Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový Xbox s technologií NATAL v roce 2010


tekken90

Recommended Posts

Nový Xbox už příští rok?

Občas se stane, že lidé z velkých společností nemají možnost spolu mluvit, takže pak vznikne situace, kdy každý říká úplně něco jiného. Přesně tato situace se nyní přihodila okolo nového Xboxu. Během týdne se na internetu objevily spekulace, že Microsoft plánuje na příští rok nový Xbox, který bude mít zabudovanou novou technologii Natal. Jenomže tento drb smetl ze stolu Aaron Greenberg. „Nebudeme vydávat novou konzoli v nejbližší době. Jsme nadšeni technologií Natal, ale Xbox 360 je na polovině své cesty. Navíc jsme s ním velmi spokojeni, takže k žádným změnám nedojde, zdůraznil Greenberg pro server kotaku. Jenomže neuběhlo ani pár dní a na akci Executives Club v Chicagu, promluvil samotný šéf Microsoftu, Steve Ballmer. Ten se zřejmě nedohodl se svým kolegou, co vlastně má říkat a oznámil nový Xbox, který bude vybaven technologií Natal a vyjde v příštím roce. Kdo má tedy pravdu? Už se dohodněte!

samozřejmě není nic oficiálně potvrzeno, ale každej se někdy prořekne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

a co je ten natalem ? jinak to vidim dost nerad že sem si před měsícem koupil xbox a za chvíli na něj přestanou dělat hry protože bude novej

Přesně toto mě zajímá, jestli to nové Xko bude xbox 360 + kamera a hry budou fungovat i na starých Xboxech, s tím že na nových budou nové možnosti ovládání, nebo jestli to bude znamenat konec nynějších xboxů. Uvažuji o koupi, tak mě to velice zajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co je ten natalem ? jinak to vidim dost nerad že sem si před měsícem koupil xbox a za chvíli na něj přestanou dělat hry protože bude novej
natal je tohle

podle mě to bude opravdu nový xbox....ale hry budou stejné...bude to nová verze (arcade, elite, premium), která to bude obstahovat....jinak by neříkali, že natal pojede i na arcade verzích že jo :)
přesně to si taky myslím :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to bude stejnej xbox jako je teď jen k němu budou přibalovat tu kameru kterou si imho pude koupit i zvlašť. Microsoft už několikrát zveřejnil že s xbox 360 počíta do roku 2015 a navíc na E3 to měli připojeny k obyč xboxu to by ten novej xbox museli mít už na E3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

masterblaster >to si zase nemyslim... to by to nedavali v E3 pod rubriku X360... ale predstavili by to trochu jinak podle me...

no uvidime ... stejne nema moc smysl o tom diskutovat dokud MS nehodi presnejsi info (nebo aspon nejakej blizkej zdroj)

EDIT >freeze byl rychlejsi.... a souhlasim s nim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s novym HW bych zas tak nepocital a vsude pisou ze to ma bejt 360 spojena s natelem..nikde sem necetl ze by melo xko mit hw zmeny...Vem te si priklad z psp taky je to konzole ktera snami valci uz 4 rokem, kazdym rokem se meni ale jeji HW zustava stejny , minimalne upraveny a plne kompatibilni s jejim predchudcem a stejne to bude u x360-tky.... zelezo bude stejny jenom se udelaji drobne zmeny v podobe natal kamery...Prichod next gen konzoli bych videl tak do roku 2015... kdy uz snamy oslavi 10let existence ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prý xbox 720, když jsem to četl málem jsem se posral :D ty voe zkus používat mozek ...ono je to na myšlení :D kde jsi k té doměnce krom vycucání z prstu přišel? :D

5let x360? a na to jsi přišel kde? pokud ívm začalo rok 2005, takže necelé 4 roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole seš dement či co? díval ses na E3 a tiskové zprávy o Natalu? asi ne jinak bys nevytahoval tyhle blbosti....nic proti....ale podívej se na herní weby a info o natalu...jasně řekli, že půjde i na arcade konzolích bez hdd..tudíž velmi nepravděpodobné, že by přišli s novou konzolí a byli by pro novou i starou konzoli takovéto možnosti... :)

o x360 jsem už několikrát něco řkel, co se v budoucnu opravdu potvrdilo....herní scénu sleduji mnohem delší dobu a lépe než ty, takže bych si moc nevyskakoval..pokud budeš mít pravdu (což se nestane) tak až vydaj, tak se ti omluvím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu