Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WBFS Manager 3.0


Penax

Recommended Posts

Tak pro ty co jim to nejde :) finta je v tom ze GX loader musi mit obal v rozmeru ktery je nasobkem 4 :-D silene co?

Normalne byvaji obaly 160xNEJAKE CISLO... a prave to cislo musi byt delitelne 4...

Tohle jsem si nevycucal z prstu ale vycetl :-D z oficialnich stranek...

Jinak to ze nejde spustit dalsi hra pokud se nevypne wii je skutecne chyba cIOS v13

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj není někde (nejlépe český) návod jak postupovat při instalaci USB Loader GX

Moc totiž nevím, co dělám špatně?

Verze Wii menu: 4.1E

Homebrew instalovaný přes Bannerbomb ver.: 1.0.3 IOS61 v19.26

pak jsem stáhl http://usbloader-gui.googlecode.com/files/USBLoaderGX_1.0_Installer.exe

a nechal jsem ho nainstalovat na kartu. Při instalaci jsme vybral jazyk Czech.

Po zasunutí do slotu se v Homebrew objeví spouštěč USB Loaderu GX ver. 1.0

Když dám načíst tak se objeví černá obrazovka, ovladač se odpojí a nic se neděje.

Když zmáčknu na reset na konzoli, vrátím se zpět do Homebrew.

Netušíte někdo co dělám špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
mám vše nově a všiml jsem si že tam zobrazuje v programu u všech her že jsou v PALu, když bych tam náhodou dal v NTSC , pozná to ten program a zobrazí že je to NTSC? abych věděl že tam hru nemám radši dávat.

Je jedno jestli NTSC nebo PAL, hrat muzes oboji:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Prakticky jediná výhoda WBFS manageru 3.0 oproti 2.5 je podpora souborů .wbfs

A pravděpodobně další bug: hází error při startupu. 2.5 mi funguje krásně ale 3.0 se ani nezapne a ukáže tohle: http://www.stooorage.com/show/623/1393201_wbfs.jpg

Na foru wbfsmanager.codeplex.com jsem našel další lidi se stejnym problémem, ale řešení taky nenašli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím,

dneska se mi kousla hra a musel jsem restartovat WII. Po opětovném startu usb loaderu mi vyskočí hláška že disk není naformátován, jestli chci naformátovat nebo vybrat oddílmanuálně.

Při připojení oddílu mi to ukazuje, že tam nic nemám.

Při připojení disku k PC a když chci připojit oddíl přez wbfs manažer, tak mi taky píše že není naformátován....

Znamená to pro mě ztrátu dat, nebo je nějaké řešení?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Prakticky jediná výhoda WBFS manageru 3.0 oproti 2.5 je podpora souborů .wbfs

A pravděpodobně další bug: hází error při startupu. 2.5 mi funguje krásně ale 3.0 se ani nezapne a ukáže tohle: http://www.stooorage.com/show/623/1393201_wbfs.jpg

Na foru wbfsmanager.codeplex.com jsem našel další lidi se stejnym problémem, ale řešení taky nenašli.

Rad bych se mylil...ale WBFS manager 3.0.1 soubory .wbfs nepodporuje :) pokud se pletu tak me opravte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu