Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto: Chinatown Wars PSP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 580
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Kdyby si se podival kousek zpet nemusel si se ptat.Jezdit taxikem muzes 2 ma zpusoby 1. Taxi ukradnes a podrzis select pak plnis Taxi driver. 2. Pockas si na neobsazeny taxik(bude svitit) a podrzis trojuhelnik dokavat nezapiskas.Zvolis si na mape misto kam chces hodit das sipku nahoru a trojuhelnikem skipnes cestu.

J@rda62 byl rychlejsi sry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooo co říct, hodně mě to překvapilo. Bál sem se že mě to nebude dlouho bavit, ale naprosto parádní záležitost (oproti takovýmu IV :dozey:)

muzu se zeptat ty to mas v Goucku? jestli jo jak to vypada na zmensenym displeji? melo by jeste o neco lip nez na klasickym psp ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mam na slimku a taky si myslim ze to vypada krasne :) dobry je to vykreslovani u VCS se mi treba stalo ze sem slitl z motorky a pak se vykreslil plot :D to ted jde vse naprosto bez problemu a vykreslovani vubec nepocituju jen jednou a to byla asi necela vterinka a uz se to vykreslilo a spoustu dalsich veci co bych na tom ocenil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to parim an fatku, a jak je známo tak FAT nemá tak rychlí refreshování displaye tak se to zer zacatku nedalo hrát jak to dělalo čáry,ale etd sme si na to zvyknul tak cajk

Ja mam Fat a nevsiml jsem si problemu nejakeho) asi zalezi na verzi fatka ktere mas)Zkusim to porovnat se slimem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak menim nazor na tuhle hru, je to pecka... graficky se to teda neda s VCS a LCS moc srovnavat (obe mam rozehrany a zkusil jsem to parit po chvili hrani Chinatown Wars a je to proste graficky jinde), ale zas CHW je takovej hezky barevnej a zabavnej je minimalne stejne... po prvnim horsim dojmu jsem ted fakt nadsenej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu