Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto: Chinatown Wars PSP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 580
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Na 3D se neda uz moc vylepsit.. Vetsi mesti/detaily a vice shopu a veci.. proste jako v SA, nikdy na psp byt nemuze - limitace UMDcka.. Navic uz 3. skoro stejne GTa... koho by to bavilo. 2D bylo nejen GTA I, ale i GTA II..

A nezapomente.. Je to predevsim konverze z NDS, puvodne se zadne dalsi GTA na psp uz neplanovalo.. Tak proto 2D predevsim (NDS by GTA ve 3D moc nedavalo..). Tak muzeme byt radi za toto a doufat, ze hratelnost bude maximalne o trosicku horsi, nez na NDS.

Treba dealovani je super vec, ktera se vam bude libit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praveze by se moc nevylepsilo, pokud by to bylo opet ve 3D, jenze ono to je ve 2D, coz celkem podstatne meni celou koncepci hry... Jinak se ovlada, je tam treba jiz zminene dealovani - na NDS je take dost promyslena kradez vozidel, vyroba molotovu atd.. ;)

Ted jde jen o to, jak se s temito vecmi poperou, kdyz psp nebo dotykovou obrazovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako 3D grafik davam prednost u her krasne 3D grafice .. Myslel jsem si ze dalsi GTA bude stejne jako napriklad VCS s tim ze bude vice prosvetlene a napriklad z dnesni doby (nebyl bych vubec proti, spise naopak. Predstava krasne prosvetlenyho mesta s novymi auty a vsim okolo se mi moc libi. GTA LCS a VCS bylo uzasny at si rika kazdy co chce). Ale na druhou stranu nemusi to byt propadak. GTA Chinatown wars jsem paril u kamarada na NDS a bylo to vcelku zabavny. Dokocne jsme jednu chvili uvazoval ze si jej koupim. Ted nemusim. Snad se zadari a bude to parba .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nwm hoši, podle mě to nedopdne moc dobře, nechápu proč to vrací ze základů zase, ale spíš by to měli vylepšovat, ale nwm..

podle mě to bude lepší. Takhle bude víc "místa" pro různé efekty(výbuchy atd budou lepší než ve 3rd personě) město může být větší a hratelnost může bejt lepší. Doufám, že Rockstar nezklame a bude to super. Koukal jsem na videa z DS a jestli tam bude taky nějak zajímavě uděláno to startování aut a odemikání různých dveří tak to bude fajn ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim čeho se všichni bojíte, jako kdyby Rockstar někdy dělal špatné hry :D Je to konverze, žádná nová hra, tudíž nemůžem očekávat nic převratného, ale jistě vylepší grafiku přidaj mise apod... můj odhad je takovej, že hra bude dostávat průměrná hodnocení 9/10...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako 3D grafik davam prednost u her krasne 3D grafice .. Myslel jsem si ze dalsi GTA bude stejne jako napriklad VCS s tim ze bude vice prosvetlene a napriklad z dnesni doby (nebyl bych vubec proti, spise naopak. Predstava krasne prosvetlenyho mesta s novymi auty a vsim okolo se mi moc libi. GTA LCS a VCS bylo uzasny at si rika kazdy co chce). Ale na druhou stranu nemusi to byt propadak. GTA Chinatown wars jsem paril u kamarada na NDS a bylo to vcelku zabavny. Dokocne jsme jednu chvili uvazoval ze si jej koupim. Ted nemusim. Snad se zadari a bude to parba .

GTA LCS a VCS je hlavne skoro o tom samym. Dalsi GTA uz by bylo jen dalsi do poctu.. Proste by neprinaselo a ani nemohlo by prinaset skoro nic noveho. Nova auta/mise a mesto je asi jedina nova vec, kterou bychom tam mohli ocekavat. Vice efektu a lepsi grafika uz ne, protoze pak by PSP prakticky nemelo sanci to stihat. Hlavne tohle je konverze z NDS a na NDS to vyslo takhle. A jelikoz Rockstar uz primo zadne nove GTA pro PSP vyvijet nechtel, tak muzeme byt radi alespon za toto a neni se co divit, ze to neni/nikdy uz nebude ve 3D na PSP.

jako na ds skoro stejná grafika

Vzdyt je to konverze z NDS.. Z toho vyplyva, ze na NDS by to melo byt i zazivnejsi a lepsi, nez na PSP (vetsinou ta puvodni verze je lepsi). Tim ale nechci rici, ze to bude shit.

Nwm hoši, podle mě to nedopdne moc dobře, nechápu proč to vrací ze základů zase, ale spíš by to měli vylepšovat, ale nwm..
A co by meli vylepsovat na 3D? Jak uz jsem psal vyse, tam uz neni co vylepsovat. Dalsi (klasicke) GTA ve 3D by bylo jen dalsi do poctu... Uz by ani nic noveho, krom nejakych tech aut/misi a mesta, prinaset nemohlo. Byly by max jen drobne zmeny.
Bude to Shit....už podle obrazku

Jo, ty jsi Einstein.. Tebe by urcite kazdej herni magazin schtel.. Malokdo dokaze zhodnotit hru jen dle obrazku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA LCS a VCS je hlavne skoro o tom samym. Dalsi GTA uz by bylo jen dalsi do poctu.. Proste by neprinaselo a ani nemohlo by prinaset skoro nic noveho. Nova auta/mise a mesto je asi jedina nova vec, kterou bychom tam mohli ocekavat. Vice efektu a lepsi grafika uz ne, protoze pak by PSP prakticky nemelo sanci to stihat. Hlavne tohle je konverze z NDS a na NDS to vyslo takhle. A jelikoz Rockstar uz primo zadne nove GTA pro PSP vyvijet nechtel, tak muzeme byt radi alespon za toto a neni se co divit, ze to neni/nikdy uz nebude ve 3D na PSP.

Vzdyt je to konverze z NDS.. Z toho vyplyva, ze na NDS by to melo byt i zazivnejsi a lepsi, nez na PSP (vetsinou ta puvodni verze je lepsi). Tim ale nechci rici, ze to bude shit.

A co by meli vylepsovat na 3D? Jak uz jsem psal vyse, tam uz neni co vylepsovat. Dalsi (klasicke) GTA ve 3D by bylo jen dalsi do poctu... Uz by ani nic noveho, krom nejakych tech aut/misi a mesta, prinaset nemohlo. Byly by max jen drobne zmeny.

Jo, ty jsi Einstein.. Tebe by urcite kazdej herni magazin schtel.. Malokdo dokaze zhodnotit hru jen dle obrazku.

Ja ti nevim, ale ja bych uvital na PSP San Andreas story, kde by bylo vylepseni dost - chodit si s negrikem hrat kulecnik, chodit si s nim do posilovny a litat letadlem a skakat s padakem - to by me bavilo vic nez nejaka konverze z konzole pro mala predskolni decka :) tim nechci rict ze to nebude zabavny a nezahraju si to, sam mam rad GTA1 a GTA2 a naparil jsem se to v puberte dost, ale radeji bych uvital San Andreas Story - jednak by to bylo vetsi (PSP uz neni limitovane UMD), jednak by tam bylo vic moznosti co delat, jednak by to byl vetsi pozitek, napriklad z dlouhe jizdy mezi mesty a jednak by tam byl novy pribeh a mozna by vymysleli i nejake vtipne neotrele mise - a uz by to bylo neco jinyho co by prineslo na PSP neco novyho a ne ze by to bylo to same jako GTA LCS a VCS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s anonymous...:) podle me to bude super hra na dlouhy hodiny hrani.Ted nebyla dlouho zadna hra z pohledu zhora jako gta 2(myslim i na pc) pritom drive to byli jedni z nejlepsich her vubec a ted uz jen gta z pohledu 3.osoby...proste tato nova gta nam pekne vyplni misto chybejici hry:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu