Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom Firmware 5.50 MHU


tekken90

Recommended Posts

Nový CFW založený na verzi 5.50 od týmu MHU (Xenogears a Becus25 - tvůrci CFWEnableru). Celý CFW vychází z práce Dark_AleXe.

Vlastnosti CFW 5.50 MHU:

  • všechny funkce firmwaru 5.50
  • přístup k PSN (PlayStation Store, Infrastructure)
  • skrytí MAC adresy
  • funkční POPS 5.50
  • nefunkční driver NP9660 (prozatím používejte M33)
  • nefunkční M33 Network Update

Update lze provádět na PSP s CFW 3.52 M33-3 a vyšším.

Není určen pro PSP 2000 se základní deskou TA-088v3 a pro všechny typy PSP 3000.

Postup:

  1. Stáhněte si CFW:
    http://rapidshare.com/files/256044071/5.50MHU_cfw.rar
    http://www.edisk.cz/stahni/37313/5.50MHU_cfw.rar_26.47MB.html


  2. Rozbalte archiv a obsah překopírujte na kořen paměťové karty.
  3. Z XMB menu/GAME/Memory Stick spusťte update CFW.
  4. Pokračujte podle instrukcí na obrazovce.
  5. Na konci instalace nezapomeňte po vyzvání stisknout X. Pokud to neuděláte, PSP se brickne.
  6. Na 5.50 MHU je možno používát CXMB plugin určený pro 5.50 GEN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Je to CFW se kterým se konečně dostaneš na PSN a je pravděpodobně i kvalitnější než 5.50 GEN

Kvalitnější ? Tak mi prosim řekni v čem.

To, že má přístup na PSN - to umí Gen a už asi před měsícem + na Gen vycházej nový cxmb schémata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalitnější ? Tak mi prosim řekni v čem.

To, že má přístup na PSN - to umí Gen a už asi před měsícem + na Gen vycházej nový cxmb schémata.

Říkám pravděpodobně a kvalitnější by měl být, protože je od Dark_Alexe.

Navíc myslíš, že když na GEN vycházejí schémata, tak že je kvalitněkší ? :blink: Je to výhoda, ale s kvalitou samotnýho CFW to nemá nic společnýho a na GEN si všichni stěžujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Říkám pravděpodobně a kvalitnější by měl být' date=' protože je od Dark_Alexe.

Navíc myslíš, že když na GEN vycházejí schémata, tak že je kvalitněkší ? :blink: Je to výhoda, ale s kvalitou samotnýho CFW to nemá nic společnýho a na GEN si všichni stěžujou.[/quote']

1. Neni od D_A, ale od Xenogears a Becus25. Jadro vzali od D_A

2. Gen má totéž jádro od D_A

3. Kdo si na něj stěžuje ? Sám ho používám od jeho příchodu na PSP a problém ? žádnej....

4. Kvalita asi totožná, protože nikdo jinej než D_A neumí udělat plnohodnotný CFW od základu, každej bere jádro od něj.

btw: pořád si mi neřekl v čem je lepší/kvalitnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.)

Nový CFW založený na verzi 5.50 od týmu MHU (Xenogears a Becus25 - tvůrci CFWEnableru). Celý CFW vychází z práce Dark_AleXe.
2.) Plno lidí si na něj stěžuje, nehodlám ti hledat topici kde si někdo stěžuje na konkrétní věci, ale například na PSP 1000 s 5.50 GEN-b nespustíš recovery flasher

At se zeptám kohokoliv, každej ti řekne, že 5.50 GEN je nekvalitní, nechápu proč ho používáš

3.) V čem by měl být kvalitnější ? Počítám, že tam nebude tolik chyb jak v GENu

4.) Pořád jsi mi neodpověděl na mojí otázku xD :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Pánové nechcete se přestat hádat ?

Nezapojuj se, když se nechceš přidat.... my se nehádáme, jen výměna názorů.

1.)2.) Plno lidí si na něj stěžuje' date=' nehodlám ti hledat topici kde si někdo stěžuje na konkrétní věci, ale například na PSP 1000 s 5.50 GEN-b nespustíš recovery flasher

At se zeptám kohokoliv, každej ti řekne, že 5.50 GEN je nekvalitní, nechápu proč ho používáš

3.) V čem by měl být kvalitnější ? Počítám, že tam nebude tolik chyb jak v GENu

4.) Pořád jsi mi neodpověděl na mojí otázku xD :blink:[/quote']

Ti řikám, že maj jádro od D_A jako každej jinej CFW, totéž stejná kvalita. Zase nechápu, proč tu pomlouváš něco co si nevyzkoušel, problém ? žádnej nemám. Pokud tyhle problémy slyšíš od userů co maj 2 posty a nevědi co je to CFW, tak se nediv, to je potom jiná liga.

Chtěl jsem opět přejít na M33, ale Gen mě v ničem neomezuje, tudíž nemám důvod ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapojuj se, když se nechceš přidat.... my se nehádáme, jen výměna názorů.

Ti řikám, že maj jádro od D_A jako každej jinej CFW, totéž stejná kvalita. Zase nechápu, proč tu pomlouváš něco co si nevyzkoušel, problém ? žádnej nemám. Pokud tyhle problémy slyšíš od userů co maj 2 posty a nevědi co je to CFW, tak se nediv, to je potom jiná liga.

Chtěl jsem opět přejít na M33, ale Gen mě v ničem neomezuje, tudíž nemám důvod ;)

Chápu, že ty žádnej problém nemáš, ale to neznamená, že ho ostatní nebudou mít taky. Právě jak jsem řikal s tim recovery flasherem- na PSP novinky o tom byla malinká diskuze, týpek updatoval na 5.50 GEN-B (měl FATko), narazil na nějakej problém a snažil si tam přes recovery flasher hodit zpět m33, ale ouha ono to nešlo, po několika kontrolních otázkách to zkus i Lucius (nevim jestli znáš možná jo, možná ne, spolupracuje s Niobem a Carlosem na psp.novinky.org a docela se vyzná)- měl uplně stejnej problém. Mimochodem to, že má na C-F pár příspěvků neznamená, že tomu nerozumí. A s těma jádrama, GEN a M33 maj stejný jádro a přitom je m33 kvalitnější (tim chci ukázat, že nejde jen o jádro)

//EDIT: Byl bych rád, kdyby jsme diskuzi ukončili, připadá mi to trapný, odejdem s tim, že si každý bude myslet svoje

//EDIT2: S tim GENenem souhlasim, dokonce se dá počítat, že v budoucnu by mohl M33 i přeskočit, když na něm budou pracovat, ale jak si řikal na M33 zatim ještě nemá a všichni čekáme na novej CFW od D_A a spol.

Jinak promin, že jsem se do toho tak vložil, nechal jsem se unýst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak na problém s Flasherem sem teda nepřišel, používám Pandoru pro downgrade na M33, jinak místo flasheru bych stim Gen neviděl problém. Jasně, nejde jen o jádro, ale tento CFW neni od D_A, jenom od něj jako ostatní přebrali to duležité. A myslim, že každej čeká na novej CFW od M33...

toť vše, jen sem chtěl reagovat na to, že Gen neni zas tak nekvalitní a team Gen na něj pořád něco dělá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu