Na_Drat

Recommended Posts

:thumbup: dobrý názor. btw možná je čas se po něčem poohlédnout... :)

http://iphone.tomtom.com/

Mrkej_Na_Drat: podle mýho Ti žádnej telefon.....

Já vím, že Tom Tom je oznámen na iPhone, ale kdo ví jak to nakonec všechno bude fungovat, nebo nebude.. pokud fungovat bude, klidně iPhone i jako nefanoušek jablíček vyzkouším! Je ale na druhou stranu fakt, že o něm vůbec nic nevím, neb jsem se o něj nikdy nezajímala, tak nevím, co vše dokáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já vím, že Tom Tom je oznámen na iPhone, ale kdo ví jak to nakonec všechno bude fungovat, nebo nebude.. pokud fungovat bude, klidně iPhone i jako nefanoušek jablíček vyzkouším! Je ale na druhou stranu fakt, že o něm vůbec nic nevím, neb jsem se o něj nikdy nezajímala, tak nevím, co vše dokáže.

Nevím taky,ale iPhone bez připojení na net moc nefunugje u Nokie ta dokáže navigovat i zadarmo jako každá navigace,ale u iPhonu všechno za prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono těžko hodnotit co je lepší než iPhone. Já nemám zrovna v lásce iPhony, iPody a další i, ale naprosto uznávám, že iPhone není špatná hračka. Je to prostě namířeno do cílové skupiny mladých lidí, kteří nepotřebují moc funkcí a raději si s telefonem hrajou, stahujou různý featury a prostě je baví celkově styl. iPhone rozhodně mezi stylové věci patří.

Nevím kolik ti je, neznám tě, ale pokud se ti iPhone líbí, klidně si ho kup. Je to rozhodně pěkná věcička a zabaví na dlouhé hodiny. PDA s WM už je spíše pro lidi, kteří často telefonují, "manažerují" a mají ho spíše jako pracovní telefon. Samozřejmě možnosti WM jsou asi větší, ale záleží jak v čem. Třeba v zábavě je iPhone rozhodně vítěz. Také ve stylu jednoduchého ovládání. I když dnes už se i WM dají velice přizpůsobit iPhone ovládání, ale pořád to bude spíše manažerská věc naproti iPhonu, který je prostě stvořen pro zábavu a tímto směrem se také bude ubírat i nadále.

Já osobně již dlouhá léta mám PDA s WM, jsem s ním spokojená, ale iPhone mě celkem láká. Jinak jsem naprostý nefanoušek jakýchkoliv jablkovských věcí - nemám je ráda, ale iPhone mě láká svojí jednoduchostí. Kdyby uměl používat Tom Tom k navigaci, tak ho kupuju hned - to je pro mě bohužel nepřekonatelné záležitost - navigaci potřebuji.

Takže pokud vyloženě neplánuješ mít telefon na práci, ale jen k zábavě tak klidně iPhone kup a myslím, že budeš nadšen.

Co se týče zničení, škrábání atd - všechny tyhle elektro věcičky jsou na tom naprosto stejně! Kup si prostě to na co máš peníze a co se ti líbí. Nenech si zase nakecat, že iPhone je hnus a WM je super - zase až taková pravda to není, zvláště pokud ti není 40let a nejsi manažerem zdejší velké firmy.

Naprosty souhlas.

Je sice pekne, kdyz mas telefon nabitej funkcema, ale kdo z nas ty vsechny nadupadny funkce vyuzije....na iphonu vyuzijes snad uplne vse, protoze si to prizpusobis aplikacema, ktere mas rad ty a budes je vyuzivat ty......takze jak uz se tu psalo, pokud se ti iphone libi, nema cenu vahat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si že mobily už jsou na takové úrovni že by mohli umět i trochu fotit a natáčet videa,a u Xperia,tam je slabý foťák,sice jsem viděl už u SE 8.2 MP foťák,ale to se seká jak prase to ten mobil,absolutně nezvládá.Jinak iPhone má na nic foťák,ani nevím jestli má blesk,sice 3G S umí už konečně videa,ale přece jenom nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale je možný, aby mě někdo přesvědšil ke koupi? Pro mě je Iphoune asi ten poslední mobil který bych si koupil, ale teď chci investovat do mobilu. Proč ho nechci? Za 13 000Kč novej z T-mobile 8gb, 16 000Kč 16gb. Kromě dotykového dyspleje se mi nic nelíbí. 2 megapixloví foťák, který není nijak kvalitní. Sice dobrá přehrávač, ale znám taky podobné. Nevím jesli to má Javu, ale klasický hry se asi na tom nezahraju. Nemá to ani GPS a to by měl už mít v takové kategorii. Za 16 000Kč bych si radši kooupil Samsung, který má mít 12 megapixlů, 3optickýž zoom, gps, asi Windows mobile nebo symbian, kvalitní video, luxusní přehrávač a mnohem více a bude stát do 15 000Kč. Tak stále nechápu proč Iphone. Pokud mi řeknete k vůli modě. To je to poslední k vůli čemu bych si kupoval mobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AlexXx: javu nemá , taky naco sou mnohem lepší hry viz. http://ipa.smajl.eu/ . GPS má viz. http://console-forum.net/showthread.php?t=57573&highlight=GPS+na+iPhone .A pochybuju že samsung má lepší přehrávač a přehrávání jako takové . Jinak iPhone 16GB koupíš taky do 15k , ale co je na iPhonu tak dobrý poznáš až ho máš v ruce :)

mattts90: na 95% si iPhone nikdy nevyděl a neměl v ruce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně nechápu proč řešíte foťák, to je skoro to nejmenší.... Já bych šel určitě do HTC hlavně kvuli funkcím u iPhonu by mě na 100% po nějaké době omrzelo hraní a ty různé haluzní funkce... a bylo by mi líto, že bych postrádal spoustu užitečných věcí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale je možný, aby mě někdo přesvědšil ke koupi? Pro mě je Iphoune asi ten poslední mobil který bych si koupil, ale teď chci investovat do mobilu. Proč ho nechci? Za 13 000Kč novej z T-mobile 8gb, 16 000Kč 16gb. Kromě dotykového dyspleje se mi nic nelíbí. 2 megapixloví foťák, který není nijak kvalitní. Sice dobrá přehrávač, ale znám taky podobné. Nevím jesli to má Javu, ale klasický hry se asi na tom nezahraju. Nemá to ani GPS a to by měl už mít v takové kategorii. Za 16 000Kč bych si radši kooupil Samsung, který má mít 12 megapixlů, 3optickýž zoom, gps, asi Windows mobile nebo symbian, kvalitní video, luxusní přehrávač a mnohem více a bude stát do 15 000Kč. Tak stále nechápu proč Iphone. Pokud mi řeknete k vůli modě. To je to poslední k vůli čemu bych si kupoval mobil.

Tak Apple to máš o proti Samsungu hodně odlišné značky jak v kvalitě ve výdrži baterii tak hlavně v rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já bych možná iPhona ( 16gb ) kterýho jsem měl nikdy za nic nevyměnil.. Prostě music a app jsou nej.. Třeba omnia už je divná, měl jsem jí na zkoušku a píjde mi jiná a divná prostě.. iPhone je super mobílek až na ten foťák a nějaký ty funkce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akože nemôžeš natáčať videá?Však je na to cycorder.Fotky to robí v 480x320 rozlíšení a môžem ti povedať že sú krajšie ako so samsungu touchwiz s 5 mega foťákom..

Odpoveď na prvú otázku: nie-nie je lepší mobil čo by mi momentálne stál za výmenu iPhonu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu