Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2 vs stara verze Xbox


Rychlahuba

Recommended Posts

Dobry den,nevim jestly to patri do teto sekce ale jinou ktera by se me zamlouvala jsem nenasel tak to prosim nemazte.

Takze chci se zeptat rozhoduji se mezi koupi PS2 a nebo starsi verze Xbox(verze 1.4)chci se zeptat co ma lepsi grafiku no a co je proste celkove lepsi na hry a tak...:) dekuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to pozor byt tebou sel bych do stareho xboxe

oproti ps2 : možnost jednoduše připojit hdd,plně customizovat menu,spouštět spousty emulátorů. Pokud vim i se povedli win 98 a Linux. Možnost hrát ps1 hry,

ano ovšem ps2 tyto věci v podstatě zvládá taky ale určitě ne tak jednoduše a bezproblemove co se tyce kompatibility

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám xko i PS2 a můžu zaručeně říct že xko zabaví určitě na delší dobu než PS2 na xku díky nejrůznějším modifikacím atd nabídne 1000% lepší zábavu než na PS2 kde si maximálně můžeš dát program na divx či mp3 a končíš, na xbox mám spoustu her a na Ps2 mám pouze ty co na xko není a na PS2 mám tak 10 her co za něco stojí, na tuto konzoli už vychází zprominutím už jen "sračky" mimo god of war gran turismo, nebo resident evil tato konzole už nemá také co nabídnout. Mám xko na LCD TV mám na něm linux i win98 serfuju na netu sleduju youtube čučím na stream tv....rozhodně když seženeš levně xko jdi do něj, můžeš své hry dávat na hdd a nemusíš se bát že ti odejde mechanika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

K ps2 jde taky pripojit hdd , stare tluste verze :)

Emulatory lze taky spoustet , filmy , mp3 , fotky s prislusnymi programy jdou taky .

xbox1 urcite nekupuj , nic uz na to nevychazi...

Na ps2 porad neco vychazi a her je na to mnohem vice a mnohem lepsich :)

edit zd3ny : Vychazi sracky ?

Co serie guitar hero ? Tomb raider underworld , Ghostbusters , Secret agent Clank ...

Navic se chysta Motorstorm a novy Jak a daxter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo to je pravda sehnat někde tlustou verzi a někde se podařit sehnat Network adapter není žádná sranda.....ale i tak se multimediálně nesrovná xku....hry upřímně by mě zajímalo jaké se po roce 2006 kdy xko skončilo s distribucí her na tuto konzoli vyšlo něco ZAJÍMAVÉHO pro PS2. Samozřejmě s nikým se nehádám pouze je to můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přklánim ke zd3nymu. Na x360 je hodně modifikací a mužeš jej míz jako multimedialni centrum. Ps2 se mnohem složitěji modifikuje. Je fakt že na xboxa museli byt nejake patche kuli ostrosti obrazu ale celkově sou na něm hry mnohem pěknější nechápu proč na něěj už nevycházej hry a je i celkově po stránce hw nabušenější než ps2. Btw Mam ps2 takze nemyslete ze se zastavam xboxu jen kuli tomu ze bych ho mel ve svem vlastnictvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tady záleží na co tu konzoli chceš... jestli na hry, tak jednoznačně PS2... nevidim důvod, proč na hry kupovat Xbox, na který už dávno nic nevychází a na PS2 má v letošním roce vyjít cca 100 her a celkově je na to obrovská hromada herních titulů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo to je pravda sehnat někde tlustou verzi a někde se podařit sehnat Network adapter není žádná sranda.....ale i tak se multimediálně nesrovná xku....hry upřímně by mě zajímalo jaké se po roce 2006 kdy xko skončilo s distribucí her na tuto konzoli vyšlo něco ZAJÍMAVÉHO pro PS2. Samozřejmě s nikým se nehádám pouze je to můj názor

Shadow of The Colossus - hra která je na konzolista.cz v hodnocení uživatelů na 7. místě, Okami - jedna z nejoriginálnějších a nejkrásnějších akčních adventur, Black - snad nejlépe vypadající FPS v té době... Mám pokračovat? :)

edit. na xbox ty hry stojej za hovno a je jich hlavně málo. pár dobrých kousků se tam najde ale tady ti z fleku vypíšu 40 PS2 her, který sou naprostý pecky.

S čipem máš PSX hry spouštěný daleko jednodušeji než na xboxu :dozey:

sasán: to ses teda rozepsal.. mám nahodit taky pár dobrých her na PS2? ^^, .. God of War I,II, Black, Shadow of The COlossus, ICO, všechny díly WRC, všechny FF, GTA III, Vice City a San Andreas, Burnout: Revenge, Burnout: Dominator, Katamari Damacy, Killzone, Prince of Persia - všechny díly, Gran Turismo 3,4, Spartan: Total Warrior, Okami....

xbox skončil s distribucí v roce 2006 ale byl mrtvej už dřív..

jedna z nejkvalitnějších her co na první xbox vyšla - Ninja Gaiden Black

edit. jo a jen tak pro zajímavost.. PS2 už zvládá taky hry z ext. hdd :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je v celku jedno zda koupis ps2 nebo xbox one.

na oboje jsou dobre hry, mam doma oboje tak jako jini zde, ps2 graficky na xbox one nema ovsem diky sony reklame se ji xbox podarilo utlouct, na ps2 mam jen hry ktere nevysli na xbox one. Xbox pouzivam hlavne jako www prohlizec a MM centrum propojene s pc na prime prehravani filmy, nechci nikomu nic nutit, spousteni her z hdd xboxu je 100% kompaktibilni coz u ps2 neni dale xbox muze mit az 2tb hdd coz na ps2 nerozobehnes. Jetoho mnohem vice co xbox umi. Kazdopadne pokud ti nevadi investovat do laseru v ps2 kup si ps2 jestli ti jde jen o hrani her. Jinak jsi kup xbox one a hry sezenes ve velike rozmanitosti treba na ebay ja je tam beru taky. Omluvte chyby pisu to pres iphone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu