Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co je lepší než iPhone?


Mrkej_Na_Drat

Recommended Posts

Zdravím,chtěl bych si koupit mobil,ale iPhone se mi zdá jako mobil nepraktický kvuli tomu že by mi asi nemohl nikdy spadnout,nebo tak byl by hned do dřený i v kapsy bez obalu.A já mobil potřebuji bez obalu,tak se ptám co je lepší existuje nějaký PDA,nebo Nokia 5800 či N96?Vím že vzhledově nebude asi žádný mobil lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím,chtěl bych si koupit mobil,ale iPhone se mi zdá jako mobil nepraktický kvuli tomu že by mi asi nemohl nikdy spadnout,nebo tak byl by hned do dřený i v kapsy bez obalu.A já mobil potřebuji bez obalu,tak se ptám co je lepší existuje nějaký PDA,nebo Nokia 5800 či N96?Vím že vzhledově nebude asi žádný mobil lepší.

koukni na Iphone crash test(napr youtube) a uvidis ze je to jeden z mala mobilu co neco vydrzi...vzali nuz a pokouseli se ho poskrabat ale marně... xD navic nejde utopit a sklicko nejde jentak prasknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukni na Iphone crash test(napr youtube) a uvidis ze je to jeden z mala mobilu co neco vydrzi...vzali nuz a pokouseli se ho poskrabat ale marně... xD navic nejde utopit a sklicko nejde jentak prasknout...

jo ale crash test delaj jenom vsude s tim sklickem protozte to je tak jedina vec co tam fakt funguje jinak staci aby ti fakt malo spadnul a uz hned nefunguje dotykova vrstva

jinak jako mobil asi nejakou tu nokii N series...N96 jak psal nahore je dobra

a nebo N95 8GB i kdyz je ohrana tak je porad dobra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypsanejma funkcema se můžou ostatní telefony honosit, ale zkušenost je taková, že v ovládání a použitelnosti, nešlapou iPhonu ani na paty. iPhone 3Gs opět boduje ... ostatní jen kopírujou, ale na to už je apple zvyklej odjakživa.

Boduje? Ma funkce ktery ma muj mobil kterej mam uz rok.... pravda na apple je to docela skok... jinak kup nkej SE....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boduje? Ma funkce ktery ma muj mobil kterej mam uz rok.... pravda na apple je to docela skok... jinak kup nkej SE....

jo asi tak:Dono nekdo kdo ti psal ze vsichni od applu jenom kopirujou je asi hloupej:Dono iphone 3g s 2mpx fotake bez autofocusu a bez podopory videa(bez JB)kdyz mobily v ty dobe mely 5Mpx a VGA video:Djinak ten SE xperia nebo jak se to pise:Dje super:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,chtěl bych si koupit mobil,ale iPhone se mi zdá jako mobil nepraktický kvuli tomu že by mi asi nemohl nikdy spadnout,nebo tak byl by hned do dřený i v kapsy bez obalu.A já mobil potřebuji bez obalu,tak se ptám co je lepší existuje nějaký PDA,nebo Nokia 5800 či N96?Vím že vzhledově nebude asi žádný mobil lepší.

Ono těžko hodnotit co je lepší než iPhone. Já nemám zrovna v lásce iPhony, iPody a další i, ale naprosto uznávám, že iPhone není špatná hračka. Je to prostě namířeno do cílové skupiny mladých lidí, kteří nepotřebují moc funkcí a raději si s telefonem hrajou, stahujou různý featury a prostě je baví celkově styl. iPhone rozhodně mezi stylové věci patří.

Nevím kolik ti je, neznám tě, ale pokud se ti iPhone líbí, klidně si ho kup. Je to rozhodně pěkná věcička a zabaví na dlouhé hodiny. PDA s WM už je spíše pro lidi, kteří často telefonují, "manažerují" a mají ho spíše jako pracovní telefon. Samozřejmě možnosti WM jsou asi větší, ale záleží jak v čem. Třeba v zábavě je iPhone rozhodně vítěz. Také ve stylu jednoduchého ovládání. I když dnes už se i WM dají velice přizpůsobit iPhone ovládání, ale pořád to bude spíše manažerská věc naproti iPhonu, který je prostě stvořen pro zábavu a tímto směrem se také bude ubírat i nadále.

Já osobně již dlouhá léta mám PDA s WM, jsem s ním spokojená, ale iPhone mě celkem láká. Jinak jsem naprostý nefanoušek jakýchkoliv jablkovských věcí - nemám je ráda, ale iPhone mě láká svojí jednoduchostí. Kdyby uměl používat Tom Tom k navigaci, tak ho kupuju hned - to je pro mě bohužel nepřekonatelné záležitost - navigaci potřebuji.

Takže pokud vyloženě neplánuješ mít telefon na práci, ale jen k zábavě tak klidně iPhone kup a myslím, že budeš nadšen.

Co se týče zničení, škrábání atd - všechny tyhle elektro věcičky jsou na tom naprosto stejně! Kup si prostě to na co máš peníze a co se ti líbí. Nenech si zase nakecat, že iPhone je hnus a WM je super - zase až taková pravda to není, zvláště pokud ti není 40let a nejsi manažerem zdejší velké firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem děkuji za názory,LG nebo SE nechci,nejspíš ani PDA protože bych chtěl spíš dotykovej display a PDA bez tužky moc nefungují,což je vlastně škoda pokud říkáte že i 5800xm taky ptořebuje tužku.Jinak nemůžu mít mobil v pouzdře to je ztráta času a nebaví me se tu o displeji,ale o vzhledu iPhone,měl jsem iPod Touch a vím že když jsem ho rok nosil bez pouzdra tak na displey malej škrábaneček byl a zadek byl celej dobitej už prakticky bez vzhledu a aji okraje byly celé obouchané a uštípané.Vím že iPhone vydrží hodně,ale bude to na něm strašně poznat o proti ostatním mobilům.

Jinak tady ten se mi moc libý,zde jsem ho našel nejlevněji:

http://dobirkamobil.cz/telefon/vsechny/Nokia-N97

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zuzkys hlboka poklona!!! konecne prvy dospely nazor na iPhone od nemilovnika Apple co som pocul :thumbup:

Mrkej_Na_Drat nic v zlom, ale ako pozeram, pri tvojom style "zaobchadzania" s vecmi by vydrzala bez poskodenia asi len diamantova kocka s titanovymi hranami :ziped: ja si nastastie veci vazim, takze odolnost nie je pre mna az tak dolezita, aj ked som rad, ze iPhone je dost nedobytna placka 8) ak budes na veci davat lepsi pozor, urcite sa moznosti tvojho vyberu znacne rozsiria ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby uměl používat Tom Tom k navigaci, tak ho kupuju hned - to je pro mě bohužel nepřekonatelné záležitost - navigaci potřebuji.
:thumbup: dobrý názor. btw možná je čas se po něčem poohlédnout... :)

http://iphone.tomtom.com/

The TomTom navigation application for iPhone will be available via the Apple iTunes App Store, following the release of Apple’s OS 3.0 operating system.

Mrkej_Na_Drat: podle mýho Ti žádnej telefon nevydrží bez nějaký ochrany jako novej... zvláště pak, pokud ho budeš nosit v jedné kapse třeba s klíčema... :) jasně, nechceš ho zakrývat a kupuješ si ho, aby si ho viděl, aby ho viděli i ostatní, ale abys pak měl ještě na co koukat (nezávisle na vybrané značce)... pak je další možnost bez ochrany a to chovat se k tomu slušně... :)

iPhone mi tím zatím netrpí, ale u předchozího telefonu se mi časem a hlavně nošením "jentak" v kapse po hranách ošoupala barva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám nevím, co všichni s tím iPhone máte:-) Já dělám ve finančním sektoru, mám přímo pod sebou 16 lidí a dalších několik desítek v dohledové správě a jako jediný MDA přístroj mám právě iPhone. Hoši ze Sprinxu mi na něm rozeběhly i CRM a taky přes něj mohu ovládat nastavení telefonní ústředny call centra. Mám ho v pouzdře COZIP, které vypadá jako součást telefonu a ochrání před jakýmkoli pádem do cca 2 metrů. Odzkoušeno již mnohokrát:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu