Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto: Chinatown Wars PSP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 580
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak musím říct, že tato hra mně zklamala. Už ze začítku jsem tušil, že hra z ptačího pohledu mě asi nebude bavit, ale tak co- je to GTA- řekl jsem si dal na kartu. A opravdu mně to nebavilo........nuda =(

No myslím že jsi jeden z mála ale hold nemuže to byvit každého... Podle mě je to pecka já si ji užívám a rád bych ji dal na 100% chybí nějakých 8 tak to aj dokážu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Jsem si docela bezradny :( . Mam mission kdy jedu na letiste ukradnu sanitku a jedu pryc jenze mi vzdicky ten pacient ktereho mam udzet na zivu umre. Nechapu ten interval tepu nebo jak je to delane :). Poradte pls.

Mačkej tlačítko L myslím to je na oživení elektrický šok mačkej ho rychle a vždy ho takhle oživíš:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co mam delat v ty první misi M u ty melanie. přijedu k tomu přístavu jak tam nosej bedny ale pokaždy už po takovy dobe strileni mi to hodi failet....

branis ty lidi co tahaj bedny od tech zlutejch rastafarianu a za chvili musis chranit mel aji ty lidi... a potom chranis auta... a konec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ruleZz: Ne neotevře se a kamera teké nejde více posunout

Tý nadzemky je škoda... Pro mě to je velkej mínus jako v Saints Row 2. Nevím pak proč jsou tam pěkně vymodelované zastávky na který nejde vlízt. Je to krok zpět oproti GTA 1 i 2. Možná si říkáte k čemu by mi ta nadzemka byla, ale pro mě to je prostě něco, co šlo dřív a dnes nejde. Možnosti by měli přibývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý nadzemky je škoda... Pro mě to je velkej mínus jako v Saints Row 2. Nevím pak proč jsou tam pěkně vymodelované zastávky na který nejde vlízt. Je to krok zpět oproti GTA 1 i 2. Možná si říkáte k čemu by mi ta nadzemka byla, ale pro mě to je prostě něco, co šlo dřív a dnes nejde. Možnosti by měli přibývat.

presne paradni byly kostry kdyz spadl pandulak do koleji

a skoda ze nejde zajet s tankem do garaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus chci se zeptat jestli by mi tu hru nekdo mohl doporucit vice city stories me bavilo ale mam obavu ztoho pohledu teda ta hra se mi libi jedine ten pohled me trochu stve nevite jestli je naky demo nebo tak nebo nejak bych to potreboval skusit s timhle pohledem sem ejste yadnou hru nehral na psp tak nvm co do toho cekat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus chci se zeptat jestli by mi tu hru nekdo mohl doporucit vice city stories me bavilo ale mam obavu ztoho pohledu teda ta hra se mi libi jedine ten pohled me trochu stve nevite jestli je naky demo nebo tak nebo nejak bych to potreboval skusit s timhle pohledem sem ejste yadnou hru nehral na psp tak nvm co do toho cekat

nevim jak ostatní ale já nedoporučuju..!! sice tam jsou nějaký dobrý nový vychytávky ale ten ptačí pohled docela na h...o...navic mi to přijde dost divně "nakreslený" - postava větší než auto...??? :D:D přestalo mě to bavit asi po 2 dnech...

radši si psp nechej flashnout a nemusíš nic kupovat a nemusíš se bát že tě to nebude bavit a vyhodíš tak peníze......:D vyplatí se to...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu