Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výběr flash karty


Wendy

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Je spousta karet, ale zalezi na tobe.

Ja pouzivam Acekard 2 s jejich oficialnim FW a microSDHC kartou a nestezuju si. Jine jsem nezkousel, tudiz doporucit konkretni nemuzu. Na DX te tahle vyjde cca na 200 - 300 Kc a k ni i levne karta (4GB me staly asi 150)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok, dík

a jdou ti na tom všechny hry co jsi zkoušel ? ale s tím co máš jsi spokojený, né ? a vyplatí se to koupit na aukru ? a kde se dá stáhnout ten FW ? sry za tolik otázek THX :)

EDIT : tady jsem našl tu tvojí http://www.aukro.cz/item678898330_karta_acekard_2_pro_hry_na_nintendo_ds_levne.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok, dík

a jdou ti na tom všechny hry co jsi zkoušel ? ale s tím co máš jsi spokojený, né ? a vyplatí se to koupit na aukru ? a kde se dá stáhnout ten FW ? sry za tolik otázek THX :)

EDIT : tady jsem našl tu tvojí http://www.aukro.cz/item678898330_karta_acekard_2_pro_hry_na_nintendo_ds_levne.html

FW na ni stahnes na ofiko strankach acekardu, nebo v CZ tady na foru - http://console-forum.net/showthread.php?t=60013 :D

Zatim mi slo vse, co jsem zkusil.

Testoval jsem i FW akaio (neoriginal) a u nekolika her mi to totalne rozhodilo obraz se zvukem pri hrani hry Guitar Rock Tour a neco na ten zpusob u par dalsich. Sice lepsi kompatibilita s GTA, ale u origos FW se GTA hrat da (pokud ma fix) - to jen pro priklad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já tenhle dotaz vezmu zas z druhého úhlu pohledu. Já mám iTouchDS (low-costovka) a tu můžu nedoporučit, GTA se seká, třeba takové AoE blbne apod (ale může to být i špatnými romkami).

Pravda je, že SuperCard One, kterou má Anonymous, je velmi kvalitní karta za větší peníz (400 z DX). Na Edge jsem také slyšel samou chválu, ta je ale z jiné třídy, než SCO (za pár stovek z DX). Být tebou, pokud máš pětistovku v kapse, investoval bych do SCO, pokud ne, tak do Edge. Acekard také dost lidí doporučuje, ale já osobně jí moc nevěřím, nevím proč (možná neštastně zvolený název, který připomíná Acer :D)

Edit: Ještě jedna maličkost. Pokud máš DSi, pak moc na výběr nemáš, tam pasujou jen vybrané karty (Acekard 2.1i)

Edit2: Ušetřím ti hledání, pokud by jsi chtěl kupovat z DX a postnu ti sem své "kandidáty"... Edge karta a SuperCard One karta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no já budu mít nejspíš NDS "fat" tady z fora, a tu kartu bych radši koupil tady od jednoho prodejce z fora než z tý americký stránky...má tam dobrý ceny a může mi i poradit...a asi koupim tu Acekard 2...a do toho jdou všechny typy těch MICRO SD karet ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no já budu mít nejspíš NDS "fat" tady z fora, a tu kartu bych radši koupil tady od jednoho prodejce z fora než z tý americký stránky...má tam dobrý ceny a může mi i poradit...a asi koupim tu Acekard 2...a do toho jdou všechny typy těch MICRO SD karet ?

A odkud myslis, ze to ten "prodejce" K4relB preprodava?

Ta stranka neni americka, ale hong-kongska - kde se ty (nejen) flashkarty primo vyrabi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu