Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.01


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Myslim, ze pismo menit nemuseli a na druhou stranu mi prijde, ze hvezdicky jsou pekny.

Taky zebry jsou na 50" TV docela zajimava vec, snad neco podobnyho bude pribyvat.

Pro instalaci tohoto tematka jsem se musel regnout na jap. storu. Je jedinou cestou pro ziskani podobnyho obsahu byt na konzoli prihlasen jako jiny user? To je docela kostnaty reseni.

Písmo se dá zmenšit - aspoň já mám v menu na výběr ze tří druhů a liší se mj. i velikostí. Ne o moc, ale liší ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz pro ty co si nechali nové téma fw 3.00 s hvězdičkama (jestli teda vůbec někdo) taky se vám zbarvuje do jiných barev? Vim že se to u klasik střídalo den - světlejší, noc - tmavší, ale teď se to zbarvuje do uplně jiný barvy, nejdřív byl pruh takový vyblitý růžový uplně dole obrazovky že jsem se zděsila že mi odchází telka a po tejdnu už je to celý v jiný barvě přes den a v noci je to zas klasicky černý a pruh dole červenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safra dik za info, dnes tu 3.01-ku prubnu, Uncharted tedkom zrovna znova parime..

mám dotaz pro ty co si nechali nové téma fw 3.00 s hvězdičkama (jestli teda vůbec někdo) taky se vám zbarvuje do jiných barev?

když spustíš ps3 tak úvodní obrazovka s novým logem a hvězdičkama opravdu mění barvy podle nálady, ale jináč to téma máme doma taky na jednom accountu, ale pokud se přihlásíš tak se nám nepřebarvuje, zkus změnit v theme settings barvu/jas/atd jestli se něco změní. a nakonec bych upgradoval FW na tu 3.01-ku, třeba ti to pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam taky problem, teda nie je, ale kamos si nainstaloval novy firmware 3.01 a od toho momentu mu nejdu spustit ziadne media, ani ps3 hra ani dvd, ani hudba...jednoducho nic na tej ps3 nespusti..neviete kde je chyba???

co mu to hlásí za chybku, když chce něco pustit?

napadá mne že upgrade firmware neproběhl kompletně v pořádku.. může ten proces upgrade firmware ještě jednou z menu spustit a nechat dojet do konce?

jsem taky upgradoval na 3.01 a vše proběhlo ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim nějáko nevim kam to napsat tak možná že mi tu poradíte od tý doby co se mi tam hodilo FW 3 tak mam problemy s rozlišením mam pořád velké ikony a všechno ps mam připojený přes hdmi a mělo by to zvládat 1072bp nebo jak je ta hodnota. a taky mam problem s demo hrama které si stahnu ze store konkrétně fifu 10 a pes 10 po instalaci a puštění naskočí temná obrazovka a je to mrtvý nevíte někdo co s tím co mam dělat?prosím děkuji moc:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praveze mu nenapise nic a ked to chce naistalovat znovu tak mu napise ze ma najnovsiu verziu firmwaru a hotovo...nejde mu nic spustit...zeby odisla mechanika??

nejnovější verze firmwaru nainstalovat znovu jde, jen se to nesmí dít on-line z PS3ky.

Musíš si ten fw nejprve stáhnout na PC na USB-flashku do adresáře PS3\UPDATE, tuhle flashku s tím firmware souborem pak připojit k PS3 a z menu na PS3 zvolit upgrade firmware.

Myslím, že Ti to sice nejprve ohlásí, že tam už ten firmware máš, ale hlavně, že Ti ho dovolí znovu nainstalovat.

Pak uvidíš, jestli se ty komplikace odstranily, nebo ne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu