Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.01


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak aby byla planeta v rovnováze, já sem toho názoru že každé byť malé vylepšení je pokrokem.

Za prvé v položce Network test je dostupná informace aktuální rychlosti velké +

Za druhé funkce multi AV output je druhé +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyhlety posledni dve mi sou sumak, ja jedu z konzole pres HDMI do LCD, tecka. Ale budiz, me se zas na tom FW libi vylepseni toho PS Store, ukazani a najeti rovnou na tu konkretni novinku, to jo, toje dobry.

Ale ty uchylny hvezdicky v tom novym pozadi pro 10-lety holcicky a to priserny logo pri startu sou ee :D

VR-Fist - hura, nejsem sem, mimochodem, neznam te odnekud..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš.. mě se zrovna třeba líbí.. Někomu se to líbí - nechá si to tam, někomu se to nelíbí - dá si classic :D

andrewsm bylo dobrý :D.. Robert Pires s UMD vypalovačkou xDDD

edit. jj přesně xD já ten svůj rozhovor snad ještě někde mám. někdy pohledám xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyhlety posledni dve mi sou sumak, ja jedu z konzole pres HDMI do LCD, tecka. Ale budiz, me se zas na tom FW libi vylepseni toho PS Store, ukazani a najeti rovnou na tu konkretni novinku, to jo, toje dobry.

Ale ty uchylny hvezdicky v tom novym pozadi pro 10-lety holcicky a to priserny logo pri startu sou ee :D

VR-Fist - hura, nejsem sem, mimochodem, neznam te odnekud..?

Změn si pozadí na original a nemusíš tady nadávat na hvězdičky:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze pismo menit nemuseli a na druhou stranu mi prijde, ze hvezdicky jsou pekny.

Taky zebry jsou na 50" TV docela zajimava vec, snad neco podobnyho bude pribyvat.

Pro instalaci tohoto tematka jsem se musel regnout na jap. storu. Je jedinou cestou pro ziskani podobnyho obsahu byt na konzoli prihlasen jako jiny user? To je docela kostnaty reseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukrutný,hlavně když se díváte na film a chcete vědět kolik je hodin tak jste dali tlačítko HOME a museli jste počkat než zmizí ikonka jak máte nabytý ovladač a teďka dáte jen HOME a hned to vidíte konečně :-D

A chtěl jsem to dinamycký Théma tak vlezu na US Store a ono to stojí prachy ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu