Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto: Chinatown Wars PSP


tekken90

Recommended Posts

nevim jak ostatní ale já nedoporučuju..!! sice tam jsou nějaký dobrý nový vychytávky ale ten ptačí pohled docela na h...o...navic mi to přijde dost divně "nakreslený" - postava větší než auto...??? :D:D přestalo mě to bavit asi po 2 dnech...

radši si psp nechej flashnout a nemusíš nic kupovat a nemusíš se bát že tě to nebude bavit a vyhodíš tak peníze......:D vyplatí se to...:D

tak ja teda s tebou nesouhlasim ta propracovanost atd. to vsechno co tam je (to nedokazu ani popsat) tak to z te hry dela snad hru roku. no proste nej hra tento rok. mozna jeste assassins creed ale ted je moc moc kratky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 580
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

nevim jak ostatní ale já nedoporučuju..!! sice tam jsou nějaký dobrý nový vychytávky ale ten ptačí pohled docela na h...o...navic mi to přijde dost divně "nakreslený" - postava větší než auto...??? :D:D přestalo mě to bavit asi po 2 dnech...

radši si psp nechej flashnout a nemusíš nic kupovat a nemusíš se bát že tě to nebude bavit a vyhodíš tak peníze......:D vyplatí se to...:D

hm to je sice hezky ze si mam to nechat flashnout ale byl sem blbej a koupil si PSp 3000 takze pokud umis flashovat PSp 3000 :) (což nejde tak mi klidne flashni kdybys to dokazal (nesmysl) :roll: dal bych ti za to 1500 KČ 8)

njn hold ale proste to nejde a novi psp kupovat nebudu takze budu muset kupovat hry sice jen obcas ale budu si vybirat jen delikatesi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus hele jestli to myslis stim litrem a pul vazne tk mi rekni jakej mas FW a posli PM asi nejsi informovanej a neznas chickHen nic za to nechci jen napis xD konec OT jinak tohle Gta me jako jedine z cele serie nezaujalo jestli si fakt 9 z 10 lidi tuhle hru pochvaluji tk jsem 11. ae venoval sem tomu 20 min ae ten pohled? neni co dodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdarec...v hele lidi nevíte co zname to X a O v cheatech na gta chinatown wars???

Cheat Effect L1, L1, R1, CIRCLE, CIRCLE, X, X, R1 Health L1, L1, R1, X, X, CIRCLE, CIRCLE, R1 Armour R1, Up, X, Down, Left, R1, X, Right Weapon Tier 1 R1, Up, CIRCLE, Down, Left, R1, CIRCLE, Right Weapon Tier 2 R1, Up, SQUARE, Down, Left, R1, SQUARE, Right Weapoon Tier 3 R1, Up, TRIANGLE, Down, Left, R1, TRIANGLE, Right Weapon Tier 4 L1, R1, Triangle, Square, O, X, Up, Down Explosive Eagle Up,Down,Left,Right,Triangle,Square,L1,R1 Cloudy Weather Up, Down, Left, Right, X, Triangle, L1, R1 Extra Sunny Weather Down, Left, Right, Square, X, R1, L1 Foggy Weather Up,Down,Left,Right,X,Square,R1,L1 Hurricane Up,Down,Left,Right,O,Triangle,R1,L1 Lots of Rain Up,Down,Left,Right,Square,O,L1,R1 Rainy Weather Up,Down,Left,Right,O,X,L1,R1 Sunny Weather R1, Triangel, Triangle, Square, Square, R, L1, L1 Decrease Wanted L1, L1, R1, Square,Square, Triangle, Triangle, R1 Increase Wanted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mám takový dva dotazy;-)

Všiml jsem si,že jsou tam skoro na každým kroku autobusový zastávky a je tam i autobusový nádraží,tak jestli nějak jde dělat třeba MHD?

A dotaz číslo dvě,všude jsou návěsy za kamion,dají se zapřáhnout?Neměl jsem možnost vyzkoušet,protože jsem zatím nenašel samotnej tahač:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dva dotazy;-)

Všiml jsem si,že jsou tam skoro na každým kroku autobusový zastávky a je tam i autobusový nádraží,tak jestli nějak jde dělat třeba MHD?

A dotaz číslo dvě,všude jsou návěsy za kamion,dají se zapřáhnout?Neměl jsem možnost vyzkoušet,protože jsem zatím nenašel samotnej tahač:-(

MHD nejde jediný co mužeš používat na přepravu je taxi jako zákazník.. A co se tahačů týče tak z návěsem jen v jedné nebo dvou misích mě se nepodařilo žádný přívěs připojit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakej navod? :lol: proste si dej do psp cwcheat a cheatup... cheatup zapnes a stahnes a nainstalujes nejnovejsi cheat... pak zapnes hru, zapnes cwcheat a tak uz to najdes... ale ten vrtulnik se ti hodi do garaze a me se zatim nepovedlo s tim vrtulnikem z ty garaze vyletet...:evil:

EDIT: zkuste se s tim vrtulnikem nekdo dostat ven.. jestli se to nekomu povede tak at sem napise jak to udelal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas dohrany cely gta a uz nemas co delat tak ti to hrani zprijemnej.. hlavne vrtulnik...:lol:

To nevím nemyslím si na to abych se u GTA bavil a u jiný hry taky nepotřebuju cheaty... A dohraný to mám dávno ne na 100% ale asi na 96...:psp:a fakt je nepotřebuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,ono tam těch baráků zase tak moc není...21 tuším...a když vezmeš že pár jich dostaneš v příběhu a nějakej vyhraješ z toho stíracího losu(já osobně vyhrál pokoj v hotelu Plaza??),takže jich tak moc už ani nekoupí

No jasný taky jde o to kolik jich už má8):psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný taky jde o to kolik jich už má8):psp:

Hele,ty už to máš na 96% dohraný...chci se tě zeptat,tak nějak jsem se zasekl u tý mise pro Melanie,jak tam jedu s ní v tý dodávce,pak tam vyhodí ten kokain bo co na ulici,dva tejpci se nás snaží zmlátit a pak tam dojedeme do takový uličky,ona točí kamerou a mám se poprat s co nejvíce tejpkama...ale vždycky se mi povede Mission Failed...jak na to?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,ty už to máš na 96% dohraný...chci se tě zeptat,tak nějak jsem se zasekl u tý mise pro Melanie,jak tam jedu s ní v tý dodávce,pak tam vyhodí ten kokain bo co na ulici,dva tejpci se nás snaží zmlátit a pak tam dojedeme do takový uličky,ona točí kamerou a mám se poprat s co nejvíce tejpkama...ale vždycky se mi povede Mission Failed...jak na to?:-)

to jsi teprve tady?

no dobrá jak zajedete do té uličky tak musíš ty týpky jak říkáš co nejrychleji zabít než zabijí tu melanii pak nasedne zase do auta vyhazíš pár balíčku ona si to natočí a konec mise...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu